BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 7 miesiąc temu #1041393 przez Mena
Hello :)
Masuska no faktycznie dziewczynki Cię otoczyly :lol:
olcia musisz być silna, pewnie płacze bo nowe osoby nowe miejsce a mamy brak ale skoro mówi że mu się podoba to nie jest źle :)
Hmm odnośnie kombinezonow to moim zdaniem lepiej mieć 62. U nas np lekarz nie podaje dlg dziecka na ostatnim usg przed porodem bo mówi że jest mało wiarygodne. I nawet jeśli dziecko urodzi się np 53 to Z ubraniami pod spodem może być mu średnio wygodnie w kombinezonie 56 bo może być tak trochę ciasnawo. Po drugie taki noworodek przecież szybko rośnie :lol: . Ale to tylko moje skromne zdanie :silly:
Rzeczywiście lilafron milczy :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041395 przez Inezka
Hej!

Dziewczyny, super wyprawki :cheer:

Masuska, Ty to działasz ostro i naprawdę masz dużo rzeczy. Ten kombinezon świetny, bo uniwersalny. Masuska, chyba nie masz wyjścia i też będzie dziewczynka :woohoo:
Ja wczoraj dostałam o znajomej ubranka po jej córci. Kombinezon i kurteczka jest m.in. na rozm. 62. Myślicie dziewczyny, że to wykorzystam na wyjście ze szpitala? chyba to będzie mocno za duże, nie? na pewno muszę pokupować ubranka 0-3, bo takich nie mam prawie wcale, bodziaki, pajace..

Olcia, wózek bardzo mi się podoba. Muszę też przeglądać ogłoszenia., bo czas leci szybciutko.

Dziś idę do lekarza. Zobaczymy jak malutka urosła. Ruchów jeszcze nie czuję...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041401 przez Kejt
A jak wyjdzie chłopiec u masuski to będzie otoczony tyloma kobietami :woohoo: może w przyszłości będzie miał takie powodzenie :)

Inezka czekamy na wieści :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041404 przez honka_18
Hejka
Jestem :) bateria mi w telefonie padła ( mam nadzieję, że to tylko bateria) ciągle się wyłącza, na gwarancję nie chcą go przyjąć bo sprawdzili i powiedzieli, że nie widzą problemu :angry: masakra miesiąc temu kupiłam nowy :angry: :evil:

A tak to ciągle latam, wczoraj byłam u siostry 5 dzieci tak mnie wymęczyła, że M przyjeżdżał po nas autem :whistle: później Oskar dał mi nieżle popalić ale był 3 godziny dłużej niż zwykle i ze zmęczenia był tak nieznośny :whistle: ale nic dałam rade :woohoo: a dzisiaj od rana zakupy, sprzątanie, gotowanie i takie tam

Dla dzidziuśka mam prawie wszystko jutro mają przyjść pieluszki tetrowe a tak brakuje mi tylko wanienki ( ale znajoma obiecała, że mi da jak z urlopu wróci) podusi i kołderki do łóżeczka i butelek reszta czeka w szafie na pranie i właściciela :)
Kombinezon mam na 68, Adam miał 49 cm a i tak sobie chwaliłam ten za duży kombinezon, nie miałam problemu z ubraniem śpiącego malca

Jutro Adam idzie do przedszkola, na razie się cieszy ale cikawe jak zareaguje ja się zorientuje, że do innej klasy :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041429 przez masuska
Oj jaka dziś cisza.

Dziś też mnie jakieś zmęczenie dopadło, mąż się zajął synem a ja sobie 2 godzinki pospałam, teraz ciasta kończę na jutrzejsze urodziny mego lubego. Cudem wyszło że jutro dotrze prezent, zamawiałam w H&Mie i pierwszy raz w ciągu 3 dni załatwili sprawę:) Kupiliśmy dziś panele na poddasze, a do końca tygodnia zrobią mi łazienkę. Wygląda na to że do końca września zamówię meble. Na razie oprócz sypialni i łazienki to nie wiem jak resztę meblować. Największy problem to pokój Pita.

Brzuch mi się zaokrągla, z dnia na dzień :P

Inezka ja mam dużo rzeczy po synku :)

Kejt a chciałabym żeby dziewczynka do kompletu była :) W sumie 50/50 Ada, albo Aleks.


Dobrej nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041437 przez Mulian
Cisza wieczorem, cisza rano.
Ja może wreszcie w weekend pomaluję łazienkę.
Dziś zaczęłam od pobrania krwi żeby na wtorkową wizytę wyniki były gotowe.
Mavi no i mamy środę ;)
Sander co u Ciebie?
Masuska co piekłaś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041446 przez Sander
Ach dziewczyny.... Ciężko mi strasznie... Z moim mi się tak nie układa że bliska jestem rozwodu.... Nie wiem czy próbować to dalej sklejac czy się rozstać... Chociaż teraz to lekko mi nie będzie... Jestem załamana.... Ten szpital i powrót(jaki zgotowal mi mąż) do domu zdecydowanie otworzył mi oczy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041447 przez mavi31
Sander niestety cie nie pociesze u mnie był zeszły tydzień cały w płaczu i blisko załamania
Nie wiem o co chodzi ale musisz myśleć o sobie i o dziecku ja sobie tak to wytłumaczyłam że muszę myśleć tylko o dzieciach
Olalam go totalnie..... A co bedzie dalej czas pokaze
Cieszę się że środa krew pobrana wyniki po południu A do lekarza na 16 oby tylko wszystko było dobrze wczoraj bardzo bolało mnie z lewej strony aż nie mogłam wstać ano chodzić :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041448 przez Mulian

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: masuska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041449 przez masuska
Mulian, wyjątkowo nie piekłam, zrobiłam biały puch ( slodkiezapomnienie.blogspot.com/2015/03/...h-bez-pieczenia.html ) i rafaello na krakersach:) Do tego jakieś tam przekąski i po sprawie, zresztą goście na 18tą, więc długo nie posiedzą i jeść też nie będą.

Sander, nie wiem co się dzieje, ale czasem lepiej jest przestać się męczyć. Życzę żeby Ci się poukładało.

Mavi pisz co i jak po lekarzu:)

Wracam do sprzątania, kurze wczoraj ścierałam a dziś znów to samo, wszystko przez tą łazienkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041450 przez Megi
Witam się i ja :kiss:

Sander nie będę nic radzić, ani się wymądrzać, bo nie znam Waszej sytuacji. Życzę dużo sił i spokoju dla dobra dzieci :kiss: Jak będziesz chciała się wygadać to pisz śmiało

A mi się robi chyba opryszczka :( Mój lekarz jest dopiero jutro, więc nie wiem, czym smarować, bo wszystko jest po konsultacji z lekarzem
Zostaje mi pasta do zębów? Czy któraś w ciąży miała?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041452 przez mavi31
Dobrze ujęte zawsze jest jakieś ale miłość jest ślepa :)
Nikt z nas nie jest idealny
Ja rozmową i zmiana nastawienia do niego i wodze efekty
Na każdego działa co innego
Ja sądzę że mojego przerosła sytuacja i nie może się ogarnąć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041453 przez mavi31
Ja na opryszczke przyklejalam plasterki i cebula smarowalam pasta też hihi współczuję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041455 przez honka_18
Sander, Mavi przykro mi :( bądźcie silne, ściskam Was mocno

Zapisałam Artura do przedszkola :woohoo: w poniedziałek zaczyna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Adam dzielnie poszedł do przedszkola, trochę posmutniał jak weszliśmy do środka ale dał radę, a ja się prawie popłakałam, przykro mi się zrobiło jak miałam go zostawić :(

Dzisiaj przyszły mi pieluszki :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1041458 przez Mena
mavi, sander sił i cierpliwości, no I żeby wszystko się wyprostowalo i było dobrze :)
Megi też mi się opryszczka zrobiła :evil: ale niczym nie smaruję i sama chyba schodzi nawet szybko :silly:
honka szalejesz Z zakupami :woohoo:. A M ponarzeka i mu przejdzie (wkoncu w przedszkolu wśród rówieśników dziecko lepiej się rozwija) :lol:
Kurde ja odebrałam swoją pracę mgr i oczywiście jeszcze gromada poprawek już nie mam siły. Mam nadzieję że skończę i jutro oddam do ponownego sprawdzenia :whistle:. Jak już teraz będzie miała jakieś "ale" to mam to w d... straciłam cierpliwość do tej pracy :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl