BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2016

7 lata 10 miesiąc temu #1036948 przez Basienkaaa
ania - smutna sprawa :( bardzo mi przykro , mam nadzieje .....ze się polepszy

pusia ja też roztargniona na maksa.... :) Zazdroszczę córeczki... Przy kolejnej ciąży poproszę Ciebie i Cortezie o receptę :)

Cortezia - Jeremiasz... hmmm, ładnie ;) U nas ciężko z propozycjami... Jest MArcel, Szymon, Mateusz.... Ale żadnego nie jestem pewna, a mąż nie ułatwia

Dzis miałam cały dzien w biegu, ( ale dzięki temu chyba kregosłup przestał boleć? )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036954 przez Pusia
basienka:
Ty mi recepte na chlopaka daj:)))Piekne masz to USG....
ciesze sie juz mialam sny jak LENKA smiga po podworku i gania za tata.... masakra , ta ciaza mnie rozkleja:)))
Jestem taka heppy:)) jakby byl chlopak to Adrian ,ale zawsze mam te 30 % choc watpie zeby mi sie zmienilo:)) ale zdrowie wazne i tyle:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036978 przez Pusia
czesc dziewczynki:)))
co u Was:)) tu pogoda ladna a wczoraj mialam wizje co do pokoju malowanie, przemeblowanie..... maz juz sie "cieszy":)) wczoraj bylam zapisac sie na polowkowe dopiero 28 lipca tyle czekania:(((miesiac!! pozdrawiam piszcie :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036980 przez Basienkaaa
Pusia a który tydzień u Ciebie ☺? Ja od wtorku siedzę na allegro i ciuszki przeglądam ☺
U nas dzis 33 st, jutro jadę z koleżanką nad jej ogrod i basen. A dzis sie pokrece, pojade do taty bo dzień ojczulka.,.

Co tam u pozostałych mamusiek☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1036981 przez moniaaak
Cześć dziewczyny:). Jestem, żyję.. już - choć było ciężko. Niagara dzięki za pamięć:)

Nie sposób odpisać każdej z osobna, bo trochę naskrobałyście:). W każdym razie gratuluję pierwszych badań połówkowych i cudnych dzieciaczków. Ja też czekam na swoje z niecierpliwością, ale ono dopiero 4 lipca. Na razie próbuję ogarnąć jakąś kieckę na 2 lipca, bo mamy wesele. A tu w cyckach urosło, a o brzuchu to już nie wspomnę. Chyba będę musiała iść z takim odstającym bębenkiem, bo nie mogę znaleźć kiecki, która by go ładnie maskowała:(

U mnie ostatnio chorobowo- najpierw w zeszły czwartek z przedszkola zadzwonili, że Kacper wymiotuje. Dawno nie mieliśmy jelitówki, co? ;)
Więc najpierw on.. codziennie biegunka, a w niedziele mąż, a od niedzieli ja. Wczoraj był pierwszy dzień, gdy jakoś funkcjonowałam... chociaż jeszcze nie całkiem sprawna.
Ale szukam plusów- może nie przytyłam chociaż za ten czas, bo też i jeść za bardzo nie mogłam. No i przy moich ciążowych zaparciach taki detoks może dobrze mi zrobi;)
Maluch już od wtorku w przedszkolu, ale jeszcze tylko tydzień mojej wolności;). Chociaż przy tych upałach chyba będę musiała jechać z nim na wieś, bo nie wyrobię w bloku.
Dziś mam ambitny plan robić jagody do słoików- zamówiłam wczoraj 6 litrów. Chociaż zapowiada się taki upał, że nie wiem jak to zniosę.
Miłego dnia kobietki, oby upały zbytnio nie dokuczały:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036982 przez Pusia
MONIAK.. trzymaj sie:) bedzie dobrze a brzuszka nie maskuj ja wrecz przeciwnie.... mam fajan sukienke z lidla... pokombinuj teraz w lidlu sa fajne sukienki szerokie i zwiewne moze akurat cos znajdziesz:))
Basienka :
mi idzie 18 tydzien .. wiec poki co jestem najmlodsza z okresem ciazy:))) hi hi ale to nic bede z wami jak wy juz maluszki na swiecie hi hi buzale:)*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036983 przez Pusia
Basienka jesli chodzi o ciuszki to nie mam jeszcze szalu ale wczoraj kupilam lozeczko:)))) dobrze ze moja polowka ma urlop to bedzie mnie kkolntrolowal bo poplyniemy:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036984 przez Basienkaaa
Pochwal sie, pokaz zdjęcie łóżeczka ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037000 przez cortezia
No hey,ja dziś jade do Smyka jak maź przyjedzie bo dostałam wiadomość, że na przeceniane ciuchy jeszcze 20 % zniżki także lecę po jesienno zimowe zestawy dal synka:)

My oczyścicie jak gorąc to cały dzień na dworze dziś wystawiłam brzuchol niech trochę połapie słoneczne promienie dzidek:)

Moniaaak matko wy to macie naprawdę z tym chorobami. Jelitówka w ciąży normlanie bym się zapłakała my od dwóch lat mamy jedna na jesień- zimę, a jedną w styczniu . Także mam nadzieje, że nas miną w tym roku.

Pokaż Pusia zdjęcie łóżeczka:)

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037005 przez Pusia
allegro.pl/lozeczko-tapczanik-z-szuflada...m=p2%2C2&bi_c=105968
to link na strone:))) podspodem sa wzory ja wzielam 07-D:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037015 przez ania1985
ojej dziewczyny wy juz wyprawke kompletujecie. my w lipcu odświeżamy sypialnie nowa szafe kupujemy i wtedy dopiero zaczne kupowac :) no i w lipcu sie dowiemy jaka płeć :D
Pusia mi też idzie 18 tydzień :D
buu nie umiem ustawic suwaka :/
ja do poludnia w szpitalu wracam gotuje obiad i do teraz z młodym na dworze :) kolacja,synus pojdzie spac a ja sobie zrobie kapiel :) tata wlasnie ma zabieg robiony,chcialabym na weekend go miec juz w domu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037017 przez Basienkaaa
aaa ja ijuz też ledwooooo sie trzymam by nie kupic łóżeczkaa :)

ale mam ochotę na arbuza :)) ide po cała głowe :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037019 przez ania1985
mniaaaam tez bym wchłoneła arbuza :D musze czekac do jutra :P uroki mieszkania na wsi heheeh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037023 przez Pusia
widzialyscie lozeczko:)) ???
ojjja tez sie powstrzymuje ale tak mi sie podobalo ze nie moglam wytrzymac:))))arbuz tez mialam chec ale nie bylo:((( fajnie ze mam kogos o terminie jak ja :)):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037024 przez Basienkaaa
bardzo ładne :)

mamusie a wy macie jakieś doświadczenia z laktatorem ? jeśli tak to jaką firmę warto polecić... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl