BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Październikowe 2016

8 lata 2 miesiąc temu #1029551 przez misiana
Ja jestem z okolic Bydgoszczy :) nataliaa87Sylwia_i_niki widzę maluchy mamy w podobnym wieku i też się boję jak to będzie jak maleństwo przyjdzie na świat a tutaj zbuntowany braciszek będzie czekał :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029552 przez Nikaa
Martazytka oj tam 9 miesięcy - 7 tygodni już za nami :laugh:
ja odczuwam senność i tyle no trochę mam ochotę na rzeczy kwaśne np. kiwi :whistle: jak w pierwszej i drugiej ciąży - czyżby trzeci syn :P? byłoby super :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029557 przez Nikaa
a macie przeczucie chłopiec czy dziewczynka ? :laugh:

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029566 przez nataliaa87
hej :)

Widzę, że większość z Was odczuwa tylko zmęczenie. Chyba wszystkie objawy mdłościowe i wymiotowe Październikówek przypadły na mnie :P

Sylwia ja też jestem po cc i moja lekarka powiedziała, że 1,5 roku, to wystarczająca przerwa. Chociaż też słyszałam opinie, że powinna być dłuższa. Tak czy tak, to ciąża podwyższonego ryzyka i jakiś strach jest..

Nika ja tak jak od poczatku pierwszej ciąży dobre miała przeczucia, co do chłopca, tak teraz czuję, że to dziewczynka. Ale staram sie o tym nie myśleć żeby się nie nastawiać :) Płeć mi zupełnie obojętna :) A Ty nie chciałabyś córuni?

Misiana widać zależało nam na tej samej różnicy wieku :) Trudnej, ale też chyba fajnej w przyszłości :)

Uciekam, bo mały zaraz się obudzi.
Aaaa i ja melduję się z Wrocławia :lol:

Miłego dnia dziewczyny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029591 przez Nikaa
nataliaa87 ja po 2 cc - po 1 cc kiedy synek miał 12 miesięcy byłam się pytać gina i dostaliśmy zielone światło ... poszło szybko :P i jest Leonek (więc po roku od cc jest ok - ale to chyba zależy też od kobitki jak tam się wszystko goiło) a teraz to niespodzianka lekarz mówi że teraz troszkę szybko że najlepiej jak te 12 miesięcy minie :unsure: ale że na razie jest ok i że poradzimy sobie :)
Córeczka ? hmmm i w pierwszej i w drugiej ciąży chciałam synka :laugh: jakoś nie wiem nie ciągnie mnie do sukienek itd ;) ale rozumiem gdy kobitki pragną córki tak mocno jak ja pragnęłam swoich synków ... teraz w sumie nie wiem kogo bym chciała ale parcia na córeczkę nie mam :P

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029601 przez fikusx123
Nikaa przynajmniej miałabyś wyprawkę z głowy po 2 synkach:D

Ja mam przeczucie że będzie córeczka.. bardzo bym chciała:) a może tak bardzo chcę że jestem nastawiona na córkę?:) nwm ale u mnie rodzina mówi że myśli że będziemy mieć córcie więc może coś w tym jest choć to dopiero 7 tydzień:) ja wciąż jestem na tabletkach w przyszłym tygodniu wizyta i trochę się martwię czy z dzidziem wszystko ok.. czy urósł i dobrze się rozwija... najchętniej to już bym poszła do lekarza się dowiedzieć czy wszystko ok..
A tak ogółem to czuję się lepiej tylko z humorem gorzej... nie wiem może to przez te tabletki ale jakoś tak bez humoru jestem;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029622 przez misiana
Nataliaa87 my chcieliśmy roczna różnice między bobasami ale niestety tutaj się trochę przedłużyło hehe zaczęliśmy starania w maju a dopiero teraz się udało, z pierwszym synkiem nie mieliśmy żadnego problemu :)

nikkaa ja mam przeczucie ze będzie córeczka, Nela albo Pola, bardzo bym chciała :) ale jak będzie synek też będzie dobrze, byle byłoby zdrowe :)

Ja jestem po porodzie SN więc się nie wypowiem :)

Wczieaj wieczorem zachciało mi się zupki mlecznej i potem cała noc SIS męczyłam z mdłościami :( blee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029634 przez Sylwia_i_Niki

misiana napisał: Nataliaa87 my chcieliśmy roczna różnice między bobasami ale niestety tutaj się trochę przedłużyło hehe zaczęliśmy starania w maju a dopiero teraz się udało, z pierwszym synkiem nie mieliśmy żadnego problemu :)

nikkaa ja mam przeczucie ze będzie córeczka, Nela albo Pola, bardzo bym chciała :) ale jak będzie synek też będzie dobrze, byle byłoby zdrowe :)

Ja jestem po porodzie SN więc się nie wypowiem :)

Wczieaj wieczorem zachciało mi się zupki mlecznej i potem cała noc SIS męczyłam z mdłościami :( blee



u mnie po mlecznej zupce to samo :p
Co do chlopiec/ dziewczynka to co będzie to będzie przy pierwszej ciąży zależało na córci i jest :) teraz uciesze się i z córci i z synka :)
z Nikola miałam straszną cerę teraz idealna ciekawe czy to jakiś znak :p
Mojemu marzą się bliźnięta ja to bym chyba zawału dostała :D
Beta wczorajsza 294.6 jutro powtórka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029642 przez miri66
Ja dziś Objadlam się fast food Tak mialam na nie chcec. I trochę mnie wtedy przestało mdlic. Mleka się któregoś wieczoru napisałam ale nie miałam rewolucji a zazwyczaj nie pijam go duzo

Fikus jakie leki bierzesz ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029697 przez Martazytka
Ja jestem z Mazur, a dokładnie z okolic Ełku. Od 2 dni czuje się lepiej mogę jeść !!!! :) jedzenie mi pachnie i po jedzeniu nie mdli mnie i nie skręca :) spać chce mi się maskarycznie ale głównie w pracy- w domu nie mam nawet kiedy pomyśleć o odpoczynku Karol jest od poniedzialku chory, nie śpi , nie daje nawet 5 sekund odejść od siebie dalej niż 1metr- długość pępowiny. Od 2/3 tyg nie karmię go już piersią- a nadal jest mamy cyckiem nierozerwalnym. Tata czasem nie moze nawet na Niego popatrzec- jak się zbliża to krzyczy "Sio, nie chce do taty" - czasem zazdroszczę temu tatcie- bo chęnie położyłabym się na chwileczkę :)- marzenie ścietej głowy.
Ja też jestem po cc 2,5 roku temu a i tak się martwię- bo mam strasznie nisko zrobione cięcie i często mnie ciągnie blizna od środka- mam pewnie mega zrosty. na wizytę do lekarza nie mam kiedy się zapisać - :( cały tydzień w napiętym grafiku, ale nie ma pośpiechu do 10 tyg- ważne że na USG było serduszko- teraz trzeba i tak czekać :D
Przeczucie mam na dziewczynkę :D - wczenśniejsze na chłopca się potwierdziło. Poczekamy zobaczymy. Pleć nie ma znaczenia- byle nie kolejne hnb tylko spokojne, grzeczne- dające się odkleić od mamy ..... eeee a tak naprawde byle zdrowe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029821 przez Nikaa
Martazytka hmm to jak są zrost to boli i ciagnie? a jesli nie boli i nie ciągnie to można mieć pewność że ich nie ma czy po prostu jest szansa, że nie ujawniają się? W sumie to nawet nie wiem czym grożą zrosty ?

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029871 przez Martazytka
Zrosty są po każdym zabiegu - po cc też- to po prostu sklejenie się tkanek w nieprawidłowym miejscu te po cc raczej niczym nie grozą chyba że są masywne i nie wiem mogą później powodować skurcze przedwczesne albo wywołać niedrożność jelit- ale to wszystko bardzo mało prawdopodobne. Najczęściej powodują klucia, uczucie ciągnięcia itp. i nic poza tym, więc przejmować się nie trzeba :) U mnie bóle już mniejsze, czasem wieczorem po całym dniu- chyba ze zmęczenia i wtedy No-spa szybko pomaga :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029895 przez Nikaa
dzięki za info :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1030060 przez nataliaa87
Cześć :)

Jakoś czasu mi ostatnio brak na wejście na forum. Dobrze, że się jeszcze nie rozkręciłyście, bo bym nie nadrobiła. Pamiętam jak przy pierwszej ciąży na sierpniówkach forum się aż paliło :P

U mnie mdłości i wymioty nie odpuszczają, ale trzeba to jakoś przetrwać :)
Odliczam dni do wizyty. Jeszcze tylko tydzień :) Tak już chcę usłyszeć, że wszystko jest w porządku.

Moja blizna po cc odkąd się zagoiła, to na szczęście nigdy więcej nie dała o sobie znać.

Nikaa u Ciebie w drugiej ciąży nic się nie działo z blizną? Wytrwała ładnie do końca ciąży?

Synuś się budzi, więc uciekam.

Miłego dnia dziewczyny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030130 przez Nikaa
nataliaa zero problemów - żadnego kłucia, ciągnięcia pobolewań i innych takich - zarówno w drugiej ciąży jak i teraz :laugh: - i niech tak zostanie :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl