BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Październikowe 2016

8 lata 1 miesiąc temu #1030181 przez Sylwia_i_Niki
żyjcie koibtki żyjcie :)
Ja też się zastanawiam jak będzie z tą blizną...czy lekarz zleca częściej usg??
Natalia kiedy masz wizytę??
Ja 10.03 usg prywatnie a 18.03 1 wizyta dopiero :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030192 przez Skrapek
Witajcie,
Z przyjemnością przeczytałam cały wątek...
Wyłącznie same pozytywne wypowiedzi i praktycznie każda mamusia ma już doświadczenie ;) a jak wiadomo najlepiej pokładać zaufanie w doświadczeniu :)
Gratuluję Wam optymizmu i poczucia humoru.
Jestem w pierwszej ciąży. Termin na 7 październik więc chyba będę pierwsza :)
Aczkolwiek, jeśli którąś z Was pominelam to bardzo przepraszam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030195 przez Sylwia_i_Niki
Hej Skrapek ! :)
No mnie na pewno nie ja to na szarym końcu :( wy będziecie rodzić a ja jajko będę znosiła....
Ja to się szykuję pod nóż i mam nadzieję, że bez problemu się uda to ogarnąć, a wtedy chyba coś wcześniej chociaż już sama nie wiem, zapytam się gina o to na pewno już na pierwszej wizycie :P najlepiej niech od razu ustali mi termin i wypisze skierowanie :D

Co do terminów porodu- matko założycielko wątku może jakaś lista na pierwszej stronie :) ??

Skrapek napisz coś więcej o was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030202 przez nataliaa87
Cześć :D
W końcu marzec, a to oznacza koniec zimy :D (przynajmniej teoretycznie :P). We Wrocławiu od kilku dni sypie niestety. Ale tak czy tak, już bliżej niż dalej do ciepełka :P

Synuś mnie obudził i poszedł spać, a mi już mdłości nie dały. Trzeba było wstać i z prędkością światła jeść :laugh:

Sylwia ja wizytę mam już w poniedziałek (7go). W sumie to już będzie 9ty tydzień, ale czekałam od umówienia się miesiąc. Moja nowa lekarka jest wybitnie oblegana. Ale to też o niej dobrze świadczy :)

Ja proponuję, żeby listę z terminami założyła mamusia, która pisała jedne z pierwszych postów, bo matka założycielka październikówką nie jest i nie będzie tu z nami cały czas. Ważne, żeby lista była na pierwszej stronie i nie trzeba było jej szukać.

Witaj Skrapek. Gratuluję :D Fajnie, że kolejna mamusia dołączyła. Skąd jesteś?

Miłego dnia dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030229 przez Aneczka84
Witam mamusie. Chciałabym dołączyć do Was. Mam termin na 12.10. Jestem mama 11 miesięcznego chłopczyka. Z objawów tak jak przy pierwszej ciąży to na razie nic mi nie dolega. Jedynie zmęczenie choć to też pewnie wynik opieki nad małym szkrabem, który jest bardzo ruchliwy. Pierwsze dziecko urodziłam w 42 tygodniu siłami natury

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030232 przez Skrapek
Jestem z Krakowa. Mój cudowny Skrapek ma już 9 tygodni, w niedziele mierzył już ponad dwa centymetry i serduszko biło mu jak szalone. Nawet tatuś słyszał w poczekalni :)
To była druga wizyta, musimy dużo leżeć i odpoczywać. Z łóżka obserwuje narastający kurz i niezdarność tatusia w obowiązkach domowych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1030264 przez nataliaa87
Aneczka witaj i gratulacje :) Właśnie sobie pomyślałam, że jak urodzisz, to Twój synek będzie miał mniej więcej tyle, co teraz mój. Podziwiam :) Nie wiem czy dałabym teraz radę z takimi dwoma maluchami. Ja tam ciągle żyję nadzieją, że do czasu porodu mój Szymuś mocno wydorośleje :P Porzucimy pieluchy, smoczki itp :D Pewnie się zdziwię :P

Skrapek o Ty już po dwóch wizytach, a ja jeszcze nawet jednej nie miałam ;) Dlaczego musisz leżeć? Coś jest nie tak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030285 przez miri66
Natalia ja też zaraz będę miała druga wizytę. Dziś jakoś lepiej się czułam i juz się zaczęłam martwić.Ale po obiedzie mdłości wróciły. Od jutra biore kilka dni urlopu musze odpocząć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1030287 przez Nikaa
Witam wszystkie mamusie - zwłaszcza te co dopiero zawitały na forum :)
Sylwia i Niki - pytałaś o bliznę - mogę napisać jak to wygląda u mojego lekarza - od któregoś tam tygodnia - chyba 18 ?- mierzy jak gruba jest blizna i tyle :) w pierwszym trymestrze podobno nie ma się co martwić -chodzi o ten etap później gdy macica mooooooocno się rozciąga
u mnie z objawów to zmęczenie i senność no i większa ochota na jedzenie kwaśnych rzeczy :P
w piątek mam drugą wizytę - mam nadzieję, że wszystko będzie ok :)
dziewczyny a macie wybrane imiona czy dopiero będziecie myśleć nad nimi ?
u nas od pierwszej ciąży mamy wybrane imię dla dziewczynki - gdyby jednak okazało się, że jest córka - Hania albo Maria Agnieszka (ta druga opcja to imiona po naszych znaczy moich dwóch i jednej męża babci:P) co do chłopca ... jeszcze przed tą ciążą teraz chodziło za mnie imię Teodor - bardzo mi się podoba ale nie wiem czy nie jest zbyt oryginalne jak na dzisiejsze czasy :unsure:

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030326 przez Sylwia_i_Niki
dzięki za info

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030330 przez miri66
Ja nad imionami się trochę zastanawiam w poprzedniej ciazy ale sama nie wiem jeszcze czy teraz bym się na nie zdecydowała. Chciałabym mieć corke bo syna juz mam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1030343 przez Skrapek
Druga wizyta była nadplanowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1030344 przez Skrapek
Druga wizyta była nadplanowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030345 przez Skrapek
Druga wizyta była nadplanowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030346 przez Skrapek
Druga wizyta była nadplanowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl