BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1020291 przez NatiK
natB jak potrzebujesz smecic to smec ile chcesz!!!! Tak jak dziewczyny piszą wiara czyni cuda i pozytywne myślenie!!! Jesteśmy z tobą i Helenka!!!

Ja choinkę juz mam ubraną :)
Wózek w poniedziałek odbieramy bo juz przyszedł :) dziś małe zakupy były dla malego, siebie i cosik dla męża ;) :P
A na obiad dziś robiłam naleśniki bo mnie smaki naszły :cheer:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1020314 przez Wietrzyca
NatiK, proszę, jakie zakupy :) A jaki wózek zamówiliscie? Pokaz nam. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020372 przez natB
Dzięki dziewczyny :* wczorajszy dzień nie należał do najlepszych... No nic, jest kolejny dzień i musze jakoś funkcjonować normalnie dla Władka.. Staram się uśmiechać jak najwięcej, tak sie ciesze, ze go mam...

NatiK hoho świetne zakupy, a wózek no właśnie jaki? ... Ja nie wiem, jak mam się przygotowywać na przyjście małej, wszystko stanęło w miejscu...

Dziś dzień Jak każda sobota, bez szałU.. Posprzątam, popiore trochę i tak zleci..

Jutro ubieramy choinkę, trochę trzeba przyozdobic do, nawet wszystkich prezentów jeszcze nie mamy mamy,.wiec pakować tez średnio co jest... Dla Władka prezent jest u mojej Mamy, musze pamiętać, żeby go w poniedziałek wziąć... Ale chaotyczny ten mój wpis heh :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020397 przez NatiK
Ciuszków jest więcej ale nie chciały mi się załadować buu...
Po wszystkich przeciw i za i skokach ile wydać zdecydowaliśmy się na x-lander x-pulse wersja comic...lekki fajnie się składa i idealny do bloku :) musiał trochę zmieszyc wymagania bo chcemy zainwestować w ta krew pepowinowa...a wozek to rzecz nabyta...i jak nie będzie mi pasował to wymienię hehe ;) chorowała na mutsy igo i bugaboo cameleon 3 ale ceny maja kosmiczne może kiedyś :):P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020404 przez Mikulinka
Mam xlabdera spacerowke I powiem tak zadowolona byłam do momentu gdy Adas był mniejszy do około 1.5 R ... stery 2 latek czy teraz 2.5 rz. ( używam jeszcze )ale ma sle ... na lezaco odpada dziecku zwisaja nóżki :unsure: A Adas ma 91 cm :dry: ....
Brat ma taki
Inpiwiem tak spacerowka zarabista... Dziecko ma luz ... www.leo.sklep.pl/wozki/wielofunkcyjne/ba...palaktacka,p63131322

Mylę o nim ale cena przeraża
Co wybierzemy jeszcze nie wiem zależy od funduszy A te są ograniczone mocno ....ale pomarzyć zawsze mozna :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020410 przez Anielka00
NatB - Kochana jak się czujesz? Myśl pozytywnie, wszystko będzie dobrze. Helenka już na samym początku pokazała jaka jest twarda babka więc i tym razem wszystko będzie dobrze :)
Wietrzyca - wózek super :) Ja zastanawiam się nad bebetto.eu/produkt/30/torino-s-line lub mikrus.com.pl/wozek-stars-kolor-grafit-z...-402.html?cPath=1_17 bardzo dobre opinie czytałam na temat tego Mikrusa, choć jego cena.... Boję się, że na długo nie posłuży...
W poniedziałek idziemy na usg 4d, mam nadzieje, że w końcu poznamy płeć, bo chciałabym juz zacząć powolutku kompletować wyprawkę ;)
Joanna - co z Tobą? Nie odzywasz się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020414 przez natB
natiK piękny wózek ;) chorowalam na niego mój styl :D.. Co do spacerówki my mamy ciężka bebetto nico plus i Wład odkąd skończył 1,5 roku to się do niego nie mieści :S także spoko..my spacerówke mamy lekka inglesina trip i w tej do dzisiaj jeździ jak musi :)

anielka zaglądaj do nas częściej :D.. Ja czuję się psychicznie średnio, ale co mam zrobić eh nic niestety.. Czekamy na poniedziałkowa wizytę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1020441 przez Wietrzyca
Dziewczyny, kupiliśmy wózek w kolorze gołębim (ni to szary, ni niebieski) :) Będzie we wtorek. Tymczasem mamy już w domu fotelik samochodowy Maxi Cosi Citi, który pasuje z adapterami do naszego wózka, a więc pierwszy zakup oficjalnie poczyniony! :P Gdyby wózek był na sklepie, a nie w magazynie, też już byśmy z nim wrócili :)
W każdym razie jestem bardzo zadowolona, wyoglądałam wózek w sklepie i jestem 100% przekonana, że to jest to, czego chcę. Mam nadzieję, że za rok powiem to samo :P

NatiK, piękny wózek! W ogóle jest teraz tyle ładnych wózków :)

Anielka, ten Twój bebetto mi się też bardzo podoba :) Jedynie o co bym się bała, to o ten biały stelaż i spód gondolki - czy to zaraz brudne nie będzie, takie moje zboczenie :P . Ale wygląda prześlicznie!
I pochwal mam się, jak już będziesz wiedzieć. :)

Ja cały dzień spędzam nad ciastkami ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020443 przez Mikulinka
Z gory przepraszam Ale musiałam ostatnio nawet mówiłam o cudnych sąsiadach ... co prawda nie z mojej ulicy ale to niskie powiązania z nimi .... A pro po moich cudzych sąsiadów ... to sąsiadki corka urodziła 4 dziecko w listopadzie i ....
wloclawek.naszemiasto.pl/artykul/tragedi...122,art,t,id,tm.html
A wczoraj był.pogrzeb I impreza do 3 rano :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020446 przez Wietrzyca
Oj, Mikulinka, to zawsze jest przykre jak takie dzieciątko odchodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020452 przez Mikulinka

Wietrzyca napisał: Oj, Mikulinka, to zawsze jest przykre jak takie dzieciątko odchodzi.

Pewnie ze przykro żal....
Dziecko niczemu niewinne ...
Tylko skrajna nieodpowiedzialność .... matka tego dziecka mieszka z kolejnym partnerem i dziećmi na innej ulicy nade mna babka tej dziecinny :dry: z wnuczKiem ( ostatnio mówiłam o imprezach w wykonaniu wnuczka )...
Dla.mnie to rodzina cała problemami I problemem alkoholowym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1020467 przez lena20
hej dziewczyny jak tam u was ?wszystko wporzadku? ja mam wizyte dopiero po nowym roku,;0 teraz dostalam na glukoze zobaczymy jak to bedzie,mam nadzieje ze wszystko dobrze;p ja zaczynam jakos 26 tydz ale brzuszka nie mam duzego jak narazie az sie martwie tym,przytylam jakies 3 kg :'0
[]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020472 przez Pumcia
Anielka - a mi sie spodobał, wózek Stars - ten drugi co nam pokazałaś - muszę się jemu przyjrzeć bliżej :P

Mikulinka - a wiadomo już co tam się stało ? :( Masakra ! Ale patrze, matka komentarz musiała dodać . . . Zdziwiona trochę jestem . . .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020482 przez Mikulinka

Pumcia napisał: Anielka - a mi sie spodobał, wózek Stars - ten drugi co nam pokazałaś - muszę się jemu przyjrzeć bliżej :P

Mikulinka - a wiadomo już co tam się stało ? :( Masakra ! Ale patrze, matka komentarz musiała dodać . . . Zdziwiona trochę jestem . . .

Pumcia nie wiem co dokładnie się stało. ..
Troszkę szkoda matki i dzieci ma jeszcze 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020483 przez Mikulinka
Zastanawiam się nad kombinezonem dla małej i nad spiworkiem :dry: ... I nie wiem czy szukać ja koniec kwietnia
Na razie szukam Olx ..all ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl