BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2016

8 lata 1 miesiąc temu #1031400 przez Iza020887
wlaśnie wrocilam z kliniki:) pierwsze badania za mna..tzn krew,mocz, przeciwciala.i takie tam..:) moglam miec kolejne usg 25ego ale pomyslalam chwile..i doszlam do wniosku ze nie ma co panikowac,co bedzie to bedzie i zapisalam sie na 31ego:) wtedy tez lepiej bedzie widac malego ktosia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031402 przez aniaaa
Iza, to tego samego dnia idziemy na usg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031436 przez krecik
Hej:)
Ja ide we wtorek, mialam isc pozniej, ale potem gin. nie ma i zrobil by sie z tego 10 tydzien juz:)
My na weekend jedziemy do tesciow, potem do moich i mowimy o ciazy, mialo byc w Swieta, ale tak mi brzuch urusl, ze nie ma co juz ukrywac:d
W przyszlym tyg powiem tez w pracy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031437 przez aniaaa
Krecik, juz masz widoczny brzuszek? U mnie jeszcze nic nie widać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031438 przez cortezia
Krecik to oby dwie mamy wizytę we wtorek i oby dwie mamy już widoczny brzuszek. Ja z dwóch powodów przez duohaston no i mam co tu nie ukrywać zbędne kilogramy po karmieniu zaczęłam przybierać szybko na wadze. Ehhhh

Moniaaak jak się czujesz?!

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031440 przez krecik
Ania, w poprzedniej ciazy to brzuszek mialam kolo 5 miesiaca, teraz, a nawet jeszcze zanim zrobilam test to mi brzuch wywalilo:) w pracy to nawet wciagam brzuch

Cortezia, mi po ciazy tez nie udalo sie zrzucic , troche schudlam jak wrocilam do pracy, ale i tak za malo, odchudzanko dopiero w 2017 lub nawet w 2018:)

Moniaak, no wlasnie jak?

A mnie dopadly mdłości i rzyganko:/niespodziewalam sie tego, z synem mialam tygo zgage:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031442 przez aniaaa
Ja na szczęście mdłości raczej nie mam, czasami się zdarzają ale wypijam kubek mięty i się poprawia. Ale masakra ze spaniem, wstaję 9-10, po południu już muszę sobie zrobić drzemkę, a koło 20-21 już idę spać bo oczy same mi się zamykają...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031445 przez moniaaak
Dzięki dziewczyny za troskę- niestety szału nie ma, Jest nieco lepiej, ale nie ma poprawy w takim tempie jakbym chciała.
Biorę antybiotyk, popołudniami śpimy z Kacprem i odpoczywam generalnie, Jutro pójdę chyba jednak po zwolnienie. Trochę boję się powikłań po anginie- z kasą wyjdzie dużo słabiej, ale trudno:(. Dzidzia ważniejsza :).
Krecik już w pracy chcesz powiedzieć? Ja najchętniej czekałabym do końca 3 miesiąca, ale przy moim trybie pracy, chyba muszę się przyznać wcześniej. Trochę się cykam, bo umowę mam do marca przyszłego roku i zastanawiam się czy będą chcieli mi ją przedłużyć.

Jutro wizyta u ginekologa- mam lekkiego stracha:). Trzymajcie kciuki, żeby było już widać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031446 przez moniaaak
Z brzuchem nie jest u mnie źle- tzn nie jest gorzej, bo po pierwszej ciąży zostało co nieco;). Na razie wciskam się w moje zwykłe dżinsy, choć jest nieco ciaśniej niż zwykle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031447 przez aniaaa
Moniaaak, daj koniecznie znać jutro po wizycie! trzymam kciuki żeby było widać maluszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031451 przez cortezia
Aniaaa matko jedyna jak ja Ci zazdroszczę. Przysięgam oddam złoto całego świata by wstać o 9.00. Ehhh..Ka wstaje o 6.30 i jeśli dziecko jest na tyle łaskawe to prześpie się popołudniu, ale zdarzyło się to odkąd jestem w ciąży dwa razy no i spać idę wcześnie bo nie ogarniam o 20.00-21.00 Moniaaak jutro masz wizytę!!! No to genialnie. To czekamy na same dobre wieści.
Krecik to widzę że u wymioty i mdłości mamy również. Ja z córcia miałam i mdłości no i wymioty ale z tego co kojarzę ciut później. A tu się zaczęły tydzień temu. Ehhhh

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031452 przez krecik
Moniaak, wylezec swoje trzeba, u mnie na odwrot siedzialam ponad tydzien na zwolnieniu, wzielam antybiotyk i wrocilam do pracy, nie jest zle, pracuje na pol etatu tylko, ze glowa mnie boli od wentylatora (straszjie szumi)
Co do mowienia, w sumie 8 tc.., zobacze jak rozwinie sie sytuacja, zaraz po świętach mamy targi i te osoby co jezdza zwykle nie moga jechac, pewnie szef bedzie mnie chcial wyslac, to wtedy powiem:) och ale juz mnie nosi by powiedziec.
Napisz koniecznie jak po wizzycie

Cortezia niedlugo zmiana czasu bedziesz spac do 5.30;)

Ania zazdroszczę tego spania:) w sumie juz 20.30, wczoraj tak poszlam spac:p
Podziękowania: niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031453 przez niagara
My już powiedzieliśmy rodzinie :P

Też zauważyłam ostatnio wystający brzuszek, ale myślałam, że doszło mi kilka kg, nie przypuszczałam, że to już ciążowy może być :P

Moniaak czekamy jutro na newsy, oby tylko pozytywne :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031471 przez cortezia
hahah Krecik dzięki, chyba to moje dziecko do łóżka wtedy przywiąże.

Moniaaak czekamy na info z dzisiaj, o której masz ginekologa?

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031474 przez moniaaak
dziewczyny mam stresa, mam... wizyta o 17,00. Jak ja bym chciała, żeby było już dobrze widać:)
Ja już dziś się dobrze czuję nawet, trochę boli gardło-ale chyba jeszcze wezmę to zwolnienie- tym bardziej, ze mam zaplanowane teraz w grafiku od jutra 4 dni pod rząd po 12 h- obawiam się, że mogę nie dać rady, Dlatego w sumie wypadałoby kierownikowi powiedzieć, żeby chociaż grafik mieć po 8 h.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl