BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1010572 przez Heathera
hejo :)
U mnie smaki się zmieniły w tej ciąży. W pierwszej ciągało mnie na słone i kwaśne, a teraz na słodkie wiec po cichu myślę, że teraz będzie dziewczynka :P Inaczej tez sie czuje, bo w pierwszej wymiotowałam ciągle przez 3 miesiące. Teraz wymiotuje tylko czasem za to często jestem osłabiona i boli mnie kręgosłup.

Co do ciuchów to kupiłam sobie kilka tunik i dwie sukienki. Leginsy już miałam. Teraz jeszcze zamówiłam sobie dwie pary spodni ciążowych i czekam aż przyjdą.

pumcia fajnie, że wyszło wszystko ok :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010573 przez Heathera

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010574 przez Heathera

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010575 przez Heathera

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A macie już pomysły na imiona ?



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010579 przez natB
heather ano pewnie, że wiek o niczym nie świadczy :) ja np.Czuje się dalej młodo, ale też czuje się odpowiedzialna mama heh :) szczerze to ja nawet nie mam już sił na wychodzenia na imprezy, odkąd wzięłam ślub to chyba nigdzie nie byliśmy, ale my też się bawimy dobrze bez siebie to pewnie dlatego :P .. Za to odskocznią od codzienności są dla nas zawsze wypady na wakacje :) juz miałam rezerwować Portugalie dla naszej Czwórki, ale mój S.nie jest aż tak spontaniczny i mnie odwiodl od tego pomysłu, także na razie mamy wakacje w styczniu, q potem będziemy myśleć, gdzie,, zabalujemy,, :)

Ale fajny chłopak z Twojego Wiktorka :) juz taki mały mężczyzna heh :)..

Co do imion u nas była już Michalina, Helenka, Stefania, Matylda :P i do żadnego nie jesteśmy jeszcze przekonani ;) drugie juz mamy wybrane Maria :) także będzie chyba Stefania Maria ;).. Ale zobaczymy.. A u Cb?
Podziękowania: Heathera

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010580 przez Marta1985
Śliczny mały gentelnen ☺ i Kruszynka też niczego sobie ☺

U nas im ona To Wojtuś lub Paulinka ☺
Podziękowania: Heathera

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010581 przez Heathera
Nooo już mały chłopiec a nie dziecko, szczególnie że strasznie dużo mówi, jak w tym roku do przedszkola poszedł to w ogóle mam wrażenie że już taki duży jest i zaraz pójdzie do szkoły, zaczną się koledzy a rodzice pójdą w odstawkę :P

U nas dla dziewczynki będzie Weronika. Dla chłopca tez chciałam imię na W więc by było Wojtek ale mojemu się nie podoba. On chce Nikodema. Ja jeszcze bym mogła nazwać Oskar bo by były dwie statuetki - wiktory i oskary :P więc jeśli wyjdzie, że chłopiec to trochę będzie dyskusji :P



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010632 przez Pumcia
Cześć Dziewczyny :)
Heathera - ale słodziak :) a co do wieku, to nie ma nic do tego :) he he Nat -- może zaproponujemy, żeby poczytała naszą gwiazdę na testach ? :woohoo: Fajnie, że w młodym wieku ludzie potrafią zadbać o siebie i co najważniejsze - dziecko. Jesteście w pełni odpowiedzialni więc niektórzy powinni brać z Was przykład. Brawo :)

Nat - musisz rozruszać tego swego bo jak Ci się zasiedzi to nigdzie się nie ruszycie - nawet na wakacje :)

Wietrzyca - dziś to ja myślę o Tobie więc szybko mi tutaj prosze zdawać relację z wizyty !!!! migiem :evil:

Dziewczynki pokażcie swoje brzuszki plissssssss ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010634 przez Marta1985

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010635 przez Pumcia
Marta - suuuuuuuper, uwielbiam brzuszki :kiss:

a to mój :whistle:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010641 przez Marta1985
Piękny brzucholek też masz :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010646 przez Wietrzyca
Hej Dziewczyny,

Na razie na szybciutko, żeby zdać Wam relację: wszystko w jak najlepszym porządku! :) Bąbel na USG szalał okrutnie, lekarz się przy nim jak sam przyznał, trochę napracował. Udało się zmierzyć przezierność, długość od tyłeczka do głowy, słuchaliśmy serduszka, widzieliśmy żołądek, rączki, nóżki, a nawet zaciśnięte piąstki. Bardzo się cieszę, że wzięłam męża na to badanie. Zależało mi na tym, żeby Bąbelek nie był dla niego czymś enigmatycznym. Widziałam jego minę: gapił się w monitor z zachwytem. :)
Zdjęcie wrzucę, jak tylko odpalę płytkę w domu. :)

Śliczne macie brzuszki dziewczyny! Naprawdę! :)

Heathera, piękny synek! I Dzieć też :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010653 przez Pumcia
Wietrzyca - to super, że wszystko ok :woohoo: widzisz i po co te nerwy ? :whistle: ja niestety nie mogłam zabrać męża bo jest za daleko :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010665 przez Wietrzyca
Obiecane zdjęcie: Po lewej z profilu, a po prawej od główki z widocznymi piąstkami :P

Pumcia, a kiedy Twój mąż dołączy? Czy może Ty się do niego wybierasz?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010668 przez Pumcia
Raczej ja do niego dołączę już z dzieckiem. Dobrą ma tam pracę więc tak będzie lepiej. Dołączę do niego po urodzenie, do porodu nigdzie nie jade :) Często przyjezdza więc narazie nie mam tragedii, ale przy dziecku już tak nie damy rady. Własnie w sobotę przyjeżdża i zostaje a do święta zmarłych :lol:

Bokser z tego Twego Kropka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl