BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1016262 przez Skalarek
Miska boską ta pościel po prostu! Zakochałam się <3 i widze, że podobnie jak ja gustujesz w szarosciach ;) mi jeszcze podobają się beze, ale pościel bezbłędna, nie wiem czy sam się na taka nie skusze :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016267 przez miśka23
Akurat do sypialni pasowałaby mi brązowa, ale ta szara mnie urzekła. No i można dokupić jeszcze rożek i kilka innych rzeczy z tej serii. No i jest inna niż wszystkie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016293 przez Emilia92
Hejo, ja nie mam sily pisac, weszlam w 2 trymestr i sie zaczelo..
W 1 sie super czulam, a teraz mdlosci, zawroty glowy, oslabienie ehhh
Widze ze wozki juz kupujecie ..ladne;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016304 przez martyska
Sliczne ciuszki :laugh: a ta posciel :woohoo: ja mam juz tez łóżeczko po Igorze tylko wiec sie jeszcze nada :-) pewnie dalej by w nim spal ale bez sensu kupowac drugie łóżeczko wolałam kupic mu juz łóżko z barierka

Tez jutro albo pojutrze cykne fotki moich zdobyczy :cheer:




Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016307 przez Patikierc
No i mamy nową furę w domu :D




Ja na USG 4D miałam teraz jak robiłam genetyczne super sprawa naprawdę wszystko widać :D
Ja dopiero mam jeden ciuszek :D ale myślę że rzucę się w wir zakupowy może po świętach jak będę miała więcej wolnego :)

Jutro do pracy na 10.00 więc zmykam do kąpieli i do wyrka jutro się odezwę i was jeszcze poczytam :evil:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016327 przez Skalarek
Emilia92 oby to było tylko takie chwilowe, niby do 16tyg dolegliwości ustępują, więc dbaj o siebie i odpoczywam jak najwiecej :)

Martyska lozeczko b.ladne i faktycznie lepiej było kupić lozko Igorkowi jak drugie lozeczko. Poza tym mały też dostanie coś nowego więc na pewno się ucieszy ;) czekam na zdj zdobyczy :laugh:

Patikierc ale fura! Widze że zdecydowaliscie się na 3w1, można wiedzieć co to za model? Zobaczymy może zdecydujemy się na to USG 3D teraz na najbliższej wizycie, zobacze jeszcze co lekarz doradzi. A macie płytkę z tego USG?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016348 przez Patikierc
Ja tak przed pracą :D

skalarek- jest to model Janet Slalom Pro on był kupowany za granicą służył przy jednym dziecku,jest praktycznie nie zniszczony,tylko torbe musze do kupić bo ona jest styrana a takto spoko i tyko 600zł a wszystkie trzy częsci nie mają prawie żądnych śladów urzytkowań.. Zdecydowałam się na 3w1 bo wygoda naprawde bo jak i fotelik ma atesty i mogę iść na zakup dziecko kima ja go tylko wypinam i przypinam pasami do auta nie muszę przedładać,wykładać więc wygoda,spacerówka też fajna a jak mały skończy 2 lata to myślę że i tak kupimy pewnie parasolke bo będzie wygodniejsza. A z USG tak mam płyte i prawie codziennie oglądam :D Jak mały na USG sie kręcił,wiercił,wyginał,prostował nóżki,jedyny minus że nie ma głosu i my na USG słyszeliśmy cały czas serduszko a na płycie jest pokazane jak bije ale nie słychać.. ale i tak fajna pamiątka i zapłaciłam z całym badaniem genetycznym i USG 4d 200zł chyba nie zdarła pani doktor ze mnie :D i o tyle fajnie że to moja prowadząca lekarka ma taki sprzęt i nie musiałam nigdzie indziej się bujać :)

Się rozpisałam.. Uciekam do pracy!
aaa śliczna pościel nie wiem czy sobie Miska zdajesz sprawę :D ale jest opcja że ja też taka będe mieć :D :D odgapię :D albo jeszcze poszukam innej..




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016367 przez miśka23
Pati dałam link do pościeli żebyście też skorzystały ;) Urzekły mnie prostota i te odstające elementy, nigdzie podobnych nie widziałam. Wózek śliczny, my też chcemy kupić 3w1, bo tak jak mówisz to wygoda. A ja za to usg zapłacę 250 zł, normalnie chodzę na wizyty na fundusz więc jeśli raz wydam na usg to jeszcze nie tak źle chyba?

Emilia widzę że masz podobnie jak ja. Skończył się 1 trymestr i wtedy się zaczęło. Ja już lepiej się czuję, ale nie chcę zapeszać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016369 przez miśka23
Patrzę właśnie na mój suwaczek, a tu równy tydzień i zaczynam 5 miesiąc :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: , ale ten czas leci. Wy też macie takie wrażenie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1016386 przez Skalarek
Miska ją też mam takie wrazenie, że ten czas tak zapiernicza, że szok :blink: chociaz jak chodzilam do pracy to zapierniczal jeszcze bardziej :laugh: no i zawsze sobie myslam, że 9mc ciąży to tak strasznie długo a tu prosze ;)

Patikierc zgadzam się, że 3w1 to wygoda, ale powiem Ci że czasem trzeba uważać, bo fotelki z tych zestawów nie maja np wszystkich atestow. Więc jak już postanowie jaki model wybieramy to obyczaje jakie atesty ma fotelik i albo kupie 3w1 albo bede się ratować adapterami ;)
A co do 3D to właśnie moj lekarz prowadzący też ma aparat do tego USG więc też u niego bym robiła, zreszta genetyczne też u niego robiłam , bo miał rekomendacje więc po co mialam innego szukać :P

Aha no i chyba wszystkie będziemy mieć takie posciele, bo moj jak wczoraj mu pokazałam to od razu stwierdził, że taka będzie idealną do jego lozeczka :woohoo: bo nie wiem czy wam mowilam ale moj mąż stwierdził, że on sam zrobi lozeczko dla dzidziusia, aż się boje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016389 przez miśka23
Skalarek będziesz musiała nam pokazać dzieło męża :) Ja łóżeczko będę miała jeszcze swoje :laugh: tylko przemaluję je na biało ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016394 przez Skalarek
O jaaaa Miska uwielbiam takie meble z dusza i historia! Szkoda, że sama takiego nie mam...
No ale może mąż stworzy jakieś dzieło które będzie potem przekazywane z pokolenia na pokolenie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016395 przez miśka23
No w moim łóżeczku już mnóstwo dzieci spało ;) A jest takie zwykłe uniwersalne drewniane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1016409 przez Skalarek
Takie zwykle mi się bardzo podobają, a pomalowane na biało z szara posciela będzie po prostu boskie :)

Dziewczyny a planujecie zakup lezaczkow-bujaczkow, niekoniecznie chodzi mi dokładnie o Fisher price tylko ogólnie?

W ogóle to tak sobie mysle, że strasznie fajnie, że przechodzimy przez ten radosny czas razem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016414 przez martyska
Skalarek przy Igorze miałam lezaczek bujaczek wlasnie z fisher price i nie ma opcji zebym teraz go nie miala ! Po pierwsze na paczatku jak maly mial kolki to w tym bujałam go do snu biednego albo włączałam wibracje i kupka szla jak byl problem :laugh: a najważniejsze to to ze wsadzalam go zapinalam i moglam go nosic wszedzie czy to do kuchni robic obiad czy do łazienki się wykąpać i ja go mialam na oku a on albo mnie obserwowal albo sie bawił grzechotkami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl