BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Październikowe 2016

8 lata 1 miesiąc temu #1030600 przez Sylwia_i_Niki
Hej kobitki :)
Któraś pomoże? lek na lenia proszę. ...
Rano nie jestem w stanie zwlec się z łóżka :(
Córcia chce się bawić a ja leże i leżę...włączam jej bajki, daje telefon byle zamknąć oko na choć pół minuty.... no nie daje rady i mnie to wkurza.... w mieszkaniu sajgon.
help proszę o odrobinę energii :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030601 przez Skrapek
Lek na lenia i na poprawę humoru... Jedyne co przychodzi mi na myśl to słońce.
Mój humor od wczoraj jest jak pogoda na zewnątrz, delikatnie mówiąc pochmurny.
Płacz na końcu nosa na przemian z burzą łez.
Mam nadzieję, że to hormony bo rozchodzi mi się o wszystko. Mam wrażenie, że jestem sama sobie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030604 przez Sylwia_i_Niki
humor tez mam do d :(
A gdzie te słońce ; (

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030651 przez nataliaa87
dzień dobry :)

Oj leń i brak siły na cokolwiek, to zaraz bo mdłościach moje główne objawy ciążowe. Wczoraj sobie myślałam, że w pierwsze ciąży tak nie miałam.. Albo nie pamiętam, bo wtedy nie było synka i mogłam sobie pozwolić nawet na całodniowe leżenie w łóżku ;)
Wieczorem mam wizytę. Mam nadzieję, że usłyszę tylko dobre wieści. Jeszcze męża mi coś połamało i muszę jechać sama, bo on o tej samej porze ma ortopedę :/
Smutno mi trochę, ale jego zdrowie w tym momencie jest ważniejsze.

W ogóle gdzie jakieś zdjecia fasolek? Jesteście po wizytach, a żadna zdjęciem usg się nie pochwaliła :)

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030666 przez Martazytka
U mnie też króluje leń i wieczne "Niedobrze mi". Na lenia nie ma leku- ja zaciskam zęby i wstaje- czasem w nocy bo Młodemu wychodzą ostatnie piątki ..... do tego dochodzą napady histerii - ale odpoczywam w pracy :) A w przedszkolu Karol jest "aniołkiem" - chwalonym z każdej strony, w domu zmienia się w "diabełka". Dlaczego? - pytam się nie może być odwrotnie ?
Wspominam pierwszą ciążę- kiedy po przyjściu z pracy można było się położyć, leżeć, spać- teraz to marzenie nie do spełnienia. Najczęściej biegam po domu na czworakach za Karolem, bawię sie w tance wygibańce i patrzę na zegarek byle starczyło sił do 21:00.
Zaczyna mi brakować miejsca w spodniach- muszę odpinać guzik :) w pracy wiedzą nieliczni- reszta pewnie komentuje, że ładnie się zaokrąglam :) A skąd ten nadmiar ciałka- jeśli jem 50% tego co przed ciążą - pewnie nabieram wodę jak gąbka.
Padam na ryjka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1030677 przez Nikaa
Przyszedł 9 tydzień i wróciła energia :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: pewnie swoje zrobiła też piękna wiosenna pogoda :) :)
troszkę sobie dziś posiedzieliśmy na dworze :) i pranie w końcu można było na dwór wywiesić :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030745 przez batka
Ja nie mam mdłości, ale mega zmęczona i senna się czuję. Z wstawaniem rano nie mam problemu- nie mam wyjścia, starsze dziecię do szkoły chodzi. Jeśli chodzi o zachcianki, to bardziej do słodkiego mnie ciągnie, tak jak w ciąży z córką. Za to w pierwszej ciąży lepiej się czułam (chociaż obie były zagrożone, bardziej w zasadzie ta pierwsza, troszkę w szpitalu wtedy leżałam i miałam szew Herveta założony).
Nikaa, chyba damy radę z trójeczką, co? :) Ty masz mniejszą różnicę wieku między dziećmi, ja dopiero zobaczę jak to jest mieć takie maluchy w domu.
nataliaa87, też się cieszę, że jest ktoś z mojego miasta. To samo pomyślałam o lekarce jak zobaczyłam, że też tak długo czekasz na wizytę. W poprzedniej ciąży była bardziej dostępna. Rodziłaś we Wrocławiu synka? W którym szpitalu?
misiana, ja pochodzę z Bydgoszczy właśnie i nawet syna tam rodziłam :)

Najlepsze życzenia dla Was z okazji naszego święta ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1030794 przez nataliaa87
Cześć :)

Powoli nam się ten wątek rozkręca coś :) Ale co się dziwić jak większość z nas ma już dzieci i mnóstwo obowiązków :)
Ja po wizycie odetchnęłam w końcu. Jest jedno maleństwo, pięknie zagnieżdżone i wszystko jest w jak najlepszym porządku :)

Martazytka moje guziki też już są odpinane :P Jakoś tak strasznie szybko, ale podobno w drugiej ciąży tak już jest..

Nikaa podziel się energią :D Wiosny też nie widać, a już czekam na nią z utęsknieniem :/

Batka Synka rodziłam na Kamieńskiego,a ciążę prowadziłam w
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Teraz mam lekarkę z Borowskiej. A Ty gdzie rodziłaś córeczkę?

Tak mi się miś na suwaczku rozpędził, że już prawie z 15stym tygodniu wg niego jestem :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1030809 przez aleksandrac19
Witam wszystkie przyszłe mamy. Jesteśmy tu nowi a termin mamy na 17 październik :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030813 przez misiana
Hej :)
oj u nas tez len i sennosc daje sie we znaki :( wczoraj nawet zasnelam przy lozeczku syna jak on szedl na drzemke, dobrze ze wczesniej chodciaz poduszke pod glowe wzielam :D
batka oo fajnie ze ktos z okolic jest :) ja rodzilam syna w Więcborku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030817 przez fikusx123
Cześć mamusie:) ja byłam w tamtym tygodniu u lekarza i z moim maleństwem jest wszystko dobrze:) nawet słyszałam bijące serduszko:)
Mdłości troche ustąpiły.. przynajmniej da się żyć:D aale jestem okropnie senna i słaba a przy tym nauka dzienna mnie wykańcza.. nic się nie chcę myślę że to może jeszcze przez tę pogodę i z tego co czytam to nie tylko ja tak mam.. oby było lepiej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1030825 przez Nikaa
batka no właśnie miałam pisać że też będziesz mieć trzecie maleństwo - he he my to dopiero będziemy mieć atrakcje :) pewnie, że damy radę - kto jak nie my ? ;)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030851 przez Sylwia_i_Niki
Hej dziewczyny :)

Gratuluję udanych wizyt! Nasza miała być jutro ale dziś zadzwonili i przelozyli na piątek ; (

Witam nowa koleżankę :)

Ja dalej umieram na lenia, sen i doszły wieczorne mdłości :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1030886 przez aleksandrac19
Widzę wszystkie mamusie chyba doświadczone . To moja pierwsza ciąża, więc ja tutaj świeżak :P a zdjęcie fasoleczki mam z 7/8 tyg :)







Załączniki:
Podziękowania: Sylwia_i_Niki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030926 przez Sylwia_i_Niki
śliczności :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl