BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2016

7 lata 10 miesiąc temu #1037043 przez moniaaak
Basiu ja miałam ręczny z Avent. Niestety nie umiałam z nim współpracować. Gdybym teraz miała kupować, to chyba tylko elektryczny. Ale nie wiem czy będzie mi potrzebny.
Z Kacprem obyło się bez

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037063 przez cortezia
Pusia super te łóżeczka, ogromny wybór:)

Basnieka ja mam Medele elektryczny może odciągałam z 5 razy, ale jestem z niego bardzo zadowolona, było naprawdę w porządku, bo miałam też ręczny i masakra.

A ja miałam faze na arbuzy i teraz mam na brzoskwinie i nektarynki pochłaniam ogromne ilości:)

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037080 przez moniaaak
Kurcze,a ja jakoś na nic nie mam fazy. Gdyby nie brzuchol, to nie czuła bym, że jestem w ciąży. Wgl bardzi mało jem... nawet glodna się nie czuje. Bardziej sie zmuszam, żeby coś w siebie wcisnąć.
I mam ogromny brzuch- z Kacprem nie rósł tak szybko.


Na razie mam tylko takie zdjęcie. A Wy pochwalcie się swoimi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1037081 przez moniaaak
Coś nie mogę dodać zdjęcia z tel. Spróbuję później z kompa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037083 przez Pusia
hej dziewczyny:)) wlasnie rozpakowalam lozeczko ale jeszcze nie skladamy.... piekne:)) to prawda ma duzy wybor i praktyczne rozwiazania:))
jesli chodzi o owoce to arbuz i nektarynki ida :))) choc dzis jakos apetyt szalu nie robi... pogoda mnie meczy... leze i leze....jutro pojade na jakis basen bo juz nie daje rady buzka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037087 przez krecik
hej dziewczyny:)
ale naskrobałyście:) my już w domku, tzn u teściów jesteśmy, normalnie, aż się ciesze, przedlużylismy wyjazd o dwa dni i było o dwa dni za długo, my to jednak tacy mało do wypoczynku jesteśmy. dzisiaj mieliśmy jechać nad zalew z małym, ale te upały nie dla mnie/dla męża/dla dziecka, może po 18 zbierzemy się na dwie godzinki:)

Moniaak, pokaż ten brzuszek:) współczuje jelitówki, mnei też męczą zaparcia, choć przy mojej diecie, nie powinna mnieć żadnego problemu:(
My od niedzieli już siedzimy u moich rodziców i pewnie będziemy tak jeżdzli za mężem: kraków/rodzice/teście.

zazdrosze podjadania owoców, choc mi cukier jakoś strasznie nie rośnie, to po każdym posiłku, pozwalam sobie na trochę arbuza, bądż malinki( a malin zatrzęsienie u teściowej):D

Co do laktatora to ja bym brała elekttryczny, z lenistwa, bo mi po głowie chodzi, żeby długo samą piersią nie karmić, tylko podać odciągnięte z piersi, ja to byłam uwiązana pól roku do dziecka, a później to na 5h mogłam się maksymalnie urwać:Pa to karmienie nocne już mi się spać normalnie zachciało


Pusia , super łóźeczko, też bym się pokusiła o nowe, ale nie ma sensu, wogóle to musimy zrobić przemeblowanie w pokoju i łóżko małżenskie wywalić;/

jak znosicie upały??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037088 przez Basienkaaa
ja dziś byłam cały dzień nad basenem u koleżanki pod domem. Relaksik , materac, parasolka i cień :)
Upał jak dla mnie mogłby jeszcze w weekend się utrzymać, byle by coś mąż skorzystał.... potem jak dla mnie 24 st jest ok ;)

poniżej mój brzuchol 1.5 tyg temu ...

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037090 przez Pusia
ahhh nic mi kochana o upalach nie mow caly dzien leze wiatrak na obrotachh... Basienka Piekny brzuszek:))))ja mam okrogly bo i tak przy kosci wiec poki co widac jak sie na jem:))))
ja lozeczko mialam miec od znajomych ale sie okazalo ze ta znajoma w ciazy ... wiec nie bede zabierac a ze to moje o meza pierwsze i mam skitrane troche to sobie pozwolilam:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037091 przez Pusia
basienka a ty ktory tydzien

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037095 przez Basienkaaa
21

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037103 przez Pusia
czesc
jeju dziewczynyja mne denerwuje ta pogoda...... meczy mnie strasznie a noc koszmar.... spac nie moge a rzno jak sie budze to jak by mnie ktos walnal....mam nadzieje ze u was inaczej.... :))
ojj Basenka 21 fajnie.... ja juz mysle jakie co kupic.... denerwuje sie troche bo nie wiem co do szpitala co trzeba a na necie to jakos dziwnie to napisane :(
pozdrawiam Was:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037109 przez Basienkaaa
Pusia ja zapisałam się do szkoły rodzenia , bo jednak przy pierwszym pordzie to człowiek taki niepewny . Na szkole rodzenia pomogą- dadzą listę co potrzebne do szpitala , nauczą prawidłowego oddychania, nauczą 1 pomocy dla dzidziusia:)

poszukaj u siebie, na pewno gdzieś w pobliżu organizują - jeśli nic nie znajdizesz wyslę Ci , jak tylko dostane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1037110 przez moniaaak
TO mój dzisiejszy brzuszek- aż się boję jaki będzie w 9 miesiącu, jak teraz jest taki ogromny;)


sporki za jakość, ale robione "z ręki". Musimy sobie w końcu zamontować lustro
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037113 przez moniaaak
a szkołe rodzenia polecam. Bardzo mi się przydała w pierwszej ciąży.
A co do list do szpitala nie martw się Pusia, jak będzie bliżej, to pewnie temat nie raz przewałkujemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037117 przez Pusia
ja mam juz polapana polozna:)) ale ona szkole tez prowadzi z tym ze mowila ze 26 tydzien na spokojnie :))) jak na spokojnie ja ja juz wywyijam glowa:)) fajnie dzieki dziewczynky... jeju jaki wy ma sliczne brzuszki:))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl