BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1022534 przez moniab26
Marta1985 ten bałwan to z głowy do misia podobny ale co tam, ważne, że już się dało ulepić :laugh:

Moje dziecko dostało z przedszkola pracę domową - nauczyć się piosenki dla babci i dziadka na ich święto ale jak włączyłam mu w kompie to płacze jak mały bóbr zamiast śpiewać taki uczuciowy ;)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022545 przez Martynka__89
allegro.pl/rogal-poduszka-do-karmienia-d...eli-i5790450555.html Proszę link do poduszki do karmienia, wszystko zamawiałam od tego allegrowicza :)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1022620 przez clue
hej !

Monia nawet nie wiedziałam o tej kroplówce :) to nieco ułatwi sprawę :) ja nie ukrywam - mam parcie na cyca, w sumie też z własnej wygody :) ale znów nie do przesady. Nie da się, to nie, też jestem z tych karmionych mm :) - i doskonale rozumiem, jeśli ktoś woli karmić butelką - wszystko jest dla ludzi :)

współczuję Paula takich przeżyć ! teraz już wiesz, że dla Was lepsza będzie butla - nie będziesz musiała się martwić :)

Martyna - dzięki za stronkę, chyba zamówię od nich tego rogala :)

co do sprzedawcy justinex - też kiedyś od nich zamawiałam i długo czekałam na przesyłkę.
zamówiłam dziś podkłady/ te obrzydliwe mega podpaski i kilka niezbędnych rzeczy :) powoli zaczynam kompletować wyprawkę:)

Marta świetny bałwanek :) u nas dziś już śnieg zaczął topnieć...

co do pampersów mam na razie jedną paczuszkę taką małą jedynek, żeby w razie czego wziąć do szpitala, dokupię jeszcze może jedną wiekszą... z moim pierwszym dzieckiem też szybciutko przeszłyśmy na 2.

a jeśli chodzi o laktator - ja nie potrafiłam odciągać pokarmu.. musiałam mieć mega pełce cyce (sory za wyrażenie) żeby cokolwiek leciało :)

jutro jedziemy na prenatalne :) ciekawe co mi tam powiedzą...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022623 przez moniab26
Ehhhhh,,, dopadła mnie bezsenność, jest druga w nocy a ja już się wyspałam i siedzę w necie...jutro znowu będę nie do życia i nawet się nie zdrzemnę bo sobota i Oskarek w domku


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022627 przez Marta1985
Hej.

Wczoraj wczesnienposzlam spać i dziś już kawę pije a chłopaki śpią. Pójdę na 8 do Lidla to może mi się jakieś dresy dla Bartka trafią.

Co do karmienia to ja Bartka karmilaam do pól roku piersią z dodatkiem butli i całkowicie zdrowy jest. Wiem gdzie popełniłam błąd bo za mało cierpliwa byłam i wygodna i teraz chciałabym karmić tylko piersią ale to też tak Max 10 m-cy chocia moim zdaniem butla wygodniejsza bo nie jest się takim uwiazanyn i masz pewność ile dziecko zje. Ale okaże się w praniu jak to wyjdzie.

Ja za tą wyprawkę też się muszę wziąść bo listę w aptece mam zrobiona ale jakoś ciężko mi ja zamówić - eh no i te inne pierdoly bo ja mam zawsze ciężko z wyborem - ale wezmę chyba koleŻankę po proszę żeby mi uszyla parę rzeczy tyko zdecydować się muszę co bym chciała B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022632 przez moniab26
Też się do Lidla wybieram dzisiaj a jutro mam w planach dokupić resztę brakujących rzeczy w Warszawie w CH Marywilska i już tylko czekać na Jasia.
Marta chyba wszystkie kobiety mają ten sam problem, co wybrać - za dużo tego wszystkiego a jedno " lepsze " od drugiego i weź tu się kobieto zdecyduj ;)

clue no nie ma tak dobrze, żeby się odbyło bez skurczów - przy cesarce dostaje się ją po to żeby się macica obkurczała, ja po pierwszym cc nie odczuwałam takich mocnych ale po drugiej to wyłam z bólu - nie dość, że brzuch pozszywany, ruszyć się nie można bo nogi kamienne to jeszcze i te skurcze - czułam się jakbym miała dwa w jednym - poród naturalny po cięciu.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1022653 przez clue
dzień dobry Marcóweczki :)

Monia, teraz to mnie przestraszyłaś tymi skurczami po cc :blink:

jak tam zakupy lidlowskie? moja mama dziś była i kupiła dla mojej Ani sukienke i leggi. Dziecko mi dorasta - dziennie musi mieć ubraną kiecke :blink: najlepiej żeby była różowa :huh: ...

uwaga - żalę się (możecie pominąć :P )
kurde co jade na prenatalne i jestem umówiona na konkretna godzine, to dostaje smsa, że badanie się opóźni o np godzinę, na drugich tak miałam - jechaliśmy godzinę później a jeszcze 1,5 h czekaliśmy !!! dziś zaś dostałam smsa.. więc nastawiam się na czekanie... denerwuje mnie to. mamy dziś o 16 impreze a ja dopiero na 14.30 jade.. zanim nas przyjmie to pewnie bedzie 16 i badanie będzie szybko szybko, bo pani się spieszy... bo opóźnienie...
tyle kasy ciągną - skoro nie wyrabiają z miejscami to niech nie zapisują...

a mam pytanie do mam które mają już dziecko - planujecie jakieś prezenty dla dzieci od noworodka?
wszędzie czytam, że to dobry sposób na przyjęcie nowego członka rodziny przez starsze dziecko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022659 przez studentka dietetyki
Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej żywności funkcjonalnej :) poniższa ankieta ma formę testu :) dzięki czemu można sprawdzić swój stan wiedzy na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie
Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :)
link:
www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022665 przez natkka
Dziewczyny ja po wczorajszej wizycie u gin :) mała (już nie taka mała :P) waży 1920 g :D
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Po badaniach pojechaliśmy na chwilę do silesi i oczywiście znowu trochę pieniędzy zostawiłam w smyku :D kupiłam małej kilka sztuk ubranek już na 68 :) no i zakochałam się z sukience z zary :] oczywiście będę żałować bo jej nie kupiłam uważając, że przecież jest za droga i teraz cały czas o niej myślę :) ja tak mam zawsze, ehh.
clue czekamy na wieści po prenatalnym :) mam nadzieję, że mimo wszystko szybko się uwiniecie i będziesz zadowolona z badania. My nie poszliśmy (zastanawialiśmy się nad taką opcją), ale to i dobrze bo od pierwszego badania prenatalnego mała jest bardzo nieśmiała i na każdym usg zasłania sobie rękami buzię, więc i tak nic byśmy nie zobaczyli :(
Monia to ja miałam dzisiaj inaczej, bardzo mi się chciało spać, ale ciągle mnie wszystko bolało i nie mogłam się ułożyć :( współczuje bezsennej nocy :(
No i muszę się pochwalić - zamówiliśmy wózek :D będzie do odbioru pod koniec stycznia :D
Gosia a ja akurat z gemini jestem super zadowolona bo jak zamówiłam bodajże w poniedziałek to w środę miałam już kuriera z paczką :) więc to pewnie zależy, przed sylwestrem trwało to odrobinę dłużej, ale to akurat jestem w stanie zrozumieć więc luz :)
Marta super bałwan :)
Ja 1 kupiłam 3 paczki, ale te małe, pampersów i póki co nie planuje żeby kupować ich więcej :) zobaczymy jak nam będą pasować.
Ale poemat walnęłam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022667 przez clue
Natka - jaką sukienkę? jest na stronce :)? uwielbiam zarę i jej sukienki :woohoo: też mi zawsze żal kasy, nie kupuję a potem o niej myśle i... i tak zamówię...hehehe :)

wkurzyłam się, zaś przesunęli godzinę badania i nawet nie poinformowali - sama zadzwoniłam zapytać... - odwołałam wizytę i jadę w czwartek do innej kliniki na te badania . (do Angeliusa swoją drogą)

a co do cc - faktycznie przy porodzie sn wiele może się wydarzyć... jedynym minusem cc jest ból po...
nie przejmuj się teściówką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022670 przez moniab26
Dziewczyny bój jest też po porodzie sn bo szwy ciągną, rany się goją więc i ta opcja i ta daje się we znaki ale te bóle szybko się zapomina - damy radę bo przecież jak nie my to kto? :laugh:

Clue my planujemy taką wymianę prezentów w obie strony - mały Jaś ma przynieść ze sobą Oskarkowi śmieciarkę a Oskarek dla Jasia ma karuzelę do łóżeczka a ile było radości jak razem z małym wybieraliśmy tą karuzelę, musiała być najładniejsza bo to w końcu od starszego brata :)

Natka i bardzo słusznie ustaliliście - to w końcu nie jest teściowej sprawa jak będziesz rodziła, ja wiem że teściowe potrafią krew wypić i nawet dziury nie zostawić ale najważniejsze, że mąż idzie za tobą a nie za mamusią. U mnie było na odwrót - mój ex mąż to typowy maminsynek - nie zareagował nawet jak teściowa na trzy dni po poronieniu mi wyrzucała, że pozbawiłam ją możliwości wykazania się jaką będzie dobrą babcią, tak jak bym specjalnie poroniła na złość teściowej. Ale teraz mam do teściowej 400km i bardzo mi to odpowiada ;)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022672 przez Gosia 2712
Hejka :)

Marta swietny balwan :)

Clue slicznie wygladasz :) dobrze chociaz ze wysylaja sms z wiadomoscia... ja jak jade do mojego gina to tak godzine albo 1,5 h to jest standard ze jest opoznienie :S

Monia wspolczuje bezsennosci :( ojjjj ja poki co to nie mam z tym problemu cale szczescie, najgorzej jest mi zasnac ale jak juz spie to do 11 :D :whistle:

Natkka swietne wiesci :) fajnie ze z mala wszystko ok :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



My rano pojechalismy dokupic reszte rzeczy dla malego :) kupilismy wanienke, przewijak, pare ubranek na 56 bo chcialam miec na wyjscie ze szpitala cos ladnego, a tych malutkich mam bardzo malo, a raczej duze dziecko mi sie nie szykuje :) w rossmanie kupilam krem na mro i puder do tyleczka,a i dostalam karte rossne tylko ja musze zarejestrowac :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022682 przez moniab26
Gosia fajna rzecz ta karta w rossmanie, ja ją mam już od trzech lat i dość często robię u nich zakupy "dzieciowe" więc mam 10% zniżki a to w skali miesiąca trochę się uzbiera, no i rossamn chyba jedyny sklep w którym kobiety w ciąży nie musza stać w kolejce a to czasem dużo znaczy.
A co do bólu po cc to ja chyba bardziej pamiętam bóle głowy przez miesiąc niż sam ból po operacji, ale mam nauczkę żeby słuchać położnych - jak mówiły żeby nie podnosić głowy z poduszki bo będzie bolała to Monia była mądrzejsza i nie wierzyła a później cierpiała.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022748 przez Marta1985
Ja też się skupilam na wyprawce i poukladalam rzeczy po Bartku w kompodzue do rozmiaru 68 troszkę rzeczy higienicznych i kosmetycznych no i na allegro zamówiłam przewijaK z zagłowkiem pieluszki myślinowe butelki i zestaw do czyszczenia butelek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022771 przez clue
o Monia dobry pomysł z tą wymianą :) też kupimy coś razem - od starszaka dla bobasa :)

też mamy kartę rossnę - jak dla mnie świetna, bo często robię zakupy w rossmannie.

ja analizując wszystkie za i przeciw też już się cieszę, że będę mieć tą cesarkę ;) więc piona dziewczyny :) :P

Gośka - dziękuję :blush: :kiss:
co do badania - ja wszystko rozumiem, opóźnienia, czekanie itd. i jestem bardzo cierpliwa, ale przerabiałam to już w czasie drugiego prenatalnego - pani doktor z racji opóźnienia tak się spieszyła, że badanie trwało jakieś 15 min, olewka totalna... więc jak wczoraj dostałam smsa, to już wiedziałam, że będzie powtórka z rozrywki. Wolę zapłacić komuś, kto wszystko dokładnie posprawdza i nas przepada :)
wczoraj rozmawiałam z koleżanką, ona robi badania w Bytomiu - badanie trwało dobrą godzine, bez pośpiechu, na spokojnie :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl