BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1022324 przez natkka
No to dobrze, bo już się martwiłam :)
Nie wiem dziewczyny czy planujecie karmić piersią, ale gdyby tak było to znalazłam bardzo fajne artykuły w kwartalniku :) kwartalnik-laktacyjny.pl/portfolio/652/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022336 przez PaulinaJ
Marta super wyglądasz :)

Natkka nie pamiętam jak ja piłam, ale na necie wyczytałam, że pół łyżeczki na pół szklanki wody.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022340 przez Marta1985
ja dzis wyciaglam rzeczy po bartku w zasadzie wszytsko jest i dokupie z ciuszków jedynie spodenki lub polspiochy bo jakos bida z tym :/

Dziękuje za komplementy :)

Idę szukać na necie jakiś pierdółek dla Wojtusia :)

Gosia piękne łózeczko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022353 przez moniab26
natkka ja zrobiłam sobie łyżeczkę sody na pół szklanki wody ale pomogło tylko na krótką chwilę, męczyłam się do wieczora aż pojechałam do apteki i kupiłam Gaviscon, nie było do ssania więc wzięłam w syropie i naprawdę mi pomógł, smak taki sobie - jakbym jadła pastę do zębów - ale w porównaniu do sody rarytas :)

Gosia łóżeczko super i pościel też ładna, ja niby mam trzy kpl pościeli po Oskarku ale chciałabym kupić Jasiowi nową na przyjazd ze szpitala no i problem z wyborem, chyba poproszę S. żeby wybrał - najwyżej będzie na niego :)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022356 przez natkka
Dzięki dziewczyny za info. Na szczęście J. pojechał na kosza i po powrocie ma podjechać do apteki i kupić mi Gaviscon :) mam nadzieję, że da rade :)
No ja w końcu wybrałam pościel i literki 3d dla Tośki i teraz czekam, aż J. przyjedzie żeby z nim ustalić które konkretnie kupujemy :) w ogóle miałam dzisiaj dzień wybierania, laktator też wybrałam i w końcu podjeliśmy decyzję co z wózkiem :D
No i od soboty biorę się za pranie w końcu bo to tak ciągle leży a tu czas tak szybko leci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022361 przez Gosia 2712
Natkka i jaki wozek wybraliscie w koncu?

Ja chyba jutro wstawie pierwsze pranie... jakos tak sie zbieram do tego i zebrac sie nie moge :whistle:

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022376 przez clue
cześć Laski :)

Marta pięknie wyglądasz :) fajnie Cię zobaczyć :) Wojtuś ma już spory domek :)

Malutka - dzięki za zaktualizowanie listy :kiss:

Gosia łóżeczko full wypas :) ja nie kupuję pościeli, moje pierwsze dziecko do dziś śpi bez - tzn tylko na poduszce, niby pod kocykiem bo i tak od razu się rozkopuje :)

Natka chwal się literkami, ja też muszę domówić dla drugiej lali, bo dla pierwszej też mam :)
i podczepiam się do pytania Gosi - jaki wózek :)?

ja planuję karmić piersią, trochę się boję jak to będzie po cesarce na zimno.. bo zazwyczaj jest problem i dużo kobiet narzeka na brak pokarmu....
zaraz poczytam co tam wkleiłaś ciekawego.

Apropos karmienia piersią, dziś sobie kupiłam wkłądki laktacyjne, nie wiem jakie inne mamy mają doświadczenia ale wg mnie wkładki z johnson&johnson wymiatają ! Kupiłam od razu do szpitala.
Kupiłam jeszcze paczkę pieluszek, smoczki i pajacyki w smyku, bo zaś mega promocje :)
powoli ruszam z tą torbą do szpitala - od razu mi lepiej :)

a w ogóle - przyszłościowo - zostajemy tutaj czy przenosimy się na FB :)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1022381 przez malutkamilka
Ja już mam poprane pościele, prześcieradła, poszewki do wózka i łóżeczka, pieluszki, ochraniacz i becik. Jutro ściągam koce i baldachim ze sznurka.
Poszły dwie pralki ubranek tego najmniejszego rozmiaru wraz z ubrankami do szpitala bo u mnie trzeba mieć WSZYSTKO oraz skarpetki, rajstopki, czapeczki itp.

Teraz to prasowac...

Zastanawiam się tylko nad ubraniem na wyjście. Mam fajny komplet dresowy ale z kapturem i trochę będzie mi przeszkadzać w założeniu czasie i kombinezonu

Też się zastanawiałam nad przeniesieniem na FBI bo zaczną nam się tematy i wg takie bardziej prywatne. Ale czy wszystkie mamy FB?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1022382 przez junonka
Moja znajoma też ma termin na marzec :) Jest to bliska przyjaciółka mojej rodziny, dlatego tak ważna jest dla nas jej ciąża :) Powiedziała. że uczęszczała też do szkoły rodzenia w Rudzie www.magdamed.pl/ :) Wspominała, że dzięki temu czuję się dużo lepiej przygotowana na poród :) Pewność matki to podstawa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022388 przez Gosia 2712
Co do karmienia to tez chcialabym karmic piersia, ale nie mam mega parcia na to i jezeli zauwaze ze maly bedzie glodny, bo sie nie najada, bo ma za malo mojego pokarmu to od razu dam mu butle, nie pozwole zeby byl glodny i mi plakal przez to...
Ja kupilam wkladki laktacyjne z baby ono dla mnie moga byc :) mialam je w tamtej ciazy i byly ok

Co do Fb to ja sie dostosuje, chociaz nie ukrywam ze lubie to forum i wole tutaj pisac niz tam

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022389 przez natkka
Gosia, clue - wybraliśmy jednak anex sport :) w załączeniu zdjęcie ze strony producenta :)


jeżeli chodzi o literki to jeszcze się wahamy, ale wrzucam trzy aukcje nad którymi się zastanawiamy :)
allegro.pl/literki-3d-20cm-imie-dziecka-...tis-i5901979623.html
allegro.pl/neju-literki-3d-20-imie-dziec...ory-i5901999191.html
allegro.pl/literki-3d-20cm-imie-duzy-dek...owe-i5886548786.html

Jeżeli chodzi i fb, to ja chyba bym się przeniosła. Łatwiej będzie pisać i być na bieżąco (przynajmniej dla mnie).

clue - ja też się zastanawiam jak to będzie z karmieniem piersią jeśli przyjdzie mi mieć cc, ale mam nadzieję, że przy pomocy laktatora uda się ją rozkręcić :) przynajmniej będę się starać więc laktator pakuje do torby do szpitala :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022398 przez LeNa 2405
A taki mamy na dzień dzisiejszy

[*] 9 TYDZ
[*] 20TYDZ
[*] 26TYDZ ...Hana;(

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022401 przez PaulinaJ
Moja poprzednia grupa też się przeniosła na fb więc myślę, że to tylko kwestia czasu :whistle:

Lena śliczny brzuś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022409 przez malutkamilka
Ja też chcę karmić piersią. Teraz jestem mądrzejsza bo te położne co przychodziły to same nie wiedziały co jest takie z nich doświadczone położne...
A moje dziecko było tak leniwe że sciagalo to co samo leciało i zasypialo. I te wartościowe mleko zostawiła w piersi sama zaraz była głodna i się darla no i słabo na wadze przybierala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022413 przez Martynka__89
Na fb większą prywatność łatwiejszy dostęp. Ja ciuszki mam wszystkie poprane i poprasowane. Została mi pościel rożek, kocyki, misie, itp. Gosia dla Mateusza miałam ten sam zestaw ;) pościeli. Ja przytylam póki co 5 kg, ale po drodze schudłam dużo, znowu przybralam. W pierwszej ciąży miałam 12 kg na plusie. Po CC pokarm miałam na drugi dzień i to lało się strasznie. Teraz mam zamiar też karmić piersią, M udało się przez pół roku karmić później sam odrzucił.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl