BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1010392 przez natB
marta q długie ma jeszcze mały drzemki? U nas idzie spać ok 19:40 śpi do 7 nawet, a w dzień potrafi spać ok 3h.. W żłobku jeszcze śpi to ok, ale jak pójdzie do przedszkola to tam tylko lezakuja, ciekawa jestem kiedy oduczy się spać w dzień ;)chociaż jak pojawi się maleństwo dla mnie lepiej, że będzie spać jeszcze w dzień, bo położę dwójkę i ja będę miała chwile na kime :)

Ja pije kawę od jakiegoś czasu znowu, ale u mnie to jest płaska łyżeczka kawy rozpuszczalnej i połowa kubka jest mleka :P czyli tzw. Mleko z kawą :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010403 przez Marta1985
Zasypia po 13 i wstaje koło 15:30 a wieczorem idzie spac o 20 i wstaje między 6 a 7.

Kurczę zamówiłam legginsy ciążowe i powinny dziś przyjść bo nie mam w czym chodzić jedynie sukienki ale to zimno w taką pogodę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010431 przez Wietrzyca
Marta, a kupowalas na allegro?
W ogole myslalyscie cos o plaszczu/kurtce na zime? Przypadnie nam chodzenie po zimnie przez wiekszosc ciazy...

Pumcia, mysle o Tobie caly dzisiejszy dzien.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010435 przez Pumcia
Hej Dziewczęta :)
Wietrzyca - chyba mnie przywołałaś telepatycznie, bo weszłam specjalnie, żeby się pochwalić dzisiejszym USG genetycznym. Pamiętam, ze jutro masz swoje więc zdaję szybko relacje.

Wszystko z Croopkiem Ok :woohoo: zbadał Go wzdłuż i wszerz, chociaż nie było łatwo bo strasznie się ruszał :D nawet lekarz smiał się, że założył sobie rękę za głowę i tylko mu drinka brakuje bo wygląda jak na wakacjach :D he he śmieszne to było, niestety płci jeszcze nie zobaczyła ale przy nastepnej wizycie za 4 tyg już pewnie będę wiedziała. Wszyscy mi mówią że będzie chłopak i ja sama łapię się na tym, że mówię On :whistle: i ostatnio u mnie jakiekolwiek dzieci się rodzą to są sami chłopcy więc ja dla przekory chciałałabym dziewczynkę ale chłopcy sa tacy słodcy :evil:

Kupiłam sobie dziś fajne leginsy ciązowe na polarku, kurcze obok mojej kliniki jest super sklep z odzieżą ciązową :D i że ja go wcześniej nie zauważyłam he he co do kurtki to mam taką jedną, która nie jest na zamek tylko obwiązuje się ją w pasie więc chyba daruje sobie zakup nowej. Chociaż zobaczę czy się zmieszcze :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010442 przez Wietrzyca
Pumcia, wspaniałe wieści! :) A masz jakieś fotki tego luzaka na wakacjach? :)

Ja właśnie nie mam ani płaszcza, ani legginsów. Od siostry po jej ciąży dostałam ciążowe jeansy jedne (w których zaczynam chodzić powolutku, bo są cudownie wygodne) i kilka sukienek do pracy. A tak to nie mam nic cieplejszego ;P Dlatego tak się Was dopytuję, licząc na inspirację :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010447 przez Pumcia
Wietrzyca - tak mam zdjęcia :) ale są to zdjęcia w kawałkach bo wszystkie są opisane kolejnym badaniem. Mam tylko jedno w całości ;)
3 mam kciuki za Twoje jutrzejsze badanie, fajne uczucie ;) ma już 7cm :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010448 przez Wietrzyca
a serduszka słuchałaś? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010458 przez Marta1985
A ja chyba czuję powoli jakieś muskanie ☺

Super rzeczy ciążowe są z happy mum ale kosmiczne rzeczy. Ja nam 3 ładne sukienki które się nadają na ciążę parę bluzek no i potrzebuje leginsow na wyjście ☺a kurtek nie kupiuje myslr ze dam rade z tym co mam a jak nie to pozycze od mamy ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010460 przez Pumcia
Tak serduszko słuchałam, tętno, nawet przepływ krwi w żyłach :) WOW - cały czas mi się gęba śmiała ;) a i z USG mi wyszedł termin na 18 kwietnia :)

Dziewczyny ja też jak nawet coś kupuję to raczej staram się takie co mi sie i póżniej przydadzą. Fajne są tuniki trapezowe, sukienko-tuniki bombki i wcale nie drogie. Ja mam sporo, zeczy które zawsze były na mnie luzne wiec teraz będą jak znalazł :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010468 przez Wietrzyca
właśnie na takie patrzę. Tuniki - bombki są super. Też nie chcę kupować czegoś, co mi się później nie przyda. A na kupnie kurtki zimowej i tak jestem, więc jakąś bombkę też muszę upolować.

To za mnie kciuki jutro też trzymajcie :D Bo ja cała w stresie dzisiaj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010471 przez Pumcia
Ja zaczęłam się stresować dopiero wtedy jak laska przede mną, po takim samym badaniu wyszła z płaczem z gabinetu :( wyszła od razu z kliniki a mąż zapłacił za wizytę i widziałam jak był blady . . . masakra. Myślałam, że mi serce pęknie.
Ale jak zobaczyłam, że u mnie wszystko ok to się rozluźniłam :) ale cały czas o niej myślę . . . młoda dziewczyna . . . nie wiem co było nie tak, ale musiało coś być na rzeczy :(

A i nie wiem jak u Ciebie ale u mnie takie badanie to koszt 220 zł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010492 przez Wietrzyca
Co bylo nie tak (albo wlasnie bylo tak), tego sie nie dowiemy. Ja trafilam w TV dzisiaj na "Moje 600g szczescia" i normalnie sie rozkleilam. Ciezarne nie powinny takich rzeczy ogladac, bo dziala na mysli.

Jeszcze nie wiem ile kosztuje. Mam USG w pakiecie prowadzenia ciazy w jednej z tych prywatnych sieci medycznych (jakas zaleta pracy w korpo jest - dokladaja nam do abonamentu), ale na pewno do mojego gina prywatnie tez sie bedzie trzeba wybrac (przyjmuje i w sieci i prywatnie). Wtedy sie na pewno dowiem, po ile on sobie liczy takie badanie. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010496 przez natB
A ja dziś od rana znowu na męża zła :/ czy te chłopy nie myślą?! Grr no nic

pumcia kochana mega się ciesze, ze z kropkiem wszystko wporzadku :D ja też tydz. Temu pierwszy raz słuchałam serduszka heh
Cudowne wspomnienia :)

wietrzyca ja oglądam ten program 600 gr szczęścia, ale to faktycznie nie dla mnie :( tez zdarza się, że rycze jak głupia :(

marta gratuluję ruchów :D moja wczoraj tak fikala, że widziałam falujacy brzuszek :D Aż nie wierzyłam w to co widzę, ale jak przykładam rękę to jeszcze nie daje znać heh :)

Ja mam jutro wizytę, czekam na wyniki.. Sama Dumam co będzie, jak wyjdą zle pfu fu

wietrzyca na którą masz godzinę wizytę? 3 mam kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010498 przez natB
A co do rzeczy ciążowych ;) to mam jedną parę spodni. Kupiłam ostatnio, bo mocno brzuszek czułam, taki ucisk.. Teraz jest dużo lepiej i wczoraj zamówiłam sobie getry czarne na allegro takie grubsze, z przesyłka 30 zl, jak będę na laptopie wrzucę linka :) nic więcej nie kupuje typowo ciążowego oprócz staników, bo
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
rosną i te które miałam do karmienia z Wladem noszę juz teraz hahaba :P także staniki się przydadzą ;).. Kurtki i płaszcze tez nie kupujemy, mieszkam na wsi, głównie poruszam się autem :) a gorzej tylko jak pojadę w góry w styczniu na ferie, ale wtedy się coś wymyśli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010510 przez Karii
Hej
Super że wszystkie dzieciątka tak dobrze się rozwijają, Ja co do odzieży ciążowej to mam 3 pary spodni, ostatnio kupiłam sobie spódniczkę dżinsową i mam kilka bluzek i tunik z pierwszej ciąży, co do płaszcza na zimę to mam taki awaryjny jak chodziłam z Adasiem w ciąży to tylko guziki musiałam poprzeszywać wiec nic nowego nie zamierzam kupować. A nie no zamierzam jakieś leginsy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl