BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 2 tygodni temu #1057629 przez olcia1989a
My po mału się ogarniamy :) jeździmy i załatwiamy meldunek i resztę papierów wszędzie kolejki....Maja je i śpi :) w nocy ma problemy z twardym zaśnięciem kreci się
i potrafi zrobić w nocy 4 kupy :blink: czasem od 3 juz nie śpię :blush: Piotruś jako starszy brat bardzo sie sprawdza :) bardzo pomaga i całuje :) od dzisiaj nie puszczam go do przedszkola bo podobno panuje ospa ciekawe czy wczoraj już czegoś nie złapał...boje sie o Maje bo ona taka malutka ciekawe jakby to zniosła.
Joanna mnie teściowa też wk.... a czemu ma taka krostkę przy buźce???a czemu tak sie denerwuje jak ją karmisz???? :evil:
Mąż ma do przyszłego piątku urlop a ja już wpadam panikę że sobie sama nie poradzę przy kąpaniu.Maja kreci się w łóżeczku i muszę wraca jeszcze na karmienie a straszaka też trzeba wykapać ;)
Jak wyglądacie z waga?ja mam 4+ mam nadzieje że szybko znikną ale ciągle jestem głodna :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1057630 przez olcia1989a
Mama oddaj cyca :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1057633 przez Mena
Kejt tak u nas kąpiel jest zazwyczaj mniej więcej w tej samej godz wiadomo ze czasem sie poprzesuwa jak np gdzies jestesmy czy cos tam. co do budzenia na kąpiel to ja nie budze bo Kornela zazwyczaj o tej godz nie śpi. Ale karmienie jest na żądanie :cheer:
Agutka włoski bombowe :lol:
olcia haha mina pierwsza klasa :lol: :laugh: spoko ja sobie radzę z wykapaniem dwójki a też się tego bałam :blink:
Joanna tak tesciowe uwielbiają patrzeć na ręce :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu - 7 lata 2 tygodni temu #1057640 przez Inezka
A to moja bąbelinka:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Joanna, Hubercik fajny slodziaczek :)
Olcia, mina małej bombowa :laugh:
Agutka, a twoja Zosia to rzeczywiście ma niezłe włoski :) moja łysawa, zresztą jak widać na zdj ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1057659 przez Agutka
Olcia tacy sa ctesciowie czy rodzice no i te rady ja na szczęście przy 1 dziecku dobre rady i sugestie starszyzny zdusilam w zarodku . Teraz przy 2 tylko by spróbowali coś powiedzieć!!!! :angry: a co do wagi zostało mi 1.5 kg ale to chyba w cyckach mi zostało bo zawsze miałam wersję biustu typu sportiwo a teraz mam naturalny duzy yyyy push up :cheer: ogólnie jeszcze troszkę skóry zostało rozciagnietej ale ładnie się wchlania i naprawdę jestem zadowolona jak na taki czas po porodzie , +20 w ciazy i ze to druga ciąża więc wiadomo nie spodziewałam się że tak to będzie. A głodna też jestem non stop no i ciągnie mnie do słodkiego nawet cherbatke zaczęłam śledzić 2 łyżeczki gdzie od 15 lat przestałam używać cukru . No i krówki i rafaello mniam mniam pochłaniam w dużych ilościach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu - 7 lata 2 tygodni temu #1057666 przez Joanna90
Olcia mina nieziemska i mała przesłodkia :-D
Inezka słodka królewna :-)

U mnie waga średnio, po porodzie jak wróciłam ze szpitala do domu spadło 10 kg, teraz przez 2,5 tyg w domu spadło 3 kg, zostało jeszcze 7 kg... A brzuch mi jeszcze nie spadł, dalej mam małą piłkę i nie wiem ile czasu może spadać i kiedy po cc można zacząć ćwiczyć jakoś ten brzuch...ogolnie zle nie ma tylko ten brzuch, nie dość że starczy to dalej jest trochę krzywy :-D

I też mam straszny apetyt ale staram sie jeść małe porcje, w miarę możliwości czesto ale jak mały wisi na cycku to się nie da często...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1057685 przez Agutka
Joanna po cc możesz ćwiczyć po ok 6 mc wcześniej tylko lekka aktywność polecam Ci pasuje po porodowy ułatwia funkcjonowanie a i pod wpływem ucisku brzuch szybciej się wchlania no i kremy balsamy ujędrniaJace już od początku naprzemiennie prysznice ciepłe zimne im dłużej zwleka się z takimi zabiegami tym skora gorzej dochodzi albo zostaje na mnie działa
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu - 7 lata 2 tygodni temu #1057686 przez Agutka
Joanna po cc możesz ćwiczyć po ok 6 mc wcześniej tylko lekka aktywność polecam Ci pasuje po porodowy ułatwia funkcjonowanie a i pod wpływem ucisku brzuch szybciej się wchlania no i kremy balsamy ujędrniaJace już od początku naprzemiennie prysznice ciepłe zimne im dłużej zwleka się z takimi zabiegami tym skora gorzej dochodzi albo zostaje na mnie działa
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Joanna90

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1057695 przez Agutka
Joanna powiedz jej z uśmiechem na twarzy że chciała byś też tak dobrze dzieci wychować jak ona albo twoja mama poslodz jej ze ona miała tak ciężko bo pieluchy tetrowe itp i że doceniasz ich zaangażowanie. a na koniec powiedz ze teraz ten trud wychowania przed tobą i mężem i chcecie to zrobić wspólnie a nie mieć później do kogoś pretensje i że napewno jak czegoś nie będziesz wiedziała to poprosisz o radę. Niech pozwoli Ci wykazać się jako matce tak jak i jej rodzice i teście pozwoli. Powinna zrozumieć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1057697 przez Joanna90
Agutka spróbuję w ten sposób, chociaż znając mój charakter ciężko mi to przez gardło przejdzie, muszę być mega zdenerwowana żeby jej to powiedzieć :-) z moją mamą nie mam problemu, co prawda wpada w odwiedziny dość często ale nie jest uciążliwa, zreszta przed narodzinami też wpadała, a złotych rad nie daje, sama jak o coś pytam to mi powie co sądzi, ale mówi że sami musimy sobie to jakos poukładać, poznać małego i dojść jak z nim postępować itp. Wiem że mogę na nią liczyć jak coś potrzebuje, a sama się nie narzuca, czyli jest tak jak powinno być :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu - 7 lata 2 tygodni temu #1057700 przez honka_18

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dzisiaj u nas piękna pogoda od rana wygrzewamy się na słoneczku :silly:
Co do wagi to ja nadal jestem spasiona jak wieloryb 9-10kg mi zostało ( zależy na której wadze się ważę ) a najgorsze jest to ze e czerwcu bierzemy ślub i jak ją będę wyglądać ... :( :evil:
A w maju przyjeżdża moja mama wiec pewnie codziennie będę słyszała że jestem gruba i ona w moim wieku taka nie była :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1057702 przez honka_18

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu - 7 lata 2 tygodni temu #1057705 przez Justyna_1709
Honka, a moja teściowa by z Mikołaja chętnie zrobiła Kubusia ;) fajna klusia już z niego!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1057707 przez Mena
joanna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

honka Kubuś słodka klusia. Do czerwca masz jeszcze sporo czasu, dopiero marzec.

U nas dzisiaj też słonecznie i niby na termometrze 13 stopni ale chmurzy się co chwile i wieje tak że szok :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1057716 przez zubi
Hej dziewczyny :)
Wasze maluszki są słodkie aż miło oczy nacieszyć :) a to moja kruszynka :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Co do kilogramów ja już wszystkie zrzuciłam a nawet o 2 kg więcej :), ale to chyba wynik stresu związanego z chorobą małej.
Pewnie już pisałyście ale czy wasze maluszki też takie cycate teraz ( nasza ma miesiąc i na początku jadła co 3-4 h) a teraz dosłownie co 1h zajada i na dodatek gardzi smoczkiem ( trzy rodzaje kupiliśmy każdego nie chce a dodatkowo płacze przy próbach podania jakby ze skóry obdzierali ją :(

Co do mam i teściowych to my swoje mamy 250 km od nas więc żadnych niepotrzebnych rad nie udzielają a że widują wnuczki średnio 5 razy w roku to raczej nie pokuszą sięo jakiś negatywny komentarz :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl