BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2016

8 lata 3 tygodni temu #1032152 przez lorenn
ojj :) ale się udało?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1032162 przez moniaaak
udało się :).Ale pomogło mi tylko otwarte okno:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1032163 przez aniaaa
Wróciłam od lekarza. Według usg 7t1d. Maleństwo ma 1cm i słyszałam serduszko!!! Tylko znaleźli też krwiaka, więc przez najbliższy miesiąc (do następnej wizyty) mam się oszczędzać i odpuścić pracę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1032164 przez moniaaak
aniaaa jak u gina? Daj znać:)

Dziewczyny jak Wasi lekarze liczą tygodnie ciąży? Bo widzę, że każdy inaczej- mój aktualny np liczy, że jak np jest 7 tydzień i 3 dzień, to, że jest to 7 tydzień. Mój poprzedni liczył już, że to 8 tc. A jak u Was?

Ja znów dziś przespałam popołudnie- wstałam o 18, ale dziś bez wyrzutów, bo mąż wcześniej wrócił :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1032168 przez Gosia 2712
Hejka :)
Przede wszystkim gratuluje ciazy i zycze Wam spokojnych 9 miesiecy :) dziewczyny wpadlam do was z pytaniem, czy ktoras nie potrzebuje moze duphastonu? Zostaly mi 3opakowania cale i jedno zaczete (ktore dodam gratis) i z checia sprzedam, bo po co ma mi lezec. 22zl za opakowanie plus koszt wysylki gdyby ktoras byla zainteresowana to piszcie :-) (ja placilam po ok 30zl za nie :-\ )
Pozdrawiam!

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1032173 przez Wiki85
Witajcie dziewczyny. Jestem tutaj pierwszy raz ale jak się wczoraj u pani dr okazało zostanę na dłużej. Maleństwo ma się pojawić na świece wg usg 9 listopada. Jest to maja czwarta ciąża ale pierwszy raz czuję się tak paskudnie. Mdłości, wymioty przynajmniej raz dziennie, przemęczenie a w domu pełno pracy. Do pracy też trzeba chodzić więc łatwo nie jest. Mam nadzieję, że objawy szybko się skończą. Pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1032198 przez cortezia
Witaj Wiki. Podziwiam czwarta ciąża coś niesamowitego! miło Cie poznać.
Moniaaak mój lekarz właśnie liczy tak jak Twój teraz czyli 7tydzien i 3 dzień to 7 tydzień. Za to położna liczy to jako 8 tydzień.
Krecik zastanów się nad wakacjami bo to zawsze człowiek sobie odpocznie już nie tak jak kiedyś bez dziecka, ale to też odpoczynek.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1032232 przez niagara
Witam weekendowo :laugh:

Cześć Wiki czwarta ciąża o wow :silly:

Moniak mój gin też liczy, że 7tc 3dz to 7 tydzień

Cortezia fajnie macie, że już wakacje zaplanowane :laugh: My w tym roku pewnie całkiem odpuścimy. I imiona już macie wybrane :blink: Podziwiam, ja to nawet pomyslu nie mam, ale co się dziwić , dla córki imię wybraliśmy jak położna przyszła zapytać :P Jakoś wcześniej nie mogliśmy się zdecydować, a jak już było trzeba to mąż podał ja przytaknęłam :P

Ja teraz w sumie dobrze się czuję, zauważyłam że mdłości dopadają mnie tylko wtedy gdy głodna jestem, a temu można szybko zaradzić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu - 8 lata 3 tygodni temu #1032253 przez moniaaak
Witaj Wiki:).rozgość się :).

Na dworze pięknie i wiosennie,a ja pierwszy dzien w pracy po zwolnieniu. Nie jest lekko. Ratuję się migdałami, bo im bliżej końca dnia tym gorzej niestety. Chyba nie mam klasycznych objaw ciąży, bo wszędzie piszą o porannych mdłościach. A rano to ja moge góry przenosić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032294 przez cortezia
ale tu cisza..... jak tam weekend minął. U was też było tak pięknie i słonecznie :) Ja dziś czuje się już ciut lepiej:) Mam nadzieję, że i Wy dziewczyny też.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032318 przez moniaaak
Te nasze listopadówki coś mało wygadane:(. Ja weekend w pracy, dziś też w pracy. A taka piękna pogoda:).
Kacper dziś z nianią szaleje na dworze. Zdrowy już, ale jeszcze go przetrzymam tydzieñ w domu.
U mnie samopoczucie spadkowo-im dalejw dzień tym gorzej. Rano bym mogła góry przenosic:). Potem już trudniej.
Widzialyscie, że już sa grudniówki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032323 przez krecik
Hej, hej, no ja sie nie odzywam, bo wogole siły nie mam i cohoty na nic, identycznie jak Moniaak w pracy super (rano) a popludniu dentka, do tego w tym tygodniu maz znowu w rozjazdach, wiec bede sie modlic, zeby maly szybko padl

Witam nowa mamusie:)

Cortezia, my myslimy tylko cos blizej, moze Solina, bo ja boję sie, ze nie wysiedze 6 czy 7 h w aucie:/pozatym co tu ukrywac, tez chcemy cos przyoszczedzic, bo pasowalo by mieszkanie na wieksze zmienić

Zaraz po malego do przedszkola ide, potem do sklepu po bule i idziemy na plac zabaw:) przezyje:)


Milego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032325 przez niagara
Dzień dobry :) Faktycznie cicho tu ostatnio, ale co się dziwić, wszystkie korzystają z pięknej pogody :laugh: My też zaraz śmigamy na spacerek i plac zabaw ;) A jutro wizyta u lekarza, robię badania i znów zobaczę bąbelka ;)

Grudniówki to zaszalały hihi dwie już są :laugh:

Co tam jeszcze u Was dziewczyny? Uaktywnijcie się troszkę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032331 przez cortezia
Faktycznie, my od 11.00 do 15.00 na dworze. Teraz dziecko mi śpi. Ehhh pójdzie spać o 21.00 ehhh no nic.
Już grudniowki, szok! Trzeba się przywitać :)
Uwielbiam taka pogodę.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032354 przez moniaaak
Cortezia 21.00 to dobry wynik. Moje dziecko chodzi tak spać bez drzemki. Z drzemka to po 22:(.
Mam nadzieję, że w weekend będzie piękna pogoda, bo mam wolny:).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl