BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2016

8 lata 2 dni temu #1033867 przez Gosia27
Hej dziewczyny
Od czwartku czuje sie zle,uderzenia goraca,kolatanie serca,dzis mdlosci,wczoraj tez,zawroty glowy. Nie wiem juz co myslec....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 dni temu #1033872 przez cortezia
Gosia ja myślę że naprawdę serce bije. Lekarza masz we wtorek? To lada dzień. Zobaczysz usłyszysz serce!

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 dni temu #1033873 przez krecik
Gosia, na moje oko to nerwy:(moze jakis wyjazd na weekend, zmiana otoczenia, a moze wez do reki jakieś romansidlo i sie zaczytaj, mi zawsze dobrze robi duma i uprzedzenie jane austin:) caly dzien z ksiazka:)

Corezia, ahhh juz niemoglam sie doczekac tej tabelki myslalam, ze jest nas wiecej:(

U mnie wielkie sprzątanie, przed swietami nic nie ztobilam, to teraz nadrabiam:) tyle, tego, ze okien nawet nie rusze

W pon mam wizytę u diabetologa i jak dzwonilam, to powiedzieli, ze przy cukrzycy ciazowej (lub jej podejrzeniu) kieruja naspecjalny kurs, co prawda jednodniowy, aleod 11 do 12.30 i juz widze jak musze kombinowac w pracy, do tego idziemy ze Stasiem do alergologa w srode i tez musze brac wolne


A i dzisiaj chlopcy wracaja bo tesciowa powiedziala Stasiowi, ze jestem u mojej mamy , czyli u drugiej babci i widac, ze mu sie przykro zrobilo, rozmawialam z nim przez tel i pytal sie czy jestem juz zdrowa i gdzie jestem, coz mam nadzieję, ze juz tej ospy nie bedzie mial, bo nie mam juz zywcem co z nim zrobic

Milego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 dni temu #1033877 przez Gosia27
Mam dzis zajecia na uczelni,troche mysli zajete. Jutro z reszta tez. Wizyta dopiero w srode.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 dni temu #1033883 przez niagara
Gosia to zrozumiałe że się martwisz i pewnie ze stresu się kiepsko czujesz. Ja wierze, że będzie dobrze ;)

Cortezia zaraz Ci wyślę priv ;)

Moniaak Krecik moja ma tak samo w kółko te pytania :P Najlepsze jest "a kto tu mieszka?", "a tu?" "a tu?" I tak koło każdego domu :P

A my dzisiaj na chrzciny idziemy, a jutro standardowo na obiad do teściowej :laugh:

Miłego weekendu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 dni temu #1033893 przez Gosia27
Bardzo sie boje srody. Nie wiem czego moge sie spodziewac w srodr. Chcr zobaczyc zdrowe serduszko. Jak bedzie bilo to czy wyksztalcilo sie prawidlowo,boje sie ze tak pozne tetno moze byc spowodowane wada serca. Moja Zosia ma naprawde ciezko chore serce. Serio gubie sie w tym wszystim. Maz bardzo mnie wspiera. Jest cholernie ciezko :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 dni temu #1033894 przez krecik
Gosia, sciskam, nie bede ci pisala niemartw sie, bo to nie pomoze, wada Zosi nie jest spowodowana czynnikiem genetycznym, wiec malo prawdopodobne, zeby sie znowu powtorzyla, wszystkie czekamy na dobee informacje w srode!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 dni temu #1033899 przez moniaaak
Ja dziś dzień z moim dzieckiem..ale się czuję przeczołgana.
W domu nie zrobiłam nic, bo przecież moje dziecię było dziś centrum wszechświata...i tak po całym dniu padam:(.
Gosiakiedyś pisałaś o tej wadzie serca Zosi
Co ja spowodowało jeśli mogę wiedzieć, skoro to nie genetyka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 dni temu #1033900 przez krecik
Moniaak, Gosia, w tym sensie ta wada serca nie jest genetyczna, ze nie jest przekazywana z genami (np. recesywnymi).

Moniak ja skorzystałam, ze chlopakow nie bylo, sama wiem jak ciezko jest cos ogarnac z dzieckiem, a teraz w ciazy szczegolnie, bo na nic nie ma sily.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 dzień temu #1033901 przez moniaaak
Do tej pory jakoś udawało mi się w wolnym dniu ogarnąć, ugotować i jeszcze na dwór z młodym wyjść.
A teraz jakaś mniej zorganizowana jestem. Albo wolniejsza;).
No nic to- dziś jedziemy do tesciów. Mam nadzieję, że pogoda będzie w miarę, bo mam ochotę na grilla :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 dzień temu - 8 lata 1 dzień temu #1033906 przez cortezia

hahaha dziewczyny jak dobrze się czyta, że nie tylko ja jestem tak mało w ciąży ogarnięta. Naprawdę gotowanie i sprzątnie zeszło na drugi plan u mnie ja siedzieć z Bianka więc ona jest priorytetem. Siedzimy jak jest tylko ciepło cały dzień na dworze tam organizuje jej jakieś zabawy malowanie farbami ostatnio nawet odkryłam kolorowy piasek i malowanie nim no i ona też sama umie się bawić. Także od 6.00 do 17.30 musze jakoś sobie radzić. Mąż mega wyrozumiały i po pracy on ja przejmuje i usypia kapiee bawi się a ja ide spać o 18.00 po obiado- kolacji. A przed ciążą normalnie tyle ogarniałam dom wysprzątany podłogi wymyte, obiady itp. a teraz klapa na tej linii całkowita.

Wklejam tutaj tabele z dopisaną Niagara no i dziewczyny inne zachęcam jeśli macie ochotę dołączyć i wysłać swoje dane, jeszcze trochę nas jest a danych nie mam.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 dzień temu #1033910 przez Gosia27
Wada Zosi nie jest genetyczna. Po prostu mielismy pecha.
Ale zdarzylo sie ze kolejny maluszek urodzil sie z wada serca. I znamy takie rodziny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 dzień temu #1033912 przez Basienkaaa
Dziewczyny niebawem kończymy 1 trymestr - zdradźcie sekret ile kg przybyło?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 dzień temu #1033928 przez moniaaak
U mnie dopiero 0.5 kg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 dzień temu - 8 lata 1 dzień temu #1033930 przez niagara
A ja nie wiem, nie ważyłam się :P

Cortezia moja córcia ma na imię Julka :P

Ooo Kinia z samego Poznania jesteś czy z okolic? Mamy blisko do siebie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl