BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1020044 przez Heathera
Mikulinka gratulacje ! :) Patrze że ostatnio same dziewczynki :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1020055 przez Pumcia
Pumcia - chłopiec SZYMON 24 kwiecień
KArii - chłopiec
Nat B - dziewczynka HELENKA MARIA 2 kwiecień
MAmusia - dziewczynka
Heathera - dziewczynka WERONIKA 18 kwiecień
Wietrzyca - dziewczynka ZOSIA 29 kwiecień
Lena - ?
NatiK - chłopiec 25 kwiecień
Joana G - chłopiec KONRAD 8 kwiecień
Marta 1985- chłopiec WOJTUŚ 16 kwiecień
Anielka - ?
Mikulinka - dziewczynka 30 kwiecień
Koticz - chłopiec JONATAN 27 kwiecień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020056 przez Pumcia
Mikulinka - gratki :woohoo: Jak będziesz wieddziała już imię i datę porodu to dopiszę do listy :)

A ja od wczoraj wymiotuję :( masakrycznie się czuję :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020061 przez Mikulinka

Pumcia napisał: Mikulinka - gratki :woohoo: Jak będziesz wieddziała już imię i datę porodu to dopiszę do listy :)

A ja od wczoraj wymiotuję :( masakrycznie się czuję :(

Data porodu 30 .04. 2016
Imienia brak na tą chwilę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020112 przez Wietrzyca
Mikulinka, gratulacje córci! To prawie wyrownalysmy wynik chłopcy vs dziewczyny :)

czekamy na Lenę i Anielkę, kiedy będą wiedziały :)
I ciekawa jestem, czy którejś mamusi się zmieni jeszcze :P

Pumcia, a co się stało? nie jakaś grypa żołądkowa? Zdrowiej Kochana, to już nie czas na tulenie muszli. :(

My wymyślilismy wózek, jedziemy w sb go oglądać do sklepu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020116 przez natB
pumcia zdrówka! Coś wiem.o wymiotach, jak potrafią wykończyć, bo do dziś mnie trzymają eh... Odpoczywaj i dużo Pij!

mikulinka gratuluję córci..

wietrzyca no to pochwal się jaki jedziecie Zobaczyć wózek? Eh jak te zakupy w ciąży z Wladem mnie cieszyły szok :) wszystko było takie nowe dla mnie, świeże :P non stop ukladalam, oglądałam...

Wczoraj byłam u dermatologa udało mi się na nfz, zmiany które miałam na nodze cofnely się :) wiec jedno. Głowy... W poniedziałek po wizycie mamy zamiar jechać kupić małemu meble, ale boję się cokolwiek planować.. A na wizytę w pon musimy zabrać Władka, także jeśli Pani Doktor pozwoli Władziu zobaczy siostrę <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020119 przez Wietrzyca
Dzień dobry mamusie,
Jak spalyscie? Ja wczoraj 6,5 km spacer na bieżni, o dziwo całą noc przespałam. :)

NatB, to dobrze, że chociaż jedno z głowy! A w pn macie wizytę i do domu? To dobrze, że nie każą Ci na oddziale siedzieć! W domu zawsze można czymś zająć myśli.

A wózek taki: klik , inny model tego producenta widziałam u koleżanki, bardzo chwalila.
Do tego jeszcze kompatybilny fotelik samochodowy z atestem. Naczytalam się o tym, że dużo fotelików z wózków 3w1 nie ma w ogóle atestow :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020121 przez natB
wietrzyca no wózek super ;) bardzo ładne, stonowane kolory.. Co do fotelików w zestawach 3w1 to tak jest chyba, że często dają taki zestaw i fotelik wtedy jest maxi cosi.. My mamy cybex aton na isofix świetna sprawa :) warta swojej ceny :)
Na razie jadę w pon. Na konsultacje do gabinetu, totalnie nie wiem Czego się spodziewać..

Ja spałam w miarę do pierwszej pobudki czyli do 4 rano, a potem się kręciłam i tak o 6 musiałam wstać wyszykowac małego do żłobka, a męża do pracy heh :).. Leżę jeszcze w łóżku, powoli musze się ruszyć na śniadanie :) bo juz głodne jesteśmy ;)... Jakieś pomysły na obiad :D?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020151 przez Mikulinka
Hej
U nas szał przed świętami ... sprzątam y jeszcze ...
M. Pojechał z dzieciakami do przychodni na kontrol .... a ja w domu budze sie i do "roboty"
Obiad chyba pomidorowa. .. Adas ma pulpety jeszcze ....
Do chorujących
Zdrowiec dziewczyny :kiss:
W miarę możliwości będę zaglądać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1020155 przez Wietrzyca
Ja dzisiaj robię doradę po hiszpańsku: w cytrynie z dodatkiem odrobiny białego wina :)

A energia od rana mnie rozpiera.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020166 przez Heathera
Wietrzyca wózek fajny :) My jednak nie bedziemy kupować bo dostaniemy od szwagierki jakiś 3 w 1 , nie wiem jaka firma ale myślę że dobry i bezpieczny bo akurat oni to na dziecku nie oszczędzają a że mają pieniądze to kupują co najlepsze.

Pumcia mnie tez czasami jeszcze wymioty łapią, ale to jak np ciśnienie mi spadnie, jestem niewyspana, zdenerwowana albo jakiś mega ohydny widoku lub zapach poczuję... więc zdrówka Ci :)

My wczoraj z synkiem robiliśmy pierniki :) A dzisiaj będziemy je ozdabiać. I też nie mam pomysłu na obiad, kompletnie nic bo wczoraj mieliśmy jechać na zakupy ale mąż się rozchorował i teraz nie mam z czego zrobić...mam groszek to może grochówkę zrobię, albo kotlety mielone bo jeszcze mięso mam i nic poza tym :/



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020176 przez natB
A ja mam jakąś tam zupę jednogarowa warzywna.. Wrzuciłam wszystkie mrożonki które mam.. Coś z tego wyjdzie.. Najchętniej w ogóle bym nie jadła, położyła się do łóżka i patrzyła się w ślepy punkt na ścianie.. Zrobiłam pierniczki, schowałam do pudełka, może ozdobne je we wtorek? Eh nie mam siły :( :( przepraszam za smety eh..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020178 przez Mikulinka
NatiB wierzę że możesz miemieć dola
ale my jesteśmy po to by Cię wyciągać z tych dołków. A i Małej pomożesz hak bedziesz pozytywnie myśleć mimo że czasem źle ...
Wiara czyni cuda
Uwierz mi na wylam się nie raz ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020219 przez Wietrzyca
Heathera, no nam też siostra proponowala wozek, ale jak chcemy mieć na dwójkę, a może i jej się zdarzyć drugie w międzyczasie, to postanowiliśmy że kupimy. Długo nad tym dyskutowaliśmy.

Ja zrobiłam pierniczki, ale ozdabianie zostawiłam na weekend. Dziś robotę kruche ciasteczka z powidlem - smak świat z mojego dzieciństwa :)

NatB, Masz prawo się czuć tak, jak się czujesz, nikt nie może Ci mówić, co masz czuć. My po to jesteśmy, żebyś mogła nam nawet posmęcić :)
Ale jak Mikulinka pisze: wiara czyni cuda. Negatywnym myśleniem i tak sytuacji nie zmienisz. Pozytywnym: jest szansa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1020245 przez Heathera
natB Dokładnie tak jak dziewczyny piszą pozytywne myślenie :) Ale posmęcić też nam możesz :)

Wietrzyca noo my to będziemy ozdabiać dzisiaj bo jutro kolejna "parapetówka" tym razem siostry dwie mojego męża z rodzinami wpadają. A w niedzielę pewnie do teściów pojedziemy, w poniedziałek mamy wigilie u synka w przedszkolu, a w środę idę na tą krzywą cukrową :P



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl