BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1041587 przez honka_18
Mulian we wszystkich europejskich miastach są tłumacze :P więc jak lekarz wyrazi zgodę na lot to śmiało możesz lecieć. ;)
Ja mam taką kartę ( w Pl kosztuje chyba 50 zł i jest pół roku ważna ) z którą w razie potrzeby opieka medyczna jest za darmo

Maka śliczne :woohoo: ja też dla chłopców kupowałam na 62 a po porodzie wszystkim mówiłam, że chcę ciuszki na 56 i tak się trochę tego uzbierało, a dla Artka dokupowałam na 48 i 50, a obydwóch mieli 49 cm

Masuska gdzie kupiłaś tą bluzę????? chłopcy mieli identyczną :woohoo: one jest świetna

Princess ale jaja :evil: miejmy nadzieję, że tym razem masz dobrze założony :whistle:

Mam jak na razie 2,5 kg na + :woohoo: zważyłam się u sis :P
Zamówili mi tłumaczkę na dzisiejszą wizytę :angry:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
będę miał 4 dodatkowe usg i jeżeli wszystko będzie oki to poród naturalny :woohoo: super, bardzo się z tego cieszę
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A mam jak najwięcej leżeć, ćwiczyć nie mogę ( ciekawe jak tego dokonać przy 3 dzieci :whistle: ) no i nie mogę lecieć samolotem, a już mnie nachodziło żeby skoczyć z chłopcami na tydzień do rodziców bo siostra leci a tu zonk :whistle:

No i skończyły się wolne weekendy, chłopiec którego pilnowałam właśnie w weekendy wrócił od dziadków z Pl i od jutra będę go miała na pół dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1041588 przez Kejt
Megi udanego urlopu, my lecimy na Mazury, zakończyć sezon letni :)

Honka to super że sie udało jak chciałaś ale teraz oszczędzaj się i odpoczywaj kiedy się da oczywiście :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1041591 przez Inezka
Honka, bardzo dobre wiadomości! Dobrze, że możesz mieć poród sn. Racja, leżeć przy 2dzieci czy 3...haha, dobre :blink:

Masuska, fajnie że dalas znać o tych ubraniach dla maluszków. Trzymasz rękę na pulsie ;) w Biedr.chyba póki co nie mieli nic dla takich bąbli.

Mulian, tak jak piszą Dziewczyny, pytaj o pozwolenie lekarza, kup ubezpieczenie i leć!!!! :side:

Ja 3dni w pracy, a jakoś mocno zmęczona się czuję :dry: Muszę zatrybic znowu :silly: a może to te upały? Gorąco dziś jak nie wiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041595 przez mavi31
Moje drogie a Jeski chodzi o tycie to w pierwszej ciąży przytulam bardzo dużo 27 kg
Więc to ze teraz jam narazie nic to bardzo mnie cieszy
Pozdrawiam i wszystkie mamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041596 przez masuska
Honka w ciucholandzie kupiłam :) zaczęłam chodzić na szmateksy i się wciągnęłam, za każdym razem cos znajduje:)

Mavi ja tez kolo 30kg w poprzedniej ciąży, a w ciągu pol roku po porodzie ważyłam mniej niż przed ciążą.

Inezka, bede dawać znać jak cos wypatrzę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1041597 przez Kejt
Z tą wagą to chyba dopiero tak po 30 tygodniu leci łeb na szyję w górę? :(

Mulian jesteś z Wawy, to będą takie warsztaty dla kobiet w ciąży, tym bardziej dla nas które nie mają dzieci :) będą akurat przy moim bloku to się przejdę a tobie pomyślałam że powiem :)

babyonline.pl/mamo-to-ja-warsztaty.html



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041598 przez honka_18
Masuska ja też kupiłam ją w ciucholandzie 3 lata temu ( nową z metka) ale w Uk :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041600 przez Mena
Princess fajnie za napisałaś o tej gr na fabebooku dołączę sobie do niej i poczytam, zobaczę co tam piszą :silly:
Mulian jak nie ma przeciwskazan to pewnie że leć, fajny taki wypadzik :cheer:
honka fajnie że się udało tak jak chcialas :cheer:
Ja w tamtej ciąży przytylam 27/29 kg :woohoo: ale w grudniu już gin mnie pocieszal że to już teraz większość to woda waży (bo zaczęłam już trochę puchnac) mam nadzieję że teraz przybiore mniej :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041602 przez Mena
Princess to jest "Naturalnie po Cesarce- grupa wsparcia" do której trzeba dołączyć? czy poprostu naturalnie po Cesarce społeczność które wystarczy polubić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041606 przez Inezka
Honka, wiem że decyzję o porodzie masz za sobą, ale przeczytaj sobie ten artykuł jak będziesz miała chwilę
www.superstyler.pl/dziecko/mamyplan-porod-sprobuje-sama-vbac/

Pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041607 przez honka_18
Inezka dzięki, przeczytałam i teraz wiem na pewno, że podjęłam słuszna decyzję :) mam tylko nadzieje ze nie będzie jakiś niespodzianek po drodze

Dopadła mnie bezsenność :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041608 przez princess
Mena to bardzo fajna grupa, można się w niej nakręcić na poród naturalny jeśli się ktoś boi po CC. Ja już wiem, że jeśli moja blizna nie zacznie pękać to będę próbować SN, bo CC zawsze zrobią. A jakie miałaś wskazanie do CC w poprzedniej ciąży?
Wrzucam link do grupy www.facebook.com/groups/597718530295741/?fref=ts
nie wystarczy jej polubić, trzeba poprosić o dołączenie. Z tego co pamiętam to zanim Cię zaakceptują, adminka pisze do Ciebie (folder Inne) zapytanie, czemu chcesz dołączyć. Ja napisałam, że rodziłam CC, teraz jestem w ciąży, chciałabym spróbować SN i szukam informacji i inspiracji.
Ale się zasiedziałam, lecę spać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041609 przez Mulian
Kejt dzięki za info, może skorzystam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041611 przez honka_18
Co u Was słuchać w ten sobotni poranek?

U nas szaro, buro i deszczowo. Mikołaj poszedł spać a moje szoguny się klucą od 6 rano, ale położyłam ich w jednym łóżku bo Adam zasikal łóżko. Musze Adamowi kupić grubsze piżamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041613 przez Sander
U nas miało być piękna pogoda, a tu mgła cały czas i nie przyjemnie, w końcu wrzesień.
Z mężem się względnie pogodzilam, zobaczymy co będzie dalej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl