BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 7 miesiąc temu #1041366 przez dodi
Olcia super ten wozek a masz tylko głęboki czy spacerowkę fotelik też? Ja też chce kupić w odcieniach szarości lub błękit bardzo mi sie te kolory podobają
Ja mam dużo pajacykow głównie z firmy Next bo ja bardzo lubie mam tez bodziaki z tej firmy i ogrodniczki ostatnio kupilam taki cieply pajak ktory w sumie może być tez jako kombinezon i kolejne ogrodniczki lubie zestaw body z dl rekawek i ogrodniczki
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1041367 przez Kejt
U mnie na razie tylko ciuszki i wózek jest. Z kombinezonem, wanienką, łóżeczkiem i całąą resztą czekam bliżej terminu :)



Olcia wózek super, i jak nowy :) też mam takie kolory :)

masuska fajny kombinezon, biały kolor jest cudny. Ja się waham nad rozmiarem. Ostatnio w smyku był śliczny kombinezon jedyny został , na promocji za 45 zł. Bałam się że będzie za mały a teraz żałuję że nie wzięłam.



Wiktoria 25 tc [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041369 przez masuska
Dodi tez z nexta lubie. Mam troche po synku.

Kejt ja ten kombinezon wyczaiłam w szmateksie. Nie byłam ze 100 lat a zaszłam niechcący i za 10 zl to szkoda było nie brać. Rozmiar to chyba brałabym 62 ale ze ten mi się trafił :) W sumie to mam wszystko, zostały kosmetyki, pampery, smoczki, laktator, poszewki i pościel do wózka, szumis.nic więcej do głowy mi nie przychodzi. Łóżeczko po Piotrze bede przemalowywać i komodę, ale to w październiku. A poszewki ambitnie chce uszyc:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041370 przez Kejt
A np jak dziecko urodzi się 53 cm to kombinezon 62 nie będzie za duży?? W sensie czy dzidzia się w nim topić nie będzie i czy dobrze ogrzewać będzie? kurcze no mam dylemat. z jednej strony bym wolała mieć i 56 i 62 ale z drugiej jak dziecko urodzi się 60 cm to bez sensu pieniądzem wydawać :(



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041371 przez Mena
olcia ładny wózek, właśnie m.in takie mi się podobają :)
kejt ale już kolekcje niezłą masz :woohoo:
Ja nie kupowałam jeszcze nic, tzn mam trochę neutralnych ubranek po Marcelu :) bo Zlosnica nie chce pokazać czy napewo jest Zlosnica czy może Zlosnikiem :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041376 przez mavi31
Moje drogie jestem zaskoczona waszymi zakupami i ze tsk dużo rzeczy macie super ;)
Wózek prześliczny :)
Kejt jesteś idealna panią domu w moich oczach nie dość że sprząta jak robot hihi w pozytywnym załączeniu oczywiście
To taki pięknie już wszystko naszykowane
A ja jeszcze czekam po pierwsze żeby wiedzieć płeć po drugie nq odrobinę czasu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041377 przez dodi
Kejt ja napewno kupie kombinezon.rozm.56 rzadko kiedy dzieciaczki rodzą sie dlugie 60cm moj Adaś wazyl 4300 a miał 53cm dl wiekszosc dzieciaczkow taka jest o w.sumie ile te nasze lutowe dzieciaczki beda w tym kombinezonie max 2mce potem wiosna wiec wedlug mnie.62 za duży
Masuska ja też kupuje w ciuchach głównie w Biga nie wiem.czy u was jest ta.sieć sklepów ale ja wokół w kazdym miescie mam prawie maja super ciuszki na wycenie nie za tanie ale w.idealnym stanie a zdarzają sie i nowe
czas budzic dzieciaki do szkoły milego dnia kobitki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041378 przez masuska
Kejt, Dodi, racja, przecież już w kwietniu kombinezon będzie zbędny, raczej taki bodziak ocieplany, polarowy, jak Dodi zdjęcie wstawiła. My wysocy nie jesteśmy, więc dzidziuś też nie powinien. Dodi nie mam takiej sieciówki :( Jest Haliszka, ale tam byłam raz, nie podobało mi się. Jak już będę znała płeć, to na pajace wyruszę.
Teraz to się nie mogę doczekać urządzania pokoju :) Syndrom wicia gniazda chyba się aktywował :)

Moi mężczyźni oczywiście śpią, Piotrek jutro idzie do przedszkola dopiero. A Mąż ma jutro urodziny i robię mu małą niespodziankę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041379 przez Mulian
Dziewczyny świetne zakupy.
Kejt podziwiam kolekcję, ja to jeszcze muszę zrobić miejsce na rzeczy dla dziecka i jeszcze nic nie mam, może za tydzień dowiem się jaka płeć jeśli dzieciątko będzie łaskawe się pokazać z tej strony ;)
Olcia naprawdę fajny wózek.
A dziś słoneczko nas przywitało, od razu weselej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041380 przez masuska
:cheer:

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041383 przez Agutka
Hej dziewczyny ☺
Wow ale już macie ciuszków szok ja nie mam nic oprócz rzeczy po Kubie które zalegają jeszcze na strychu u teściowej. Wózek tez jest ale po młodym i zastanawiam się czy jest sens kupować , jedyny minus to jest strasznie ciężki w teren idealny , ale wkładanie go do auta masakra . Co do rozmiarów ubranek to ja się z młodym przejechałam z Usg wychodziło taki standardowy chłopiec 53,54 cm 3,5 kg a wyszedł 63 cm i ponad 4 kg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041384 przez Agutka
Ale się wkurzyłam opisałam się jak głupia a 1/8 tekstu zamieściło aaąaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041388 przez olcia1989a
Z wózka myślę ze będę zadowolona jest dość lekki(lżejszy jak poprzedni)jest też do niego fajna spacerówka lekka wpinana na stelaż zresztą tak jak gondola i wszystko zmieści się do bagażnika co najważniejsze.
Mój synek zaczął chodzić do przedszkola i na razie płacze :( :( mam nadzieje ze niedługo mu przejdzie,tak mi go żal rano :( :( ale jak wychodzi to mówi że fajnie było :)
Dziewczyny ciekawe co u lilafron?nie odzywa sie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041390 przez Kejt
masuska ale masz miejsce w tabeli :laugh:

Kurcze no faktycznie ciekawe co u Lilafron :( mam nadzieję że po prostu jest zaganiana i nie ma czasu wejść.



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041392 przez masuska
Sprawdzałam że Lilla nie logowała się od 21.08 :(

Kejt, a dopiero za 3 tygodnie dowiem się jaki kolorek do tabelki dodam...

Agutka
, faktycznie spora różnica. U mnie było w drugą stronę, miał być 3600-3700 a był 3100 i 53 cm,a teraz 20 kg i 114cm:P

Honka, co tam u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl