BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2016

8 lata 6 dni temu #1033634 przez krecik
Moniaak, wlasnie liczylam na to, ze dostane pewne namiary gdzie mozna to kupic, ile dajesz kropelek?

Cortezia, moze Ty wieszz gdzie kupic srebro? (Jak sie okazuje, to wiesz wszystko:))

Zapomnialam napisac, w końcu wybralam sie do fryziera, dobrze zrobila mi ta wczorajsza wizyta i nawet spie lepiej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 dni temu #1033636 przez moniaaak
krecik wysyłam priv

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 dni temu #1033658 przez cortezia
Dziękuje dziewczyny za wiadomości jeszcze dziś czekam, a jutro tworze tabelkę.

Moinaaak dopiero dziś miałam chwile by Ci to przesłać więc się udało masz już na mailu:)

Krecik jeśli Moniaaak ma sprawdzone źródło to polecam jej ja kupuj w takiej aptece ziołowo naturalnej we Wrocławiu skąd jestem:)

Gosia tak sobie myślę, że właściwie to trochę się dziwie temu lekarzowi, bo potraktował bez serca Ciebie tak naprawdę serce wcale jeszcze nie musi być w tym czasie a po drugie możesz mieć późniejszą ciąże to że usg coś pokazuje to jedno ja z Bianką miałam późniejszą ciąże o 2 tygodnie i wyszło to dopiero na połówkowym a podejrzewali chorobę u Bianki że za wolno rośnie itp. Miej dobre myśli ja takie mam, że wszystko u Ciebie dobrze!!!!

Chodzi wam dziewczyny o testy PAPA czy o ten nowy test NIFTY kurde ten drugi kosztuje 2500 tys zł a PAPA 250ZŁ ja ich nie robię z tym PAPA to zawsze jest tak że 50% jest błędnych wyników bez sensu. Robię tylko to genetyczne USG.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 dni temu #1033743 przez krecik
Hej:)

Bylam w poradni na cytologii i po skierowanie do poradni diabetologicznej, bite 2h czekalam w kolejce, chyba bym tak nid dala rady...

Moniaak, cortezia, ja rozmawialam z moim szefem odnośnie srebra ( on nie dość, ze ma wiedze w tym kierunku, to dotego jest pasjonatem) i on mi odrazdzal, jesli stosować to tylko miejscowo, więc ja pasuje w tym kierunku

Cortezia, o te pappa, właśnie zastanawiam sie czy robic czy nie, myslalam , ze to moze teraz jyz standard. Przyznam sie , ze nawet nie chce otym czytac, bo znowu na cos trafie i bede sie stresowac, pogadam z lekarze

Milego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 dni temu #1033748 przez moniaaak
Cortezia dzięki za leksykon :kiss:

Ja już po pracy... kurka źle się czuję- dziś to nie mogłam tam wysiedzieć.... i chyba sobie odpuszczę, nie dam rady do końca maja...a jak już zobaczyłam swój grafik to szok...fakt, że po 8h, ale od razu po majówce mam 5 dni, potem 1 dzień przerwy, znów 5 dni i znów 1 dzień przerwy i znów 5 dni. W sumie 15 dni i dwa dni przerwy, i to jeszcze różne godziny...
Chyba na najbliższej wizycie poproszę o zwolnienie...gdzieś to mam.

Dziewczyny jak Wasze 3- latki? Jej Kacper tak mi daje w kość, że szczerze mówiąc trochę mnie zwolnienie przeraża ;).
W przedszkolu nauczył się bić, wymusza krzykiem. I ciągle tylko "mama i mama". Nawet do toalety za mną chodzi. Jakoś specjalnie nie umie się sam zająć zabawą- chyba, że bawi się z nim.
Chociaż jak będę z nim cały dzień to może będzie inaczej- bo teraz wracam z pracy tak padnięta, że nie mam na nic siły. Marzę tylko o spaniu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 dni temu #1033790 przez Wiki85
Cześć dziewczyny jaj jestem po wizycie. Maluszek rośnie zdrowo na usg widać już było, że mały wiercipięta z niego będzie. Lekarka pytała czy chce zwolnienie jeszcze tym razem odmówiłam ale przy następnej poproszę. Powiedziałam już szefowi żeby kogoś szukał na moje miejsce.
Jak tam wasze brzuszki czy już coś widać? U mnie niestety kto wie to już mówi że powoli widać. Przy wcześniejszych nie było widać do 5-6 miesiąca. Czwarta ciąża a całkowicie inna. Tak jak każde dziecko jest inne tak ciąże i odczucia są różne. Pamiętam, że w drugiej ciąży odczułam pierwsze ruchy już w 14 tygodniu, lekarz również nie chciał mi uwierzyć. Wiele zależy od umiejscowienia się maluszka. Pierwsze miesiące ruchów są super końcówka już nie za bardzo ale lepsze to niż stres spowodowany ich brakiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 dni temu #1033807 przez niagara
Cześć Dziewczyny :)

Wiki cieszę się, że wszystko u Was w porządku ;)
Z tymi ruchami to tak różnie jest, ja w pierwszej ciąży prawie nie nic nie czułam przez łożysko które było na przedniej ścianie i wszystko amortyzowało.
Mam więc nadzieję, że w tej przyjdzie mi doświadczyć takich prawdziwych, solidnych kopniaków :P :laugh: Tak jak mówisz, lepsze to niż niepewność :laugh:

Moniaaak moja ostatnio wpada z jednej skrajności w drugą :laugh: Albo jest przekochana, albo nie do wytrzymania :P I non stop zadaje pytania "a czemu?", już mi się odpowiedzi kończą :P

Gosia co u Was? Idziesz na wizytę?

W poniedziałek wreszcie zobaczę groszka, już się stęskniłam po tych trzech tygodniach ;)

Milego dnia Kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 dni temu #1033808 przez niagara
Cześć Dziewczyny :)

Wiki cieszę się, że wszystko u Was w porządku ;)
Z tymi ruchami to tak różnie jest, ja w pierwszej ciąży prawie nie nic nie czułam przez łożysko które było na przedniej ścianie i wszystko amortyzowało.
Mam więc nadzieję, że w tej przyjdzie mi doświadczyć takich prawdziwych, solidnych kopniaków :P :laugh: Tak jak mówisz, lepsze to niż niepewność :laugh:

Moniaaak moja ostatnio wpada z jednej skrajności w drugą :laugh: Albo jest przekochana, albo nie do wytrzymania :P I non stop zadaje pytania "a czemu?", już mi się odpowiedzi kończą :P

Gosia co u Was? Idziesz na wizytę?

W poniedziałek wreszcie zobaczę groszka, już się stęskniłam po tych trzech tygodniach ;)

Miłego dnia Kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 dni temu #1033814 przez Gosia27
Cześć dziewczyny
Bardzo by chciała z wami dzielic sie tą radością,ale u mnie jak na kołowrotku. Postanowiłam nie biegać po kolejnych lekarzach,nie robię bhcg. Czekam "cierpliwie". w środe mam o 8 rano wizyte. wierzę w cud. Nosze na brzuskzu pasek św Dominika. To mnie choc trochę uspakaja. Ale i tak czasem trudno pohamowac emocje. Wczoraj źle się czułam,bolały mnie lędźwia, biodra. Ćmiło mnie w dole bzrucha. Poszłam spac i przespałam to. Dziś co chwila krew z nosa się spuszcza. Zemdliło mnie,już nie wiem co myślec. Jest mi cholernie smutno. Chciałabym wykrzyczeć moją żalość jaką noszę teraz w sercu. Nie wiem na ile starczy mi jeszcze sił. Czuję że zawidołam, czuję się winna :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 dni temu #1033823 przez cortezia
Gosia bardzo mi przykro, że tak czujesz:( Powiem Ci, ze ja uważam, że nie zawiodłaś tu nie ma dla mnie żadnej winy Twojej, uważam też ze maleństwo żyje i jego serduszko pięknie bije!

Krecik no może ma jakieś złe doświadczenia, ja konsultuje też te wszystkie rzeczy z lekarzem dlatego to nie jest wyssane z palca, lekarz sam walczył z rakiem przede wszystkim naturalnymi metodami. Też trzeba mieć dobre źródło srebra koloidalnego. Nie wiem nam w przeziębieniach do inhalacje na ból np. gardła zawsze pomagało. Także jest sprawdzone i mogę z ręką na sercu polecić. Ale decyzja zawsze należy do Cebie.

Moniaaak ja nie mam w zasadzie, jakiś problemów z Bianką , czasami ma zły humor, ale jakoś staram się poradzić w tej sytuacji. Kurczę no nie umiem doradzić w tej kwestii.

Niagara no to koniecznie daj znać jak tam po wizycie.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 dni temu #1033824 przez Gosia27

cortezia napisał: Gosia bardzo mi przykro, że tak czujesz:( Powiem Ci, ze ja uważam, że nie zawiodłaś tu nie ma dla mnie żadnej winy Twojej, uważam też ze maleństwo żyje i jego serduszko pięknie bije!

Krecik no może ma jakieś złe doświadczenia, ja konsultuje też te wszystkie rzeczy z lekarzem dlatego to nie jest wyssane z palca, lekarz sam walczył z rakiem przede wszystkim naturalnymi metodami. Też trzeba mieć dobre źródło srebra koloidalnego. Nie wiem nam w przeziębieniach do inhalacje na ból np. gardła zawsze pomagało. Także jest sprawdzone i mogę z ręką na sercu polecić. Ale decyzja zawsze należy do Cebie.

Moniaaak ja nie mam w zasadzie, jakiś problemów z Bianką , czasami ma zły humor, ale jakoś staram się poradzić w tej sytuacji. Kurczę no nie umiem doradzić w tej kwestii.

Niagara no to koniecznie daj znać jak tam po wizycie.



ja tez w to bardzo wierze, doszukuje się objawów ciązy a tu nic nie dolega,piersi przestały bolec, nie chce się tak czesto do wc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 dni temu #1033837 przez moniaaak
Gosiaczku, co tu można napisać, żeby Cię pocieszyć? Pewnie na niewiele to się zda. Wierzę, że w Twoim brzuszku jednak ta dzidzia się zdrowo rozwija. Ty też uwierz :).
Niagara u nas króluje pytanie "po co?". Idziemy ulicą:
-kto to?
-Pan
- jaki Pan?
- nie wiem, nie znam.
- po co nie znasz?
( tu już brakuje mi pomysłu)
- a co pan robi?
-niesie jabłka
- a po co?
- pewnie do domu
- a po co do domu"

I tak w kółko:). Przy moim dziecku stwierdzam, że jestem mało kreatywna;).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 dni temu #1033839 przez krecik
Hej:)dzisiaj mam dzien z filmami, juz trzeci ogladam-normalnie jak raz w miesiacu jakis obejrze to jest dobrze:) stesknilam sie juz za malym:(

Gosiak, trzymam kciuki i wierze, ze bedzie dobrze!

Cortezia, Moniaak, juz sama nie wiem, musze jeszcze poczytać, w sumie to pisalam, ze mi maly jie choruje, bo ma astme i tak caly czas jest na lekach:/ bardziej mysle o sobie, bo ja normalnie to pol apteki wykupuje:/

Moniak, moj robi tylko sceny jak jest glodny, a co do przedszkola to w tamtym roku chodzil doprywatnego i bylam srednio zadowolona (tzn. tak nijako tam bylo) i maly tez byl taki niedobry, teraz chodzimy do państwowego i naprawde zachowuje sie super i tam i w domu, nie krzyczy, nie bije dzieci, moze Panie w przedszkolu mu nie odpowiadaja.
Ja mojego z tymi pytaniami bralam na sposob, on o cos pytal i mu odpowiadalam, ale odrazu sama zadawalalm mu pytanie, i tak jakos kieruje ta rozmowa. Albo udzielam najbardziej oczywostych odpowiedzi
Np. Kto to?
-jakis pan
A jaki?
-nie wiem, nie znam go, mamusia nie zna wszystkich ludzi, a ty znasz?
I tak w kolko
I tu mi sie przypomina, jak wracamy z przedszkola i maly chce zebym go wziela na rece, podchodze i udaje, ze nie moge go podnies i jednoczesnie mowie, ze mnie tez bola i prosze, zeby mnie wzial i on tez nie moze mnie podniesc...do znudzenia mozna:)


Wiki, a jaki masz termin?bo nie masz suwaczka:) ja tam ruchow spodziewam sie najwczesniej kolo 17 tc, ja bym wolala nie miec objawow ciazy, w poprzedniej mialam taki spokoj...ehhh

Niagara, fajnie, ze zobaczysz maluszka, ja bede widziec we wtorek, ale ja sie denerwuje, bo to bedzie genetyczne, chyba nie bede juz spokojna w tej ciazy, nawet kiedys myslam o trzecim dziecku, ale teraz to sie jon stop denerwuje, to co dopiero w trzeciej

Macie jakies plany na weekend, ja siedze sama , w niedziele chlopcy dopierowracaja, myslam o jakis zakupach, ale poprostu... np wchodze do auchona i wychodze z 5 bulkami, co ja nigdy, przenigdy nie wyszlam bez przynajmniej 4 toreb zakupow

I mam ochote na piwko, ehhh, faceci tomjednak maja dobrze:)

Milego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 dni temu #1033850 przez moniaaak
Krecik on Panie lubi- w przedszkolu nie płacze, opiekunki wręcz go wychwalają, jaki jest grzeczny i samodzielny.
Bardziej wydaje mi sie, że próbuje zwrócić na siebie uwagę. Męża nie ma całe dnie w domu. Ja do niedawna też dużo pracowałam.
Ale już niedługo się za niego wezmę mam nadzieję;)
Ja mam jutro w planach posprzątać mieszkanie.a w niedziele chyba do teściów pojedziemy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 dni temu #1033859 przez cortezia
tabela gotowa jest na pierwszej stronie pod moim wpisem:) Trzeba tylko zjechać, tak wygląda mogę spokojnie edytować zmieniać. Gdybyście chciały jeszcze coś w niej umieścić dajcie znać lub uzupełnić. Niagara nie wiem jak to się stał, ale normalnie zniknęła mi TWOJA WIAODMOŚĆ Z DANYMI. Podaj mi jeszcze raz i uzupełnię

:)

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl