BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1031206 przez Wietrzyca
Heathera, ja zawsze zamawiam przez inpost, i zawsze do paczkomatu. Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby coś nie doszło czy było nie tak. :blink:

To się tak wydaje, że ten brzuch jest taki sam. Ja też wczoraj swoje zdjęcia z Zakopanego zobaczyłam. Fiu fiu :D No z tygodnia na tydzień ten brzuch jest coraz większy. Ale piękny masz brzuszek! :)

Ale wiecie co, wczoraj byłam z sikami do analizy i siedząc w kolejce starsza pani się do mnie uśmiecha i mówi: "w któym pani jest miesiacu? Ślicznie pani wygląda". Normalnie aż mi się miło zrobiło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031210 przez Heathera
Wietrzyca może dlatego że to polecony list a nie do paczkomatu.
Nie dziwie się że miło się zrobiło :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031222 przez Mamusia
wietrzyca heathera ja też jak coś biorę to zawsze do paczkomatu.... Ciesz się ze nie pytają czy to bliźniaki hehe mnie już to spotkalo....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031230 przez Wietrzyca
Mamusia, moja przyjaciółka jest właśnie na wylocie (termin koniec marca) i ma tak uroczego balonika przed sobą (sama bardzo szczupła), że kilka osób już ją zapytalo o bliźniaki :P haha! A jej mały już ma po prostu 3.800 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031237 przez Mamusia
wietrzyca jak ona to wypchnie :)
Moja koleżanka dwa miesiące temu urodziła i ostatnio ja spotkałam ona też taka drobniutka malutka i miała cc.... Ale jej synek ważył 5400g to dopiero klocek.... Dobrze ze nie kazali jej naturalnie rodzić.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1031243 przez Wietrzyca
Heh, naszlo nie na taką refleksje, że jedzenie mamy wypchane antybiotykami i kto wie jakim świnstwem jeszcze, a potem powstają badania i rozprawy, że dzieci coraz większe się rodzą... Coraz więcej takich przypadków, że ani cukrzycy, ani innych zaburzeń, a dzieciaczek taki dorodny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031248 przez robertab
Dziewczyny, Wy jesteście już przed samym rozwiązaniem - jak samopoczucie? Jak przygotowania?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031297 przez Wietrzyca
Dzień dobry,
Ja dzisiaj dzień z lekarzami. już odwiedziłam panią endokrynolog, moje Tsh jest gites, spadek Ft4 świadczy wyraźnie o gromadzeniu wody w III trymestrze, ale jest w granicach normy. Więc ok :)
Ma brać euthyrox do porodu, a potem odstawić, do kontroli 12 tyg po porodzie z nowym Tsh i nadzieja, że po ciąży się tarczyca nie rozregulowala :P
Siedzę właśnie w poczekalni do pani hematolog :)
Po południu jeszcze gin. Będę relacjonowac później :)

Robertab, widziałam że się przywitałes jako przyszły tatuś. Na kiedy macie termin? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031318 przez Mamusia
robertab zależy od dnia :P Ale głównie czuje się jak słoń w składzie Porcelany.... Wielka ciężka opuchnieta koszmar.... już chciałabym zakończyć ciąże i urodzić....

wietrzyca kto wie może tak być.... te kurczaki wszystkie nafaszerowane.... najlepiej jakby mieć swoje wszystko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031344 przez Pumcia
Roberta mamy się świetnie - tak jak widać :P jak zobaczysz gdzieś chodzące kaczuszki to pewnie któraś z nas :evil:

Wietrzyca a ile już waży Bobas ? ;) co do faszerowane chemią i innym dziadostwem jedzienie to niestety masz racje. Na szczęście mam kolegę który ma zaufane osoby sprzedające tuszki królika ze swojego chowu :)

A jak dziewczyny w domku już wszystko gotowe ? Torba ? łóżeczko ? ciuszki ? wyprawka ? Mi zostały drobiazgi :evil: jestem mega szczesliwa, że nie zostawiłąm nic na ostatnia chwilę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031352 przez Mamusia
pumpcia ja już mam wszystko.... :D
W poniedziałek mam wizytę kolejną.... już teraz co tydzień.... Masakra jak mnie wszystko boli.... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031353 przez Heathera
Pumcia u mnie łóżeczko już czeka rozłożone, ciuszki poprane, poprasowane i poskładane. Torba dla maluszka spakowana, moja torba prawie tez (zostały rzeczy takie codzienne higieniczne jak pasta i szczotka do zębów itd. Dla malutkiej muszę tylko kupić aspirator do noska. I jeszcze pieluchy tetrowe, gąbkę do kąpieli, płyn do mycia i balsam i trochę więcej pieluszek bo mam tylko paczkę ale poczekam na mój babyshower co dostanę i resztę dokupię. Poza tym muszę od teściów przywieść wanienkę i huśtawkę i będzie już wszystko :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031368 przez Wietrzyca
Hej Dziewczyny,

Więc hematolog powiedziała, że już dawno tak dobrych wyników u ciężarnej nie widziała. Pytała, czy coś zażywam, bo super żelazo mam, a spodziewała się spadków. Także fajnie.

U gina widziałam i słyszałam Zosię, ale jej nie mierzył, także nie wiem, ile waży. ;) mam już przyjść za 2 tyg, a mówi że pod koniec to co tydzień. Z podwoziem wszystko ok, trzyma jak należy. Od 37 tc będę miała odstawić już clexane, żeby w razie jakiejś nieplanowanej cc nie zejść im na stole przypadkiem, a po porodzie koniecznie w połogu do clexane mam wrócić. To takie mam zalecenia.
Ale co mnie zdziwiło, to powiedział, żeby ograniczyć głaskanie po brzuchu, a najlepiej w ogóle tego nie robić, bo może to powodować przedwczesne skurcze i w konsekwencji porod. Ze na oddziale jak chcą, żeby pacjentka urodziła, to od głaskania brzucha zaczynają. Słyszałyscie o czymś takim?

Pumcia, ja też mam takiego człowieka od królików :) mniam

Heathera, ja odwrotnie, swoją torbę mam spakowana włącznie z kosmetykami w małych buteleczkach. Jako że mój szpital nie chce nic dla Dziecia, to nie pakowałam Zosi, ale gdyby nie mieli miejsca i mnie nie przyjęli, to każdy inny szpital już chce wszystko dla bobasa i muszę te rzeczy do osobnej torby spakować. Jestem w trakcie :P
Z wyprawki brakuje mi dalej materaca do teściowej i musimy w końcu kolyske od siostry przyeiezc, a tak to raczej wszystko mam... Chyba :P
A i układanie ciuszków idzie mi wolno, jestem w trakcie ;) także jesteś bardziej ogarnieta.

Mamusia, to już końcówka. trzymaj się dzielnie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031370 przez Mikulinka
hej
Ja jeszcze w szpitalu ... ale jest nadzieja ze wyjdziemy jutro w dwupaku . Kasia słyszałam o tym nawet mam zakaz dotykania brzucha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031371 przez Mikulinka
hej
Ja jeszcze w szpitalu ... ale jest nadzieja ze wyjdziemy jutro w dwupaku . Kasia słyszałam o tym nawet mam zakaz dotykania brzucha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl