BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 7 miesiąc temu #1041560 przez masuska
Hej a ja mam +4kg a się pilnuję, mimo to i tak mniej niż z synem, z nim było już prawie +8kg.

Wczoraj kupiłam śliczną bluzę Conversa dla maluszka, czerwoną, może być dla chłopca, jak i dla dziewczynki, jak dołożę opaskę, dzinsy i np czerwone trampki :)

Witaj Princess :) Dobrze że jesteś. Leż i zbieraj energię na po porodzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041561 przez Mulian
Princess nie masz lekko z tą ciążą, trzymaj się!
U mnie jest 2kg do przodu. Kejt nie martw się, 2kg+ na tym etapie to nic strasznego, a wieczorem się nie waż, przecież to co zjemy i wypijemy tak od razu z nas nie wyparowuje! Ja też staram się dużo ćwiczyć żeby nie stracić zupełnie formy, z Anną Dziedzic to się nawet nie zdążę zmęczyć (przynajmniej jak ćwiczę ten trening z płyty),no ale trening w ciąży nie może być zbyt obciążający. Czasem sobie biegam lub z Chodą ćwiczę, ale dostosowuje do mojego stanu. Kejt a lekarz Ci pozwolił ćwiczyć? Żebyś sobie tym bezpodstawnym zamartwianiem krzywdy nie narobiła.
Mnie już też tak korci żeby coś maleństwu kupić, chociażby pieluszki tetrowe, ale poczekam do wtorku, może wreszcie poznam płeć, a jak nie to trudno będę kupowała takie rzeczy, które wg mnie będą uniwersalne ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041566 przez masuska
od 19tego w lidlu będą śliczne bodziaki 2pak za 19,99 zł i legginsy, sukieneczki dla dziewczyneczek i dresy dla chłopczyków :)

Mulian, ja miałam taki projekt ale zrezygnowałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1041568 przez Mena
kejt mi powiedział że ze nie długo dadzą mi próbować a nie długo w porównaniu do poprzednich 12 to nie jest zle a ja się strasznie uparlam na sn :lol:. I u mnie z tego samo powodu co u Ciebie-boją się o blizne tylko no u mnie dluuuzszy czas :)
honka ja cc wspominam dobrze no wiadomo najgorsze było pierwsze wstanie :lol:
Princess lez i odpoczywaj :)
Hmm ja mam na + chyba 3 kg - to i tak chyba mniej jak poprzednio :whistle:
Ciekawe co tam honka zadecydowała co do porodu
masuska pokaż ubranka :silly:
Jej wy cwiczycie a ja tylko ćwicze bieganie za Marcelem :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041572 przez Mulian
Mena ja nie mam dziecka to muszę sobie coś ekstra serwować. Wy wszystkie, które już dzieci macie zapewne więcej się nagimnastykujecie niż ja robiąc treningi :)
honka czekamy na wieści.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041573 przez mavi31
Ja przy mlodym mislam wczoraj taki trening hihi do tego codziennie po 9 h w pracy hihi zobaczymy teraz jak trochę zwolnienie obroty ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1041575 przez Kejt
Noo właśnie Mulian ma rację wy przy dzieciach macie więcej treningów : :) mi lekarz pozwolił ćwiczyć, zreszto ja sie lepiej czuje jak ćwiczę, jak leżę to chora jestem :P A co do wyjazdu jeśli lekarz ci zezwoli i wyrobisz sobie ubezpieczenie żeby było w razie czego no to chyba nic nie zaszkodzi taka podróż, ale to już jak czujesz wewnętrzniei :)

Pochwalcie się zakupami, też uwielbiam takie małe ciuszki :silly:



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1041576 przez MaKa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nastawiłam się, że córa będzie tak duża jak młody gdy się urodził (miał 61 cm) i kupuję ubranka na 62 i 68. Z synem wszystkie ciuszki na 56 od razu poszły do kartonu :angry: zdrowy rozsądek mi podpowiada, że robię dobrze ale coś czuję, że z druga dzidzia będzie "książkowa" jeśli chodzi o wzrost i będę musiała dokupić mniejsze ubranka :dry:

Kejt zainspirowałaś mnie, ja też dzisiaj spróbuję coś poćwiczyć B)
Masuska chyba tym razem będę koczować pod Lidlem, bo ostatnio jak były te body kopertowe to niestety załapałam się tylko na 2 szt. najmniejszego rozmiaru :(
Mulian tak jak piszę dziewczyny, jak wykupisz sobie dobre ubezpieczenie to czemu nie jechać, kolejna taka okazja będzie dopiero pewnie w przyszłym roku :) poza tym zobacz jaką radość sprawisz ślubnemu ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041577 przez masuska
O cie kocie :) MaKa szalejesz.

To moje ostatnie. Teraz poluje na czerwone trampki.

Załącznik nie został znaleziony



No i tak jak pisałam, jak będzie dziewczę to czerwona opaska, jak chłopczyk to czapeczka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041578 przez MaKa
Masuska te coś z kokardą w kwiaty to czapka? Cuuuuuudo :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1041579 przez masuska
Tak, to czapeczka, ma być dla noworodka, ale jakaś duża jest.

MaKa ja mam o tyle dobrze ze syna przedszkole jest obok Lidla. Teraz bodziaki nie beda uniwersalne i nie wiem czy się rzucać na nie. Tez bym wzięła 62, albo 68, tych najmniejszych to już mam. Pajacyków mi brakuje tylko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041580 przez MaKa
Masuska a mogłabyś wkleić linka do tych ubranek z Lidla? Bo ja znaleźć mi mogłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041581 przez masuska
W gazetce sa.

Załącznik nie został znaleziony


Załącznik nie został znaleziony



A te mi się b.podobają

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1041582 przez Megi
Hej,
Szalejecie z zakupami :blink: Świetne ciuszki, miło popatrzeć :)
Ja prawie nie mam nic. Tylko fotelik samochodowy od koleżanki i monitor oddechu.
Ciuszki odbiorę po remoncie w połowie października to będę wiedziała, co będę dokupować. Ale jeszcze z tym czekam

Mulian
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Wczoraj w bawialni rezerwowałam urodziny córci i torta- 400zł poszło...
Dziś jedziemy do domu po babci nad morze- ostatni, piękny weekend :) Odezwę się w poniedziałek.
P.S. Ja mam cały czas około 1-1,5kg na plusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041586 przez princess
Kejt płci jeszcze nie znam. Prowadzę ciążę na NFZ i ostatnie USG, krótkie, miałam w 11 tc. Ale już mnie mocno ciekawość zżera :)

a Wy znacie już płeć swoich maluszków?

Kejt rozumiem, że Twój poprzedni poród był przez CC? Ja również miałam CC ale chciałabym spróbować rodzić SN, jeśli się nie uda zawsze zdążą zrobić CC. A jak sobie wspomnę jak się czułam po CC to słabo się robi. Zniosłam ją źle. Polscy ginekolodzy niestety są zwolennikami CC bez konkretnej przyczyny. Wskazanie do kolejnego porodu CC bo poprzedni był CC to przesada, bo jesli nic poważnego się nie dzieje, blizna nie pęka to czemu nie spróbować naturalnie. Jak masz fb to polecam grupę "NATURALNIE PO CESARCE", tam jest sporo dziewczyn którym udał się sn po cc (również z małą przerwą pomiędzy porodami) :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Podziwiam cwiczące Mamy :) Ja przed zajściem w ciąży skakałam z Chodą i biegałam, ale teraz właśnie jedyny sport, jakiego zażywam to opieka nad moim urwiskiem :) i to już mąż na mnie "krzyczy", żebym więcej odpoczywała. Ale wiadomo, nie da się, jak jesteśmy sami w domku, i do przedszkola zaprowadzić, odebrać.

Ja ubranek jeszcze nie kupuję bo prawie wszystko odłożyłam po synku. Ale już zaczynam się rozglądać za otulaczem, coś w tym stylu naszaola.blog.pl/2014/04/12/woombie-inaczej-otulacz/ mój Adi bardzo lubił być zakokoniony a pamiętam, że jak go owijałam kocykiem czy chustą to po czasie się rozwalało, teraz kupimy sobie profesjonalny :)

Fajnie, że tak mało przybrałyście, a niektóre wcale :ohmy: też bym tak chciała. Ja mam 4 kg na plusie i już zaczęłam się hamować z jedzeniem. Dodatkowo swoje pewnie robi mała ilość ruchu. W poprzedniej ciąży przytyłam 19 kg, za dużo :P teraz zdecydowanie musi być mniej :)

A ja dziś byłam na IP, bo mój gin na kongresie, gabinet zakmnięty. W szpitalu zbadał mnie lekarz i stwierdził, że pessar owszem, zsunął się z szyjki bo był źle założony ! :ohmy: wyjął mi go i założył odwrotnie, wg niego poprawnie i powiedział, że teraz już nie ma prawa się nic dziać. Masakra, wyszłam w lekkim szoku. Czy mój lekarz był pijany jak mi go zakładał czy co... w poniedziałek idę na wizytę to sobie z nim porozmawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl