BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1016416 przez martyska
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016420 przez miśka23
No ja zastanawiam się nad leżaczkiem. Znajoma ma małe dziecko (9 miesięcy) i właśnie mówiła że mnóstwo kasy wydała a takie rzeczy przydały się tylko na chwilę. Ma mi pożyczyć takie rzeczy które nie są jej dziecku już potrzebne, żebym nie wydawała fortuny. Ale jeśli znalazłabym jakiś tani taki jak ty masz Martyśka to pewnie się skuszę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016431 przez Skalarek
Nad tym lezaczkiem myslam bo właśnie slyszalam, że fajna sprawa. Ja się zastamawiam czy używanego nie kupić bo można znaleźć w BD stanie a o połowę tańszy niż nowy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016472 przez majka1987gnoWlkp
Hej laski.
Dziewczyny na antybiotyku...
Ja też.. :-(

Co do bujaczka..Ja mam bright stars.. Kupiłam go dla Tosi.. Misia z niego korzystała.. I groszek też będzie... Nie wyobrażam sobie jakby go nie było ;-)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1016483 przez Skalarek
Majka zdrowia dla dziewczynek i dla Ciebie!

A mozesz zdradzić który dokładnie model bujaczka bright masz? Bo podobają mi się one wizualnie dużo bardziej jak Fisher ale wiem, że są różne, z różnymi funkcjami i się zastamawiam który wybrać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016598 przez miśka23
Ja już po śniadanku, piję kawkę ( raz na jakiś czas sobie pozwalam, pół na pół z mleczkiem :P). A Wy jak spędzacie takie zimne poranki? Piszcie tu coś, bo nudzi mi się bez Was ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016609 przez Skalarek
Miska widzę, że masz te same problemy z nuda co ja :P ja jestem w trakcie śniadania, a kawy nie pilam już dawno, mam jakas awersje, chociaż przed ciąża pilam codziennie to teraz mnie odrzuciło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016610 przez Skalarek
Miska tak teraz patrze, że wg suwaczkow nasze maluchy różni tylko 2dni :woohoo: na kiedy masz datę porodu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016618 przez miśka23
Skalarek według Om termin na 6 a według USG na 8. Ja jednak czuję że urodzę w kwietniu. Ale poczekamy zobaczymy :) A Ty na kiedy masz termin?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016625 przez martyska
Ja juz dawno na nogach Igor teraz oglada książeczki a ja troche odpoczywam i czekam na dywan :laugh: zaraz bedzie zamówiłam sobie taki shaggi czy jak to sie tam pisze :whistle: maly bo 160/230 ale na srodek salonu bedzie pasował :P a popołudniu musze isc Igora troche okupic w body i pajace do spania a tak mi sie chce ....

Malutka coraz bardziej daje o sobie znac :woohoo:


Martwie sie o kristine :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1016630 przez miśka23
Martyśka ja też mam zamiar kupić dywan zanim urodzi się dziecko. Mąż właśnie chce ten puchaty, ale ja mam wątpliwości bo odkurzaczem nie da rady go dobrze odkurzyć, w dodatku mamy psa z długą sierścią. Siostra taki dywan zamiast odkurzać min. raz w tygodniu musi na dworze go trzepać. Koniecznie daj znać jak się u Ciebie sprawdza. No i jeśli to nie tajemnica, dużo zapłaciłaś?
No i masz rację. Tyle nas tu jest na maj, a tak mało się udziela. Co z Wami dziewczyny? Dajcie znać jak się czujecie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016641 przez martyska
Miska niecale 500 zl

Wziełam taki ze wzgledu na dzieci Igor lubi bawic sie na dywanie leżeć sobie a mam juz taki wysłużony wiec czas zmienic a co do czyszczenia to sie okaże :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016642 przez Patikierc
Heya!
Ja już po śniadaniu i zakupach,będę musiała się zabrać za jakieś sprzątanie i obiad,dzis kurczak z makaronem pene i pieczarkami :evil: Takie menu :D
Ja kawusie pociągam często :whistle: na początku ciąży nie byłam w stanie pić a teraz mogła bym samą kawę z mlekiem :D ale ograniczam do 5 dni na 7 :D i bardziej parzoną w imbryczku niż rozpuszczalną bo rozpuszczalna to jak nie kawa :D Poza tym czytałam że spokojnie dwie filiżanki kawusi można dziennie w ciąży z expresu :D więc troszkę się rozgrzeszam :D

Pazurki już na Andrzejki zrobiłam :D szał białe z syrenką :D wkleje zdjęcie


jeszcze jak się wcisnę brzuchem w tunikę kupioną miesiąc temu :D to będę oszałamiać :D zrobię zdjęcie jak bede wychodzić na impre i się pochwale :whistle:
Dziś samopoczucie spoko,aczkolwiek jest 12.30 a ja jestem zmęczona :D
Fakt mało mało nas się tu udziela..




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016644 przez miśka23
Pati mój lekarz mówił że od czasu do czasu kawusię można:) A pazurki śliczne. Na pewno będziesz się pięknie prezentować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016653 przez Skalarek
Miska ją wg OM mam 8 maja, a wg USG 7, chociaż moglabym wytrzymać do 9 to by mąż miał prezent urodzinowy ;)

Martyska zazdraszczam, że czujesz już ruchy ja juz nie moge się na nie doczekać :woohoo: a co do dywanu to ja mam taki właśnie i myślę że przy psie nie będzie się sprawdzał, no chyba, że przy takim nie gubiacym siersci. A co do odkurzania to da się ogarnąć, ale po pierwsze, nie mam jeszcze dzieci, po drugie moj yorkus nie zostawia sierści, a po trzecie szwagier ma firmę czyszczaca tapicerki i dywany więc mu oddaje tak co pół roku do czyszczenia :P

Patikierc no też gdzieś czytalam, że mozna 2 filiżanki espresso dziennie, chociaż ja i tak zawsze z mlekiem kawe pilam :P pazurki pierwsza klasa! Sama robisz czy chodzisz na mani? No i koniecznie pokaz się w tej kreacji andrzejkowej! ;)
My z mezulkiem wybieramy się w weekend do kina na listy do M2, już się nie moge doczekać :)

No i właśnie szkoda że tak mało nas się udziela :( dziewczyny odezwijcie się chociaż od czasu do czasu czy wszystko u Was ok ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl