BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2016

8 lata 1 miesiąc temu #1031147 przez cortezia
Ja próbowałam dawać Biance na jelitowke to. Ale jej nie wchodziło nie chciała pić. robiłam jej po prostu naturalne elektrolity czyli w letniej wodzie rozpuszczalam miód i cytryna. To piła i to chętnie.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031148 przez moniaaak
Myślisz, ze w ciąży można pić? Dziewczyna od której kupuje twierdzi, że nie ma przeciwwskazań, ale ciekawa jestem Twojej opinii?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031149 przez cortezia
Można nie ma przeciwwskazań.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031152 przez niagara
Cortezia ooo fajny pomysł na elektrolity, muszę sobie zapamiętać na przyszłość, bo tych aptecznych moja Julka nawet spróbować nie chciała ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031153 przez moniaaak
Chyba spróbuję tym kurację, bo obawiam się, że jutro dostanę antybiotyk:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031172 przez Iza020887
dzien dobry dziewczyny:) od dzisiaj bede juz chodzic z bananem na buzi:) po wczorajszej wizycie jestem juz spokojna:) nowy ginekolog jest przecudownyyyy:) uspokoil mnie,powiedzial ze z buba wszystko w porzadku rozwija sie prawidlowo,ale serduszka jeszcze nie bylo slychac..za dwa tyg mam kolejna wizyte:) z pracy juz sie zwolnilam..a najlepsze ze ja sie tak wzruszylam ze i lekarz az mnie przytulil i z tej radosci zapomnial dac mi zwolnienia:) reakcja mojej kierowniczki ( jest <3 ) byla taka...o ***** Iza..nie wiem w tym momecie czy mam sie cieszyc czy sie pochlastac ...hehe mamy ciezka sytuacje w pracy bo w ciagu 2ch tych zwolnilo sie 6 osob i nie ma jak grafiku ulozyc:(a ze bylam jedna z bardziej ogarnietych osob tam i chciala na mnie zwalic wiekszosc obowiazow, jak zaczeli sie zwalniac to teraz ma mega problem..wspolczuje jej..ale kazala na siebie uwazac i pisac jak sytuacja:) tak bardzo sie ciesze...uhhhh :) w koncu..zycze wam zeby u kazdej z was byly dwie grube II :) dziekuje za wsparcie!:* teraz jak ktos powie ze bedzie dobrze, to bedzie dobrze :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031175 przez cortezia
Iza bardzo się cieszę, że takie piękne wiadomości nam przynosisz. Ja już za tydzień mam 3 wizytę i usłyszę serduszko ❤. Nie ma innego wyjścia :) bardzo się cieszę że masz takiego ginekologa! To bardzo wiele znaczy.

A ja już z mdłości przeszłam do wymiotów. Jeszcze 6 tygodni!!!! Daj znać Moniaaak czy dostałaś ten antybiotyk czy nie.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031185 przez moniaaak
Iza super. Oby tylko tak dalej:). Cały czas mocno trzymam kciuki.
Ide do lekarza do 14.30. Wczesniej z mlodym tez ide. Ale nie udało mi sie dostać numerka, to ide celować. Mam nadzieję, że nas przyjmie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031213 przez aniaaa
Hej dziewczyny, mam nadzieję że można dołączyć :)
Mam 24 lata i niedawno zaczęliśmy się z mężem starać o dziecko i udało się za pierwszym razem :) Beta na początku marca 53, po 4 dniach 405. W piątek dostałam delikatnego plamienia, więc poleciałam do gina. Dostałam zakaz dźwigania, duphaston 3x1 i po raz pierwszy zobaczyłam pęcherzyk :) Data porodu według moich obliczeń 12 listopada. Następna wizyta 31 marca, wtedy powinno już być widać coś więcej, nie mogę się doczekać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031220 przez niagara
Witaj Ania pewnie, że można dołączyć, im więcej mamusiek, tym weselej :)

Iza super wieści, oby całe 9 m-cy przebiegło tak gładko ;)

Co tu dzisiaj tak cicho? :P Jak się czujecie Dziewczynki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031225 przez cortezia
Pewnie Witaj Aniu :) i gratuluję!


Dziś się rozkręcilo! A już pisałam z mdłości na wymioty. Czyli ja już czekam na 12 tydzień z utęsknieniem!!!

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031238 przez moniaaak
Cześć Aniu- miło Cię widzieć :).

Ja po lekarzu i po "drzemce" I sprawa wygląda tak, że moje dziecko ma stwierdzoną anginę ropną( zastrzyki) i być może szlarlatynę( ma czerwoną wysypkę na całym ciele). Jeżeli szkarlatyna, to wywołuje ją paciorkowiec, a to dla mnie nie jest dobrze....
Od wczoraj ma wysypkę na całym ciele....diagnoza nie jest na 100% potwierdzona.
A ja na razie nie dostałam antybiotyku. Mam iść jutro znów pokazać gardło i wtedy zobaczymy co dalej. Bała się dać w tak wczesnej ciąży.
A tak poza tym, to kompletnie nie mam siły, zimno mi i tak mi się chce spać... a nie mogę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031257 przez Iza020887
witaj Aniu:) a Moonia moze wes na gardlo tabletki do ssania prenalen czy jakos tak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031274 przez cortezia
Witam się z rana! Moniaaak daj znać jak się dziś czujesz? Dziewczyny macie jakieś podejrzenia co do płci fasolki. Nie wiem czy czytałyscie, ale podobno za jakiś czas będzie można w bardzo wczesnej ciąży dowiedzieć się płci maleństwa po przyroscie hcg, podobno z dziewczynka przyrost jest dwa razy szybszy niż z chłopcem.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031285 przez niagara
Dzień dobry Dziewczynki :)

Cortezia czytałam o tym, fajnie było by już wiedzieć ;) Ja chciałabym synka, ale coś czuję, że będzie druga córeczka :P Chociaż póki co mam zupełnie inne objawy niż w pierwszej ciąży :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl