BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1021913 przez clue
cześć czołem :)

Martynka ale sen :ohmy: :( mnie póki co męczy bezsenność + chore dziecko, więc nie mam nawet kiedy śnić :P
trzymam kciuki za wizytę, oby wszystko było w porządku ! daj znać koniecznie !
ja też dziś mam wizytę, ale o 15 :)

Natkka jak tylko dowiem się dokładny adres, napiszę Ci priv :)
też nie miałam jeszcze GBSa, w pierwszej ciązy miałam robiony jakoś koło 36/37tc - wg mojego gin - im później tym lepiej - wynik jest bardzo potrzebny w czasie porodu.

Monia nawet nie wiedziałam, że to też dobre dla dorosłych :)
Matkawariatka - jaki już duży Twój bobo :o już prawie 2kg :o masakra jak ten czas leci :)
moja szyjka miała miesiąc temu 28mm.. dziś znów mierzymy więc się okaże.

Gosia widzisz jaka obstawa ze śląska - nie masz się czym marwtić, w razie czego spotkamy się u Ciebie na sali na kawce hehehe :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021915 przez MatkaWariatka86
u mnie z tym leżeniem to tak na dwa razy... wiem że MUSZĘ alee jestem sama z 2,5 latką w domu więc trochę ciężko... Mąż zjeżdza tylko na weekendy . ,Mame mam 200km od siebie a teściowa ehh szkoda pisać....
coś muszę wymyślić bo inaczej szpital mnie czeka ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021916 przez Gosia 2712
Clue dokladnie to sama pomyslalam :D i dziekuje wszystkim :kiss: jak tylko cos bede potrzebowac to dam znac :) trzymam kciuki za wizyte i zdrowka dla was :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021941 przez natkka
Gosia nie ściągaj takich głupot myślami, ciesz się tym, że jest dobrze i się doczekałaś i pomyśl o tym raczej na zasadzie, tyle przeszłam to mi to teraz wynagrodzi :)
Matka wariatka domyślam się, że tak to ciężko, ale będzie gorzej jak nie będziesz leżeć :] możecie zawsze spróbować ogarnąć dzień w łóżku jakoś, może na zasadzie "ferii" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021946 przez PaulinaJ
Cześć :)

Gosia spokojnie kochana :kiss: dużo przeszłaś i to normalne, że się obawiasz. Ja po pierwszej ciąży też nie mogłam uwierzyć, że z Marysią jest wszystko okej i będę miała dziecko.

Co do kropelek to nie ściąganie na siebie złego, ale są tak rewelacyjne, że naprawdę warto je mieć w pogotowiu :)

Natkka z tego co wiem to nie da rady wysłać kropelek...chciałam żeby mi koleżanka kupiła w Niemczech i wysłała, ale mówiła że ją cofną na poczcie. Nie wiem ile w tym prawdy :P

Głupie sny w ciąży są chyba u większości z nas na porządku dziennym :P Co do szyjki to ja też nie wiem ile mam mm :) zawsze mówi, że wszystko trzyma i jest ok. Junior na ostatnim usg ważył 970 g :P ciekawe jak teraz. Na wizytę pójdę w następną środę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021966 przez moniab26
Gosia 2712 ja też tak miałam w poprzedniej ciąży, tzn te obawy, że znowu pójdzie coś nie tak, po prostu bałam się cieszyć maleństwem, tym razem już mniej się boję, chociaż gdzieś w podświadomości te wcześniejsze doświadczenia siedzą i nie pozwalają w pełni cieszyć się ciążą.

Paulina mi kuzynka przysyłała z Francji te kropelki kilka razy i nigdy nie zawrócili przesyłki, teraz się obraziła więc musiałam zamówić z innego źródła no i znalazłam aptekę w Czechach, która wysyła kurierem www.czeska-apteka.pl/

Mój gin mówił, że ten wymaz robi się około 32 tygodnia więc zrobił mi już na grudniowej wizycie


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022023 przez clue
po wizycie się melduję :)
wsio ok u nas, maleństwo to dalej dziewczynka, dziś akurat ciągle ziewała :) świetnie to wyglądało :woohoo: waży prawie 1400g :) moje pierwsze dziecko o tym czasie ważyło 300g więcej :)
szyjka ma dalej 28mm, nic się z nią nie dzieje, więc kolejna wizyta za 4 tyg.

szykujemy się na cc... mamy wybrać termin, najlepiej około 7 marca :) nastawiałam się w sumie na poród sn, ale nie upieram się, dzidzia najważniejsza !
za 2 miesiące już niektóre z nas będą tulić swoje szkraby :) dziś to do mnie dotarło.

a w sobotę mam 3 prenatalne, ciekawe co tam mi powiedzą.

Gosiu, ja to samo miałam przy 1 dziecku - ciągle mi się wydawało, że jest za dobrze, że za chwilę coś się spieprzy...
Ty już tyle naczekałaś się na swoje szczęście, że tym razem musi być wszystko dobrze ! i my w to wszystkie wierzymy ! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022032 przez Martynka__89
Na szczęście moja szyjka bez zmian, pessar spełnia dobrze swoją rolę. Daria waży 2 kg :) Mateusz w 32 tyg. ważył 2 200 kg, CC tak jak już pisałam (jak dotrwam) 22 Lutego, aczkolwiek w szpitalu mam być 21 Lutego. Kolejna wizyta 26 styczeń.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022051 przez clue
jejuśku, jakie duże te Wasze dzieci - tylko moja taka drobina :)
Martyna, dobrze, że wszystko trzyma jak należy ! jeszcze troszkę i będziesz tulić Darię :) a masz aktualną listę do szpitala? nadal nic nie wymagają? czy coś się pozmieniało? a z jaką wagą urodził się Mati?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022052 przez Martynka__89
Nie mam żadnej listy. Dla małej wezmę pampersy, chusteczki, oliwke, płyn do mycia, sudocream. A na wyjście mąż przywiezie ciuszki i fotelik. Na kolejnej wizycie wypytam co trzeba, a dla Siebie standart. Mateusz urodził się z masą 3 250 kg w 38 tyg. :) i miał 55 cm.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022054 przez clue
no pampki też zabiorę :) chociaż te 2 lata temu kazali mi używać tetrowych - szpitalnych :D
a Mati to przystopował już pod koniec :) myślałam, że duży się urodził :)

tak sobie obserwuję listę naszą - ale nas mało zostało...
MatkaWariatka macie już imię ? i Marta z Wojtusiem nie jest zaktualizowana :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022055 przez LeNa 2405
Hej ja też wczoraj miałam usg Mały waży 1525 gram. Wody płodowe wporzadku przepływy też. Ale jest jedno ale...główka wygląda na dwa tyg straszą od reszty... ;( za dwa tyg kolejne usg... Boję się o synka... Dwa tyg temu Wszystko było książkowe...

[*] 9 TYDZ
[*] 20TYDZ
[*] 26TYDZ ...Hana;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022056 przez clue
Kochana - to przecież nic złego - mówił coś lekarz, ze jest coś nie tak?

ja mam tak samo - głowa mojej małej wskazuje na 32 tc a nóżki i brzuszek na 30 :) w pierwszej ciązy miałam dokładnie tak samo :) zawsze głową "nadrabiaja" te moje dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022059 przez LeNa 2405
Nie lekarze mówią że to zależy od ułożenia dziecka i narazie nie ma się Czym martwić...
To chyba bardziej chodzi o moją psychikę bo co jakiś Czas wychodzi coś nowego... Najpierw ten Gbs później podejrzenie cukrzycy ciążowej dostałam glukometr do kontroli w domu naszczescie pomiary Mieszczą się w normie. A Wczoraj te pomiary główki...

[*] 9 TYDZ
[*] 20TYDZ
[*] 26TYDZ ...Hana;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022060 przez Martynka__89
Lena na po przedniej wizycie USG mojej małej pokazało że jej nóżki są o prawie 2 tyg. mniejsze niż powinny, a wczoraj już wszystko w porzadku. USG często przeklamuje dane ;) . Clue ale niestety i tak nie dałam rady mojego synka urodzić:( a dlaczego będziesz miała CC ?



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl