BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 1 miesiąc temu #1031294 przez Sevilla
Bylebyś nie dostała tak jak ja za pierwszym razem gorącą wodę. To dopiero było nie do wypicia. Z zimną wodą jakoś poszło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031295 przez Ewaaa1988
Myslalam ze to trzeba w goracej rozpuscic :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031306 przez Anna1991
Ja glukozę sama kupuję i sama mieszam z wodą. Łatwo się rozpuszcza. Położna mi powiedziała ze ostatnio miały szkolenie i na szkoleniu powiedzieli by pacjentkom mówić że glukozę rozpuszczać w szklance wody.... nie więcej nie mniej. Ja bym jednak wolała mniej. :P
Też się dziwię Madziu czemu ciebie wypuscili do domu... przecież po glukozie mozna zemdleć no i chodzenie fałszuje wynik. :/
Ja mam dziwnie bo ja bedę miec 3 wkłócia... co godzinę... Muszę się stawić na 7.30.... Jak ja dam rade?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031307 przez Sevilla
U nas wszystko w porządku. Malutka waży 453g. Lekarz konował robił USG w 5 minut. I jedyne zdjęcie, które zrobił
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031314 przez madzialenka
ja dostalam w cieplej wodzie,jak wrocilam to sie polozylam wiec wsumie nie chodzilam tyle co przejsc podworko do samochodu :PP:P

Sevi wazne ze masz zdjecie....naprawde jak jutro mi nie zrobi usg ten osiol powiesze za jaja a o fotce to ja tylko snic chyba moge...bo jak mam sie prosic ,to wiecie co...

Maaaaaaaaaaaaaagmus przywoluje cie do porzadku bo czekam na wiesci z wizyty.

u nas taka piekna pogoda ze hej! wywalilam posciel,popralam i umylam okna na swieta:) i boli mnie pod lewa lopatka cos przy okazji;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031320 przez kameame
mi po glukozie (75g) tez kazali siedzieć i sie nie ruszać, ale nawet gdybym chciała to bym nie dała rady, bo bardzo źle się czułam i leżałam na ławce w poczekalni koło pediatry a małe dzieci pytały czy ja teraz idę do lekarza :P poza tym ja miałam po godzinie kolejne pobieranie i po 2. A pani napój zrobiła mi w swoim kubeczku :P i cytrynka dużo pomaga :)

Cornik też mi się wydaje, że wszystko będzie w porządku :) trzymam kciuki! Bąbelek łobuziak, że się tak chowa ;)


Madzia chyba musisz przycisnąć swojego lekarza trochę :)
Ostatnio rozmawiałam z siostra i ona mi mowi, że kiedys ginekolodzy (prywatnie) nie robili na każdej wizycie usg, tylko w konkretnych okresach. A ja chodzę do tego samego i mam co wizytę. Dziwne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031321 przez magmus88
Hej !!

Cornick - widzę, że lekarz ze zdrowym podejściem :) serduszko najważniejsze!

uuu Sevi - gruba biba się szykuje hehe

Kurcze Madzia ale super, ze mogłaś wrócić.... ja tez mam blisko do domu od punktu pobrań.... ale znająć tą kobiete.... pewnie mi nie pozwoli :(

Ewa, Madzia - u mnie na badanie glukozy trzeba mieć swoją glukoze, kubeczek, i wodę :) napisane jest 250 ml. Kule.... teraz się dziwie, ze będę musiała iść z własnym prowiantem hahaha

Ewa i szczerze Ci powiem, ze też bym to wolała wypić w 2 łykach i mieć spokój....

Sevi - ale śliczności - i jaka drobniutka :)

Kame - ja jak chodze prywatnie to za każdym razem mnie bada.... jak chodziłam na NFZ to mój lekarz ma w gabinecie takie kiepskie USG ale też za każdym razem mi robił... ale znowu na takim lepszym sprzęcie u niego byłam tylko raz. Więc mogę stwierdzić, że chyba dobrze trafiłam :D

No i teraz mogę przejść do mnie :PP i mojej wizyty :)

Już wiem kto u mnie mieszka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D :whistle: :whistle: :whistle:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031322 przez madzialenka
wiecej nie moglas ukryc?:))))))) no grartuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!wkoncu sie udalo dowiedziec:))) bajka:))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1031323 przez madzialenka
odebralam wyniki;/;/;/;/ glukozy z neta...na czczo mam108 u nichzakres 70-99,po dwoch godzinach 162...no nie mowcie ze cukrzyca mnie dopadla;/ z mocz ph 5.5 slad erytrocytow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031324 przez kameame
a wcześniej jak na czczo robiłaś to miałaś zawyżony wynik? robiłaś glukozę 50 czy 75? bo może będą kazali powtórzyć test

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031325 przez kameame
Magmus mi się nie wyświetla,ale super, że już wiesz :))) już hyhy

gratulacje!! :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031326 przez Anna1991
Magmus Jestes okropna!!! Jak możesz tak ukryć wiadomość?! :P Gratulacje. :) To dołączasz do mojego grona mamusi chłopca. :) No jeszcze malutki wagowo. :)
Ja liczę ze chłopiec u mnie drobniejszy sie urodzi niz siostra. :P
Madzia
Ojojo... ja bym powtórzyła badania na wypadek. Bo uważam że nie powinni Cie wypuszczać do domu. Moze wieczorem tez coś zjadłaś co zaburzyło wynik?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031329 przez magmus88
No takiego psikusa Wam zrobiłam :)

Kule Madzia.... moze faktycznie każą Ci powtórzyć wynik??

Ja ostatnio powtarzałam glukoze ale tą z krwi, bo pierwszy wynik miałam wysoki czyli 96 jak dobrze pamiętam... ale ostatnio miałam już 78. A też się bałam, ze jak wyjdzie znowu wysoki to właśnie będę miała problem z cukrzycą... trzymam kciuki, żeby u Ciebie wszystko dobrze się skończyło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031330 przez madzialenka
ja sie nie dam znowu by to badziewie wypic;//// po 20 zjadlam chlebek z salatka z tunczyka....nic nie pilam ani nic pozniej.... 75 robilam.... trudno najwyzej powtorze badanie;/ ale babcia ma cukrzyce... przed ciaza mialam blisko gornej granicy no ale jednak w normie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031333 przez Anna1991
U mnie też babcia cukrzycę miała... ale w starszym wieku to częsta przypadłość. Ja i tak na żadna dietę bym nie przeszła... nie mam silnej woli. :P Moze cos zjadłaś słodkiego tego dnia? Lub zjadłaś jakieś owoce jak np. winogrono?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl