BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 1 tydzień temu #1057958 przez honka_18
Agutka urocza księżniczka :cheer:

Inezka a jak to wygląda ? Kubuś juz 3 tydzień ma "pryszcze " na buzi i szyi ale pojawiły się jak wypiłam wodę z cytryną, pierwszego tyg było ich bardzo dużo :whistle:
Podziękowania: Inezka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1057959 przez Inezka
Dziewczyny, tak juz tydzien ma te wypryski, głównie na twarzy, główce i szyi.
Honka, to takie właśnie pryszcze, krostki i wokolo niektorych plamki czerwone.
Moze jeszcze poczekam czy same znikna te krostki i potem wyprobuje tez ten cetaphil.
W necie czytalam ze to moze trzymac sie nawet kilka tygodni..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1057960 przez Megi
Dzien dobry,
Ale tu cisza...

Honka miałam hormonalna,a teraz myślę nad zwykłą.. .

Inezka Ratujemy- też mieliśmy trądzik okolo 2tygodnie po porodzie.Kapiel w Oilatum i krem polecony tu na forum Latpic-uratował nam życie.
A nic nie zjadłaś? Bo ja też ograniczylam wtedy jedzenie,żeby potwierdzić,ze to tradzik ;)

Mój syn po skoku-jest lepiej...Az boję się kolejnego,który trwa nawet dwa tygodnie :blink:
Czy już jakiś maluch ma ten drugi? 7-8tydzien
Podziękowania: Inezka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1057973 przez Mulian
Moja też ma trądzik, lekarz to widziała i nic nie mówiła żeby czymś smarować więc ignoruję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1057975 przez Inezka
Mulian, a od kiedy Twoja Natalia ma tradzik?bo moja juz z tydzien z małym okladem.
Ok, ja tez na razie spróbuję nie smarować i zobaczymy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1057976 przez Joanna90
Mój też ma tradzik, na jednym policzku i podbrudku miał kilka pryszczy tydzień po porodzie, potem one znikły po ok 1,5 tyg i pojawiły się na drugim i te na drugim też już znikają... A wyglądały tak, że taka czerwona chrostka z białym na środku... Lekarz nic nie mówił o położna też, więc ja z tym nic nie robiłam i schodzi samo :-)
Podziękowania: Inezka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1057980 przez Mulian
Natalka najpierw miała pojedyncze krostki z białymi czubkami. To szybko schodzi. Teraz już od jakiegoś czasu, z tydzień albo i dwa ma takie krostki jak kasza manna, drobne ziarenka jak się przejedzie po skórze. Najpierwiala na jednym policzku, teraz też na drugim i na czole, wydaje się że jedne znikają i inne się pojawiają. Lekarka powiedziała, że to właśnie trądzik. Nie mówiła żeby coś robić za to kazała delikatnie zluszczac pielucha tetrową gromadzacy się martwy naskórek na brwiach, czole, główce.
Podziękowania: Inezka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu - 7 lata 1 tydzień temu #1057983 przez Joanna90
Dziewczyny mam jeszcze pytanie do doświadczonuch mam, wiem że ciągle pytam takie drobne rzeczy ale nie mam kogo spytać :-) czy jak spacerujecie w wierzna pogodne to obracacie wózek "pod wiatr" żeby nie dmuchało do gondoli czy raczej nowe wózki są skonstruowane tak że postawione wszyskie możliwe daszki i założone przykrycie od gondoli zabezpiecza maleństwo przed wiatrem? Bo nie wiem czy moge sobie iść normalnie na spacerze w dwie strony czy mam ciągnąć wózek za sobą jak idziemy z wiatrem od strony otwartej buty :blink: Mieszkam na zadupiu i tu mało wózków się widuje i nie moge sobie nawet poobserwowac jak robią inne mamy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1057985 przez Inezka
Joanna, jak jest duzy wiatr to nie obracam wózka tak żeby isc pod wiatr, tylko właśnie stawiam mozliwe osłonki i myślę ze tam w srodku do gondoli wiatr nie dociera. Staram tez chodzic w zaciszniejsze miejsca, bo sama nie lubię wiatru, no ale nie zawsze też tak da się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1057988 przez honka_18
Joanna ja nie obracam wózka, u nas wiatry wieją w każdą stronę i często takie ze głowy z kablami wyrywa :evil: zakładam tylko pokrowiec od gondoli i budkę obniżam i wiatr do małego nie dociera .

Mój Kubuś chyba przechodzi jakiś skok :whistle: wczoraj od południa tylko na rękach był w miarę grzeczny, a w nocy spał od 20 do 1 i do rana płakał :( Artur z reszta też w nocy 2 h wył :angry: a mi teraz głow pęka
Podziękowania: Joanna90

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1058008 przez dodi
Witajcie
Dawno już nie pisałam ...Czas czas ciągle go brakuje Szymek jest tak absorbujacy że do południa prawie wogóle nie śpi ciągle tylko na cycu wisi dziś w nocy było to samo jestem tak niewyspana że aż nie przytomna nigdy nie myślałam że to powiem ale moje mleko jest chyba za.malo treściwe raz na parę dni daje mu butle przy poprzedniej dwójce nigdy nie dałam butli a Szymon to taki głodomorek że szok to się wyżaliłam ...Sorki wpadam na chwilę i narzekam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1058019 przez mavi31
Dzien dobry mamusie
Ja tez niestety z doskoku ale staram się was czytać z pisaniem jest gorzej bo mój młody śpi po20 minut dopiero jak się umeczy i uplacze to śpi 2-3 godziny noce różne są raz śpimy raz płaczemy czasem razem
Dodi ale czym ty się martwisz są dzieci które potrzebują więcej i już mój jest taki sam teraz rzadziej ale i tak go dokarmiam bo co zrobić jak wszystko wyje i dalej głodny. Dla twojego i dziecka spokoju nic mu się nie stanie jak zje mleko z butelki
Zdjęcia dzieciaków świetne śliczne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1058029 przez olcia1989a
Czesc mamusie,jak tam u Was?Maja spokojna wogole nie placze(ale nie chce jej przechwalic)po kapaniu ma problem z usnieciem w lozeczku.Noce ok zazwyczaj 3 pobudki tylko karmienie trwa dlugo ;) u mnie chyba szaleja hormony obrywa maz oczywiscie :P popoludniami chce mi sie plakac :(
Maz ostatni tydzien w domu od poniedzialku zostajemy sami :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu - 7 lata 1 tydzień temu #1058047 przez dodi
Mama w szoku dziecko leży pół godziny w łóżeczku bez płaczu i marudzenia ..Oby tak zostało poniżej dumna siostra z bratem...To taka co cały czas mówiła że nie chce brata a teraz wpatrzona jak w obrazek :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu - 7 lata 1 tydzień temu #1058051 przez Joanna90
Dodi śliczne dzieci :-)
U nas odpukać noc super, zasnął 22.30, pobudka o 3 i po jedzeniu od razu zasnął, potem o 6.30:-)
Dodi a może to taki dzień dzisiaj bo mój Misio dzisiaj leżał w lozeczku prawie godzinę bez marudzenia, na chwile nawet bez smoka ale potem smok musiał być w buzi :-) a zwykle łóżeczko w plecy go gryzie... i sam dziś zasypia w łóżeczku ale musi być smok, szumiś i muzyka :-D w ogóle cieszę się że mały ładnie śpi w nocy ale te przerwy nocne moje piersi ciezko znoszą, jak się budzę to mam wrażenie że zaraz eksplodują...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl