BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2016

8 lata 1 miesiąc temu #1031702 przez cortezia
odebrałam wyniki. Ehhh
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Moniaaak jak tam??? Idę dziś od kosmetyczki, a co należy się to idę nie wiem jak zareaguje na te zapachy, ale spróbuje .

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031709 przez moniaaak
Zmieniła mi antybiotyk:(. Z Ospamoxu na Zinnat i jak się do czwartku nie poprawi, to stwierdziła, że zostaje nam szpital. Podejrzewa grype, ale stwierdziła, ze jak mam ciagle gorączkę, to już mnie inaczej z niej nie wyprowadzi.
Jutro mam jeszcze iść zrobić morfologie, ob i crp. I czekamy ciagle na wymaz z gardła, bo nie ma wyniku jeszcze.
Najgorzej z maluchem- on ciagle za mna:). Dziś go mąż zabrał do teściów, jutro chyba niania go zabierze do siebie. Inaczej nie poleże:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031718 przez krecik
Moniaa, ale Cie wymeczy:(mam nadxieje, ze sie wybronisz przed tym szpitalem. A malym sie nie przejmuj, 3 dni szybko zleci i jak wrocisz do sil to mu wynagrodzisz:)

Cortezia, moze zwiekszona dawka witaminy c? Co robilas u kosmetyczki? Ja nawet nie pamietam kiedy bylam, czasmi pezy okazji fryziera paznokcie robie tylko
O ktorej masz jutro wizyte? Ja ide na 19, szkoda tylko, ze moj przyjmuje w centrum i nawet autem nie podjade:(

Ja znowu dxisian rzygalam, w poprzedniej ciąży tak nie mialam, maz prorokuje na dziewczynke, ale ja sie takiego dobra nie spodziewala;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031731 przez niagara
Moniaaak biedna, tak Cię te choróbska dopadły :( Szpital, nic przyjemnego, mam nadzieję, że uda Ci się wybronić. Zdrówka!

U mnie za to zaczęła się nadwrażliwość na zapachy :pinch: w pierwszej też tak miałam, ale drażniły mnie tylko ryby, a teraz normalnie wszystko. Obiad się gotuje a ja mam ochotę :sick: Chyba będę robiła tylko sałatki i kanapki :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031769 przez cortezia
Moniaaak jak się dziś czujesz. Jest poprawa po antybiotyku zmiany zmienionym? Nie Masz już temp?
Ja wizytę miałam z samego rana bo o 8.10. Działo się tyle rzeczy, że nie byłam w stanie wcześniej napisać. Zacznę od tego, że serce mojej fasoli bije jak dzwon, aż mi łzy na ten widok pociekly. Coś pięknego. Termin z usg na 11.11 i tego się trzymać będę :) Zara zrobię suwaczek. Schudłam po 3 tyg 1,5 kg. Następna wizyta 12 kwietnia. Teraz jestem w 6 tyg i 4 dzień. Zadowolona z wizyty pogadałam z dr. Co do tych badań z moczu to lekarz potwierdził moja tezę co do ich trafności, podał mi sposób jak najlepiej przeprowadzić pobieranie próbki do badania i że musi być koniecznie pojemnik sterylny. Położna mnie przebadala, zwazyla. Każdej życzę teraz takiej wizyty i usłyszenia tego pięknego bicia serca. Może po wizytach zrobimy tabele która kiedy rodzi. Żebyśmy pamiętaly. Chodź nas tu dużo nie jest

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031770 przez cortezia
Krecik daj znać co i jak po wizycie.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031771 przez aniaaa
Dziewczyny, czy Wy też macie taki problem z ubraniami? Ja dzisiaj mierzyłam swoje sukienki żeby wybrać coś na święta i ledwo się dopinam. Byłam też w sklepach, ale wszystko leży beznadziejnie. Biust mi urósł już o 2 rozmiary, brzuch też wystaje i nic nie mogę dla siebie znaleźć. A na ubrania ciążowe chyba jeszcze za wcześnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031773 przez moniaaak
Niagara na salatkach i kanapkach tez da się przeżyć; ).
Ja póki co to nie bardzo moge jeść. Poszłam dziś na badanie morfologii i crp i położna w przychodni (chodziłam do niej do szkoły rodzenia) mówi do mnie: jak Ty schudłaś. A nie dalej jak w czwartek byłam u niej na wymazie z gardła. Ale faktycznie od jedzenia mnie odrzuca.
Bierzecie jakieś witaminy prócz kwasu foliowego?
Co do mojej choroby, to bez większych zmian:(. Dotarcie do przychodni było dziś jakby łatwiejsze niż wczoraj, chociaż wcale rewelacji nie było :(. Czekam i modlę się, żeby w końcu puściło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031774 przez aniaaa
Ja biorę inofem z kwasem foliowym, witaminę D, jod (przed ciążą miałam trochę za wysokie tsh) i duphaston

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031776 przez moniaaak
Aniaaa ja dzis bez problemu wskoczyłam w dżinsy- nawet niedawno były przyciasne. Ale jak pisałam wcześniej-malo co jem:(.
Co do ciuchów, to jeżeli juz ich potrzebujesz, to się nie krępuj. Kazda z nas bedzie sie zmieniać w innym tempie.
Cortezia super, ze wszystko dobrze- bardzo się cieszę:). Słyszałaś serduszko? Ja niestety tylko widziałam, ale i tak super sprawa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031778 przez cortezia
Ania ja już chodzę w spodniach ciążowych. Bo mam mega wzdęty brzuch i na dodatek jak przeginam to się napina. Także ja bez żadnych ale korzystam z takich rzeczy.
Moniaaak tak przez sekundę pozwolił mi posłuchać. Pięknie brzmiało.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1031779 przez cortezia
Ja biorę Folian Solgaru i witaminę E i tylko to mi kazał lekarz

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1031788 przez niagara
Cortezia super :laugh: Ja idę w czwartek, też mam nadzieję na usłyszenie serducha ;)

Z witamin biorę folian, wit.D, C i chcę kupić jeszcze tran i probiotyk. Oprócz tego oczywiście luteinę ;)

Co do ubrań ciążowych, nie mam i wątpię, że będę miała :P Jakoś tak mi się nie podobają, że chyba w tej ciąży też się nie przełamię. W poprzedniej kupowałam normalne spodnie i sukienki, tylko że nieco większe niż zwykle i dałam radę. Teraz chyba też tak będzie :) Jeszcze nie myślę, póki co wygodnie mi w moich normalnych dżinsach :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031791 przez moniaaak
Niagara ja sie smialam, ze w pierwszej ciąży byłam królowa leginsów i tunik. Teraz pewnie bedzie podobnie. Miałam całe jedne spodnie ciążowe, a i tak z nich " wyroslam";)
Podziękowania: niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031801 przez krecik
Hej:)
Na szybciutko, po wizycie wszystko ok , termin om zgadza sie z usg, jiestety przsz ten antybiotyk jakiegos grzyba zlapalam i mnie piecze, dostalam jakas masc, ale jutro wykupie:/
Lekarz bardzo fajny, sprzęt ma dobry, sądzę ze bede zadowolona:)
Nastepna wizyta 12.04, niestety meza nie ma i musze siostre prosić by z malym mi zostala, choc ostatnio obrazilam sie na nia i musze schowac dume do kieszeni...

Co do ubrań mieszcze sie jeszcze w stare:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl