BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1017138 przez miśka23
Pati wyglądałaś bosko :kiss: Skoro tak późno był powrót to ostatki się udały :)

U mnie weekend zleciał szybko. Ale wczoraj jakoś nie mogłam zasnąć, więc wstałam dziś przed 11 :laugh:
No i jak możecie to powiedzcie mi czy Wy też macie czasem takie twarde brzuszki? Mi się wydaje że czuję już ruchy, ale pewna nie jestem. Ale od ponad tygodnia czuję takie dotknięcia w dole brzucha, oczywiście nie codziennie, ale za każdym razem jest to takie same uczucie. Więc śmiem myśleć że to właśnie to :cheer: A w środę wizyta :woohoo: Już się doczekać nie mogę :lol:

A Wam jak minął weekend? A jak zapowiada się tydzień? Piszcie, piszcie co u Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017174 przez Puchatka
Witam wszystkie Majóweczki :)
Mam termin na 13. Maja (wypada w piątek) :woohoo: W tej chwili jestem w 17 tygodniu, na usg byliśmy z Mężem i Synkiem w zeszłym tygodniu w poniedziałek. Maluszek miał już 13 cm, kręcił się niesamowicie :) Od kilku dni czuję delikatne ruchy na dole brzuszka.

Jak u Was przebiega zmiana sylwetki? U mnie widać już brzuszek (i to dosyć dobrze).

Pozdrawiam Was ciepło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017178 przez miśka23
Puchatka witamy :) U mnie też brzuszek już widać. A synek w jakim wieku? Płeć już znasz? Opowiedz coś o sobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017181 przez Puchatka
Synuś lada moment kończy 3,5 roczku. Bardzo się cieszy że będzie starszym braciszkiem. Gdy dostał od lekarza zdjęcie po ostatnim USG, nie chciał nam go oddać :) Co do Maluszka, płeć pozostaje tajemnicą. Może uda się rozpoznać na połówkowym 21.12. Jak u Was? Któraś już wie czy chłopczyk czy dziewczynka? Tylko moje takie wstydliwe? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017191 przez miśka23
To dobrze że tak zareagował na rodzeństwo. A jak ma na imię? A kilka z nas już zna płeć u mnie ma być chłopak, ale to jeszcze nie jest pewne. Zobaczę czy w środę mój lekarz też zobaczy chłopca na monitorze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017210 przez martyska
Heja

Boziu ale sie dzis narobilam a teraz boli mnie brzuch i plecy :dry:

Miska ja tez zauwazyłam ze twardnieje mi brzuch wiec zaczełam brac magnez .

Pati nono laska nie pogadasz :laugh:

Puchatka witaj :laugh: tez mam syna ale młodszy bo ma niecałe 17 mc :cheer: a teraz czekamy na dziewczynke B) niby na 100 % ale uwierze jak zobacze w maju :woohoo:

Miałam wam zdjęcia wrzucić ciuszkow ale skleroza nie boli :blush:

W ogóle mój mąż ma urodziny 1 maja i po cichu licze ze może uda sie jakos tak wpasowac co by prezent miał :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017213 przez majka1987gnoWlkp
Hej...
U nas..
Tosia ok jutro lekarz.
Misia jeszcze kaszle jutro lekarz..
Ja hujowo :-/ jutro lekarz...
Ciazowo względnie...

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017228 przez miśka23
Majka ty to potrafisz zwięźle napisać :laugh: Ale przynajmniej wiemy co u Ciebie. Zdrowiej szybko.

Martyśka musisz się oszczędzać teraz. Uważaj na siebie. I pewnie też będę musiała zacząć brać magnez.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017237 przez Puchatka
Miśka, odpowiadając na Twoje pytanie- przyszły starszy braciszek ma na imię Pawełek.
Martyśka- super, też po cichutku z Mężem liczymy na to że będzie dziewczynka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017246 przez martyska
Miska staram sie odpoczywac kiesy tylko moge ale niestety czasem trafi sie dzien kiedy zapierdzielam na pełnych obrotach niestety :dry: teraz np Igor spi a ja chwile odpoczywam i musze jeszcze ogarnąć kuchnie ja mam tak ze jesli cos mam nie zrobione w sensie jakiś syfik gdzies to spac nie moge :laugh: taka paranoja :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017253 przez miśka23
Ja też tak miałam, aż mąż się na mnie wkurzał bo nic nie mógł zrobić ( obiad ja, kolacja ja żeby czasem nie na syfił :P ) Ale już mi to przeszło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017278 przez martyska
Mi tam nie przeszkadza jak mąż gotuje bo lubie jego kuchnie i musze powiedziec ze na bieżąco sprzata po sobie przy gotowaniu :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017286 przez Patikierc
Jejku nie miałam neta cały dzień.. Puf..
Puchatka witaj! Super że do nas dołączyłaś!
Majka jak zwykle krótko i na temat :D
Dzięki za komplement podniósł samoocenę :D

Martyska nie przemęczaj się za bardzo nie ładnie tak. Dzień bez gotowania z jedzeniem na wynos albo wyjscie do restauracji taki luksus zafundujcie sobie w tygodniu i odpoczniesz wyszykujesz się poczujesz się z powrotem gites :D

Padam dziś na twarz ale nie chce mi sie spać taki paradoks sytuacji.. Ja chyba też poczułam ruchy takie lekkie muśnięcie w dole brzucha i chyba myślę że to to... i budzę się codziennie z większym brzuchem :woohoo: takie zaskoczenie :D a w sumie waga o 0,5kg tylko większa :D czary haha :D

Jutro wolne,i dzień dla siebie na 10.00 do kosmetyczni na depilacje bikini(mniej przyjemne) a potem kawusia i pogaduchy u koleżanki :) a potem do domu pranie i sprzątanie :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017316 przez martyska
Pati jak mam wybór czy robic obiad czy wyjsc na obiad to wole wyjsc :laugh: i wychodzimy praktycznie co niedziele ale w tygodniu mąż wychodzi o 8 a wraca o 22 takze ten ... Nie bardzo :cheer: a jak nie chce mi sie gotowac to robie tylko cos Igorowi :P

Wiecie Igor jest bardzo żywym i ruchliwym dzieckiem bałagan robi w minute i musze na bieżąco sprzatac bo inaczej sie nie odgruzuje :laugh: on ma wiecznie milion rzeczy do zrobienia byłe by nie usiąść chwili TV dla niego nie istnieje a tel jest fajny zeby go mamie schowac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017328 przez miśka23
Martyśka podziwiam że Twojego synka nie ciągnie do TV czy tel. W dzisiejszych czasach dzieci siedzą tylko przed Tv albo laptopem i gra, a to źle wpływa na nie. Mam nadzieję że i swoje dziecko tak wychowam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl