BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 1 miesiąc temu #1031228 przez Anna1991
Cornik Czekamy na wieści. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031231 przez Sevilla
Cornick będzie w porządku, na żołądku się nie znam, na wodach z reszta też nie :/ Ja pomiar wód w poprzedniej ciąży miałam raz ok. 36tc ...

Ja jutro USG połówkowe, choć w 22tc trudno mówić, że połówkowe, ważne, że jest i czepiać się nie będę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031233 przez claudii09853
Ale ten czas leci dzisiaj mi stuklo 23tc więc będzie lecieć 24tc WOW;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031254 przez Ewaaa1988
Claudi mi czas tez leci, na poczatku to sie strasznie ciagnelo, czekalo sie na ten brzuszek widoczny, czekalo sie kiedy mdlosci i inne objawy przejda a teraz coraz to blizej do mety :woohoo: i wcale nie czekam na dzien porodu ;) i nie chce na razie o nim myslec :cheer: Ja mam na tel sciagnieta taka aplikacje ktora pokazuje w ktorym tugodniu jestem, ile wazy i ile cm powinna miec dzidzia i jak sie rozwija w danym tygodniu i tylko ta aplikacja i tutaj suwaczek mi przypominaja ze czas strasznie szybko dla mnie leci :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031262 przez claudii09853
Ewa ja też mam tą aplikację hehe:) na telefonie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031266 przez madzialenka
Jak po wizytach?Cornik?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031268 przez Sevilla
Kurczę, a moje dziecię za 2 miesiące kończy 3 latka i ja się zastanawiam, jak z tym ogromnym brzucholem przygotuje imprezę na 25 osób. Fuck!!! I choćbym chciała zrobić na mniejsza ilość osób to nie da rady.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031271 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031277 przez madzialenka
Cornik takie swiatelko w tunelu sie pojawilo..moze maluch w ten sposob chcial przekazac ze wszystko z nim wporzadku??;)) juz sie nie denerwuj nam tak,zlosc pieknosci szkodzi;)) ja wierze ze maluch zdrowy jest jak ryba;)
Magmus a Ty jak tam?
Tak w ogole to dzien dobry kochane;) ja juz po glukozie,wkuc sie nie mogla i za 3razem sie udalo;)) a leciala krew jak franca;) grzecznie wypilam choc ostatni lyk mialam ochote zwrocic.i uwaga.. Moglam wrocic do domu na te dwie godziny;)) dziwie sie bo z mlodym musialam siedziec w przychodni,przed ciaza jak kontrolne mialam to tez kazali siedziec a tu mowia ze do domu i za dwie godz wrocic na pobranie;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031280 przez Ewaaa1988
Magda a w duzej ilosci wody rozrabiaja ta glukoze? Bo nie ukrywam ze wolalabym to wypic w 2,3 łykach a nie np caly kubek... :sick: Tez sie dziwie ze pozwolily ci isc do domu, ale w koncu to nie w ich interesie zeby wynik byl prawidlowy tylko w twoim wiec to twoja sprawa czy w domu zwymiotujesz czy cos zjesz i im sie nie przyznasz za cene niewiarygodnych wynikow. Chociaz ja tez bym wolala byc poza obszarem labo ale nie dlatego ze cos bym podjadla czy cos bo tez powaznie podchodze do tych badan i glupoty mi nie w glowie ale w tym labo gdzie chodze lazienka jest w poczekalni i przez te drzwi wszystko slychac wiec wolalabym zeby ludzie nie slyszeli ze ja tam haftuje :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031281 przez madzialenka
Ewaaa to Cie dobije:))))mialam to w wieelkim plastikowym przezroczystym kubku ..i wcale nie mowie tu o tych kubeczkach jednorazowych bialych czy czarnych..to byl wielki przezroczysty plastikowy kubel na moje oko ok 330 ml ;/ wrocilam do domku,jestem mega glodna ale do 10.20 wytrzymam:) i juz nie mdli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031283 przez Sevilla
Cornick i kocham Twojego lekarza. Dobrze gada.

Ja dostałam w małym plastikowym kubeczku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031284 przez madzialenka
ja zawsze dostawalam w kubkach a nie kubeczkach,widocznie mnie nie lubia nigdzie i po zlosci robili;/wazne ze ja juz mam to za soba:P:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031287 przez Justyna89
No to powiem Ci Madzialenka,że Ci super... U mnie w przychodni każą siedzieć te 2 godziny, nie ma zmiłuj, tłumaczą to w ten sposób,że gdyby coś się stało (niektórzy ludzie wymiotują, inni nawet tracą przytomność po tej glukozie) to odpowiedzialność spada na nich. Zazdroszczę Ci,że już masz to za sobą :) Ja wolę nawet o tym nie myśleć bo na samą już myśl robi mi się niedobrze :sick: :sick: :sick:
Cornic-będzie dobrze :) głowa do góry, cyc wypięty i do przodu kochana :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031290 przez Ewaaa1988
No to chyba po prostu zapytam wczesniej w jakiej ilosci wody to rozrabiaja i poprosze o najmniejsze mozliwe ml :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl