BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1022419 przez natkka
mam fajną książkę o karmieniu piersią - położna mi pożyczyła. jest niestety nie do kupienia już, więc ją zeskanuje i jak będziecie chciały to podrzucę :)
Ja dzisiaj czekam na paczkę z allegro :D pieluszki, przewijak i inne pierdołki :D
Jak przyjdzie to się pochwalę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1022426 przez Martynka__89
Wreszcie przyszła do mnie paczka:)



Moja Kropeczka:(9.02.2015
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022443 przez PaulinaJ
Co do karmienia piersią :) ja zaraz po CC mogłam oddział wykarmić...w domu zaraz cyce jak flaki i takim sposobem karmiłam miesiąc i to razem z butlą ;-) Ale szczerze wam powiem, że nie mam parcia na pierś ;-)

Martyna super zakupy :) my w sowy mamy komplet do wózka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1022455 przez clue
Martynka - świetna ta posciel i rogal i rożek - mogę wiedzieć gdzie zamówiłaś? szukam właśnie rogala... a wszystkie jakieś wąskie mi się wydają, Twój jest szeroki :woohoo:

ja po cc też miałam nawał pokarmu praktycznie od razu, ale wtedy to rodziłam normalnie i dopiero po nieudanej próbie zrobili mi cc.. a teraz mam termin i idę, więc żadne hormony nie zaczną się uwalniać...
ale zobaczymy :) nie ukrywam, że bardzo chciałabym karmić, Anie karmiłam rok.

Natkka i jakie literki wybraliście? :) mi się podobają te myszkowe :)
a wózek bardzo oryginalny :) już go kiedyś chyba pokazywałaś i zapadł mi w pamięc :)

Malutka - fakt, teraz już mniej więcej wiemy co i jak - żadne położne nie będą mieszać w głowie swoimi teoriami :)

a co do FB - też się dostosuję, jak Gosia, ale zapytałam, bo tam więcej prywatności.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022467 przez Martynka__89
Dzięki dorwe dziś laptopa to dam link. Ja tak jak Clue rodzilam naturalnie a skończyło się CC. Piersią karmilam pół roku potem miałam mało pokarmu a Mati wolał już inne jedzenie i w sumie sam zrezygnował. Ja się dostosuje do Was choć na fb lepiej się piszę a z roku 2011 i później forum było wadliwe i ciężko było się dostać dużo dziewczyn przeniosło się na fb :)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022485 przez moniab26
clue przy cesarce też dostaniesz kroplówkę z oxytocyny i będziesz miała normalne skurcze macicy jak przy porodzie naturalnym więc cycki będą wiedziały, że już pora ruszyć z mleczkiem, niestety moje ostatnio zastrajkowały ale przy pierwszej cesarce też miałam pokarmu na cały oddział przez dwa tygodnie co prawda, później dostałam leki na przepalenie, obandażowali piersi i na tym skończyło się moje karmienie, a teraz zobaczymy co będzie - tak jak Paulina nie mam jakiegoś specjalnego parcia na karmienie piersią ale jak się uda to dobrze a nie to nie - trudno, butelki już zamówione :)

Co do zakupów na Allegro, pisałam wam, że zamawiałam u sprzedającego Justinex ale teraz wam szczerze nie polecam tego sprzedającego - kupiłam przed świętami i do dzisiaj jeszcze nie otrzymałam paczki, gość ma fajny towar i ceny ale wystawia rzeczy, których nie ma fizycznie w magazynie i teraz czekam na dostawę żeby mogli mi wszystko przysłać. Gdybym nie zapłaciła z góry już bym zrezygnowała z tego zamówienia ale trudno, poczekam chociaż odpowiednio to skomentuję.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022487 przez PaulinaJ
Wiem, że to głupio zabrzmi...ale ja się nie nadaje na karmienie piersią. Nie jest to dla mnie obrzydliwe czy coś, ale po prostu nie mogę...depresja mnie przy Mary łapała. Jak widziałam, że się wierci to już wyłam bo wiedziałam, że muszę dać cycka. Dla mnie to było coś strasznego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1022492 przez natkka
Martyna śliczne zakupy :)
Paulina przykro mi, że się tak źle czułaś. Też uważam, że nic na siłę, jak będzie mi z tym bardzo źle to też się przestawimy na modyfikowane (oboje z mężem jesteśmy na modyfikowanym wychowani i szkody nam to jakiejś strasznej nie zrobiło), ale chciałabym przynajmniej spróbować :) mam nadzieję, że się uda.
Monia - dokładnie, nic na siłę, będzie jak ma być :) przykro mi z tym sprzedawcą, trochę kicha i ja też już bym się wkurzyła, że tyle to trwa. Ehh,.
clue - mój J. niezdecydowany, ale wybierzmy któreś w kolorze różowo-zielonym bo de facto w takiej kolorystyce będzie cały pokój :) dzięki, też mi się podoba :D już się nie mogę doczekać jak już będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022497 przez Gosia 2712
Hejka :)
U mnie sie juz pierze dzisiaj druga pralka z rzeczami malego :) :woohoo: ale mnie to cieszy hehe moze to glupie ale mam lzy w oczach przez to ze wzruszenia, bo nigdy nie sadzilam ze sie w koncu doczekam, nawet glupiego prania tych malych, slodkich ubranek :blush: :blush: szkoda tylko, ze nie moge sobie ich poprasowac :( ale trudno pewnie jeszcze bede miala tego dosyc :P tym bardziej, ze nie cierpie prasowac :S

Martyna sliczne zakupy :)

Lena ale masz pieknego brzusia :D

Monia a napisz dziadowi odpowiedni komentarz :S
Mne to wkurza ta apteka gemmini, bo tez sie dlugo u nich czeka na zamowienie, ale i tak zamawiam, bo jest duzo taniej... pampersy maja po 19.99 te 1ki

Dziewczyny ile paczek kupujecie pampersow na poczatek? chodzi mi o te 1

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1022498 przez Martynka__89
Gosia ja przy Synku wcale nie używałam 1, od razu 2 tak mi doradzili i byłam zadowolona. Teraz Daria będzie chyba mniejsza i kupie jedną paczkę 1. Z karmieniem nic na siłę chodzi o Twój komfort i Dziecka jak mama szczęśliwa to maluszek też:) Nigdy nie zapomnę pierwszego przystawienia do piersi, nie było przyjemnie wręcz strasznie. Ale powoli uczyliśmy się aby było dobrze:)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022500 przez moniab26
Gosia ja teraz kupiłam trzy paczki jedynek ale takie po 28szt a dalej się zobaczy czy dokupić 1ki czy już 2ki , a kupiłam pieluszki w biedronce - Dada, są niedrogie a bardzo dobre, w końcu producent ten sam co Pampersów tylko pod marką Biedronki. Sprawdziłam je przy Oskarku i uważam, że są lepsze od dużo droższych Happy.

Dziewczyny czy was też swędzi brzuch? Ja od kilku dni mogłabym drapać się do krwi, wyczytałam w necie, ze to może ( choć nie musi )być wysuszona skóra, kupiłam balsam z masłem kakaowym i zobaczymy czy pomoże czy będę musiała udać się do lekarza.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1022508 przez Gosia 2712
Co do karmienia to tak jak wczesniej napisalam, chcialabym karmic ale jak nie wyjdzie to trudno, nie zalamie sie przeciez :P najwazniejsze zeby maly nie byl glodny i przy okazji ja bede spokojniejsza i nie bede sie meczyc... Przy Amelce sciagalam pokarm przez 11 dni z czego dopiero po 3 dniach mi sie rozkrecila laktacja

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Monia ja ostatnio mam strasznie sucha skore na brzuchu :S smaruje sie wieczorem zawsze oliwka, a po 2 godzinach doslownie jej juz nie mam, a na brzuchu az mi sie sypie taka sucha skora :S czasami to tak 3-4razy dziennie musze smarowac go balsamem, bo nie umie wytrzymac tak swedzi :S
Ja kupilam poki co 2 paczki pakowane po 43sztuki tych jedynek z pampersa, pozniej mam zamiar kupic wlasnie dada z biedronki

Edit.
Martyna ja kupilam bo raczej Piotrus do tych wielkich nie bedzie nalezec :) na razie mam 2paczki a pozniej zobacze jakie beda dobre :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022512 przez Marta1985
Ja jestem jak najbardziej za fb B) łatwiejszy kontakt ale większy pozeracz czasu B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022514 przez Marta1985
Nasz bałwan
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022516 przez PaulinaJ
Natkka ja też na butli i żyję ;-) Mania moja to samo ;-) choruje raz na rok i to dosłownie.

Pampersów 1 kupiłam dwie paczki te mniejsze. Więcej nie kupuje :) najwyżej dokupię w trakcie.

Marta zazdroszczę śniegu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl