BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1016880 przez Patikierc
Siemka!
No to chyba ja nie czuje jeszcze,ja tylko czuje nieraz ucisk gdzies i musze szturchnąć w brzuch i odpuszcza ucisk :D albo mam jakby ktoś mnie od środka nisko tak musnoł delikatnie ale bąbelków nie mam :D ale ja dopiero 15tc to jeszcze chwilke :D

Jem śniadanie,nie do wiary kiełbasa na gorąco :D Nie poznaje siebie wstałam już z myślą że to zjem :D

Kurcze a o tym wychowaniu karpa i metodą 4 trymestru to gdzie poczytam czy przyblizycie o czym to jest bo brzmi fajnie jeszcze jak działa :D
Dziś do pracy na 14.30 do 20.30 i weekend :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016881 przez Patikierc
i znów moja kolej na nowej stronie!




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016884 przez Skalarek
Patikierc w necie jest pełno info na temat metody Karpa wiec wystarczy wpisać. Najdokładniejsze informacje znajdziesz w książce Karpa " Najszczesliwsze niemowlę w okolicy" poszukaj może znajdziesz np PDF chociaż ja kupilam na allegro nową za 22zl więc też nie jakiś kolosalny wydatek ;) a ogólnie to chodzi o to, że po 3trymestrach ciąży dziecko rodzi się jeszcze nie przystosowane do naszego świata i przydałby mu się jeszcze jeden trymestr w brzuchu mamy, żeby mógł się bardziej przystosować i chodzi o to, żeby mu odtwarzać warunki i dawać takie bodźce jak miało u nas w brzuchu :) to tak ogólnie bardzo i nie wiem czy coś z tego mojego wywodu z rozumiesz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016888 przez Patikierc
Skalarek- własnie o to chodziło żeby tak ogólnie powiedzieć teraz już wiem :) dzięki ;-)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016889 przez Skalarek
Ależ nie ma za co :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016906 przez miśka23
Zaciekawiłyście mnie.... chyba i ja poczytam o tej metodzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016909 przez martyska
Skalarek jak najbardziej moga to byc ruchy :-) ale spokojnie jeszcze dwa tygodnie i ich z niczym nie pomyslisz z Igorem poczułam w 17 tc a maz poczuł w 19 :laugh:

Co do tej metody karpa to wpadlam na nia jak z Igorkiem mialam problemy i bardzo nam pomogly

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016913 przez Patikierc
Ja wybiorę się po tą książkę i nawet z ciekawości przeczytam i może po szczególne metody wykorzystam.

Powiedzcie mi wypadają wam włosy? Ja boję się że zostanę łysa tak mi lecą włosy..




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016919 przez Skalarek
Martyska już się nie moge doczekać takich ruchów które będą nie do pomylenia z niczym innym :woohoo:

Bardzo duzo moich znajomych mówiło, że im metody Karpa pomogły w uspokajaniu maluchow. Zwłaszcza otulanie i szum. A do otulania polecaja woombie, mnie motania niż z kocykiem, no i maleństwo się nie "rozkreci" z kebaba ;)

Patikierc mi też włosy wypadają ale nie powiedzialabym że więcej niż zwykle, chyba tyle samo, a może nawet trochę mniej. Tyle że ją mam mnóstwo tych baby hair czy jak się te nowo odrastajace włosy nazywa :P nawet mnie wkurzaja czasem bo wiecznie toto odstaje, ale z dwojga złego lepiej, że odrastaja ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016998 przez Skalarek
Dziewczyny, co tu taka cisza? Ja jutro rano mam dentyste, mam nadzieje że to będzie tylko rutynowa kontrola :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017000 przez miśka23
Skalarek współczuję jutrzejszej wizyty, oby to była tylko kontrola:) Ja się dziś nie specjalnie udzielam bo głowa mnie boli i prawie cały dzień przeleżałam. Teraz z resztą też już idę spać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017027 przez owieczka1804
Hej dziewczyny jak tam u was? Jak sie czujecie? U mnie tylko praca praca i praca. Wrocilabym najchętniej do polski juz odpoczac. Hehe ale do 18 grudnia wytrzymam. Najwazniejsze ze jest ze mna moj Maz. Mi sie wydawalo ze ostatnio tez juz poczulam ruchy ale to bylo delikatne dotknięcie takze nie wiem. Buziaki dla was z zimnych Niemiec.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017036 przez miśka23
Owieczka super że się odezwałaś no i że u Was wszystko dobrze :) Ja też właśnie tak coś odczuwam i też myślę że to dzidziuś, ale pewna nie jestem. Do powrotu już niedługo, więc jak wrócisz to będziesz odpoczywać. No i najważniejsze że jesteś tam z mężem.

Ja już posprzątałam no i myślę co na obiad, no i niestety brak pomysłów :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017110 przez Emilia92
Hejo rzadko cos zagladam do was, musze to zmienic, ale teraz gosci mialam, meble sprzedalam zeby dzieciaczkowi mebelko zrobic;)
Ja to czytam ksiazke w oczekiwaniu na dziecko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017120 przez Patikierc
Hej oj nie odzywałam się :blush: ale miałam ciężki weekend :D Oczywiście impreza się udała wróciliśmy o 4.00 szał :D Mam zdjęcie jak się prezentowałam ale rozmazane mi wyszło.. buu pokaże bo obiecałam..
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a to wszystko dla tego że szybko szybko i w biegu :D bo miałam ciężką sobotę i dużego lenia i wybrać się nie mogłam :D Dziś już do pracy na 11 do 15 więc bajka,można by powiedzieć.. Niedziela była piękna,połowa dnia na spacerze z psem połowa śpiąc w ciepłym łóżeczku :D Więc dzis wyspana jestem :D

Ale coś tu cicho! Moje drogie opuszczacie się :D Albo każda była pochłonięta weekendem :evil: Jak samopoczucie w poniedziałkowy dzień? Już więcej nas przybyło które czują ruchy?




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl