BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1017354 przez martyska
Miska wiesz dziecko musie znac granice Igor wie ze tel jest moj czy taty nigdy mu nic na tel nie puszczałam to i go nie ciągnie a co do tv to ja mam praktycznie caly dzien włączony bo jakos nie lubie jak jest taka cisza to czasem zerknie na reklame i tyle . ja soe z tego ciesze bo np uwielbia książeczki i to jest fajne :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017451 przez Patikierc
Martyska-super podejście jesli chodzi o Igora,sama bym tak chciała na kierunkować dziecko żeby bardziej książeczką się interesowała a mniej grami i tv super!

Ale pogoda niech to szlag :D pada wieje raz snieg raz deszcz! Masakra,ja po ploteczkach i kosmetyczce jedziem odebrać choinke na świeta wiem wiem wcześniej ale ze szkółki (bo zawsze bierzemy ze szkółki w doniczce a potem sadzimy gdzies)dzwonili i już można odebrać a że duzy taras mamy to jest gdzie trzymać :) w tym roku nas poniosło choinka na 2,20metra :D a co!
Ja dziś jednak nie gotowałam kupiłam na wynos smakowało ale pranie i sprzątanie mnie nie omineło :D

jak wam dzień mija? znów cisza :p




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017554 przez Skalarek
Hej hej!
Nie odzywalam się ostatnio bo byłam u rodziców i jakoś nie mialam natchnienia i czasu do pisania ale czytałam was na bieżąco ;)
U nas ok, brzuszek już widać i czasem czuje jak junior się rusza :) aaa no i musialam zainwestować w jeansy ciazowe bo zwykle zaczęły mnie cisnac, zwłaszcza przy siedzeniu :P
Ktoras ma dzisiaj wizytę? Bo coś mi się wydawało że 2.12, ktoras idzie ale nie pamietam dobrze ;)
Jak Wam mija dzień? Też tak wieje jak u nas? Ja chce już śnieg :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017588 przez miśka23
Skalarek dziś już wiatr się troszkę uspokoił. A śnieg to ja też chciałabym już :cheer:

To ja byłam dziś na wizycie. Dzidzia rośnie, rusza się, wszystko jest dobrze. No a co do płci jest 1:1 :P Mój lekarz stwierdził dziś że on nie wie co będzie, ale siusiaka nie widzi :P No i muszę czekać do 16 na połówkowe. Liczę że wtedy będę już wiedzieć.

A Wam jak dzionek mija?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017599 przez Skalarek
Czyli jednak dobrze kojarzyłam ;) a co do płci to ciekawe jak się sytuacja rozwinie, a Ty masz jakies przeczucia w tej kwestii? :)
Ja mam wizytę 10 i mam nadzieje że potwierdze siusiaka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017603 przez miśka23
Od początku czuję że to chłopiec, ale zawsze marzyłam o córce. Więc psychicznie jestem przygotowana na chłopaka, ale jesli będzie to dziewczynka to będzie to miłe zaskoczenie :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017632 przez martyska
Miska super ze wszystko dobrze :-)

Wiecie moja kolezanka przez cala ciążę miala miec lene a urodzil sie oliwier :laugh: pierwsze zdjęcie ma w różowym rozku :woohoo:

Ja tez bardzo chciałam miec teraz dziewczynke wiadomo jestem szczesliwa ze jest zdrowa ale mam nadzieje ze pozostanie dziewczynka :-) dlatego poszlam na to usg 4d do genialnego doktorka ma tak rewelacyjne opinie a ze jeszcze byl na 100% pewny :)

Wizyte mam 11 zobaczymy czy trzeci raz wyjdzie dziewczynka B)


Dzis walnelam sie z Igorem pod cieplutki kocyk i spalismy dwie godziny :P ale za to nic mi sie nie chce dzis na obiad platki cyni minis :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017679 przez miśka23
Martyśka nawet mnie nie strasz że może być jak u Twojej koleżanki.... :whistle: U mnie dziś mężuś robił obiad :) Był ryż z warzywami i kurczakiem.

Obiecałam że jeśli znajdę jeszcze jakąś ciekawą pościel to podsyłam, ten też bardzo mi się spodobał
kropkawkropke.com.pl/produkt/poscielochraniacz/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017788 przez Skalarek
Miska rzeczywiście ta pościel też b.ladna :)

Martyska to kolezanka niezła miała niespodziankę na porodowce :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017792 przez miśka23
Co tu ostatnio takie pustki? Co z wami :) ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017793 przez Emilia92
hejo, postaram sie do was czescie zagladac:)
ja tam kupujecie juz cos dla swoich dzieciaczkow?
ja zaczelam dzis 15 tydzien:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017796 przez miśka23
Emilia teraz ten czas bardzo szybko leci :) Jak się czujesz? Ja już zaczęłam 5 miesiąc :woohoo: Ja jakieś ubranka takie uniwersalne zaczęłam kupować ( takie z lumpka), a Ty?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017798 przez Emilia92

miśka23 napisał: Emilia teraz ten czas bardzo szybko leci :) Jak się czujesz? Ja już zaczęłam 5 miesiąc :woohoo: Ja jakieś ubranka takie uniwersalne zaczęłam kupować ( takie z lumpka), a Ty?

miska23 no to supere:) u mnie 4 miesiac:) no ja tez kilka ubranek zakupilam wiekszosci niebieskie bo mam przeczucie do chlopca, ide w pon zobaczymy moze sie dowiem, a ty jak czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017800 przez miśka23
Wymioty na razie mi nie dokuczają i oby tak już zostało. Jak za długo jestem w jakiejś pozycji to boli mnie kręgosłup no i często robi mi się słabo. Ale to wszystko nie jest jakoś bardzo dokuczliwe. Czyli nie narzekam, jest dobrze tak jak jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017802 przez Emilia92
a jak am przeczucie do plci masz jakies? ja sie zastanawiam nad wozkiem bo chcialam 3w1, a doradzaja gleboki kupic i nosidelko, a spacerowy osobno.
ja to mam zawroty glowy i mnie kluje czasami w podbrzuszu. ja po nowym roku sie bede brala za szykowanie pokoiku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl