BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1057076 przez MaKa
Hej mamusie ;)
U nas noce ok, dziś np pobudka na karmienie o 22, 1 i później po 6 więc dziś jestem wyspana i próbuje zebrać się na spcer. Moja Wiki trochę się popsula,od wczoraj jakaś piszczaca się zrobiła. Ale generalnie to złote dziecko, lubi się kąpać, żadnych odparzen, ubieranie widać że bardzo lubi, śpi po 2-3 godziny i w ciągu dnia i w nocy no i nie płacze raczej, krzyczy bardziej jak jej coś nie pasuje ;) także narzekać nie mogę. Nie wiem tylko jak wziąć się za normowanie czasu w ciągu dnia. Zapisujecie drzemki, pory karmienia itp? Później jak to opracować żeby tryb był podobny każdego dnia? :unsure:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057091 przez Mulian
Sander łącze się z Tobą w cierpieniach. Ja walczę z pieluszkowym zapaleniem skóry i też płaczę z bezradności. Mala ciągle ma coś w pieluszce więc ciężko to zaleczyc. Je od wczoraj co godz więc ciągle jak nie karmię to przewijam. Przewijania nie ma końca. Położna wczoraj była i kazała iść do lekarza jak do tygodnia się nie zaleczy, ja bym poszła już teraz ale nie wiem jak to organizacyjnie zrobić jak ciągle pilnuje żeby pielucha była sucha, tudzież karmię. Patrzę na tą małą gwiazdeczke i płacze, że już ma tyle cierpienia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057102 przez olcia1989a
Witajcie :) dzisiaj o 2.40 urodzila sie Maja.Waga 3700 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057103 przez Mulian
Olcia gratulacje!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057105 przez Megi
Olcia Gratulacje!Ostatni lutowy maluszek!

MaKamusisz notowac pory karmienia,czuwania,kąpiel,spacer itp.
Ja to mam w tabelkach i sprawdzam,czy się powtarza.Jesli zauważysz regularnosc to znaczy,ze dziecko jest gotowe i plan dnia sam Ci powstanie.Najczesciej dzieci są gotowe okolo 3 miesiąca,ale można próbować wcześniej. Sprawa indywidualna ;)

Ja mam nocki średnie,za to w dzień od spaceru-anioł :)
Ale dam radę! Bo jak nie mama to kto da radę ;)

Kobitki wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057109 przez olcia1989a

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057110 przez dodi
Olcia gratulacje wreszcie się doczekałaś :)
Czekamy na relacje dzidzia śliczna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057119 przez Mena
olciatrzymam gratulacje. Wkoncu się doczekalas. Śliczna Malutka :)
MaKa jaką ciemną karnacje ma malutka :blink:

Myślę ze z tym noszeniem to połowa mam nie zdaje sobie sprawy z tego ze np właśnie źle nosi dziecko.
U nas trochę kupy przystopowaly nie sa juz tak często jak na początku.
Kobietki wszytskiego najlepszego w dniu Naszego święta :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057120 przez Sander
Olcia masz śliczną córeczkę!!! Gratuluje!!!
Mulian ja bym nie czekala i jak masz mozliwosc to bym pojechala do lekarza. Widocznie sa juz potrzebne mocniejsze środki.
Maka jakie dlugie włoski :) ja notowalam przez pierwszy tydzień.
Nie chce za szybko się cieszyć ale wczoraj nie było kolki!!! ;) mam nadzieje że cos zaczęło działać!
Pytanie do mam po cc - jak dlugo plamilyscie? Ja juz malo ale jednak w ciagu doby zawsze na wkladce cos jest. No i czy juz byly przytulanki? Mi lekarz mowil 6 tygodni ale juz ledwo wstrzymuje...
Pozdrawiam!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057128 przez Kejt
Sander my nie czekaliśmy tych 6 tygodni, a płamić szybko jakoś przestałam , po 2 tygodniach ale jak byłam u lekarza to macica się mi jeszcze nie obkurczyła. I rana do końca nie zagoiła. Nie karmię piersią to i dłużej się zejdzie pewnie :(

Tak u nas Misia ma asymetrie i obniżone napięcie brzucha a wzmożone grzbietu. Chodzimy do fizjoterapeuty raz na tydzień i pokazuje nam jak ćwiczyć w domu i jak wykonywać prawidłowo pielęgnację. Tylko ciekawa jestem kiedy to jej przejdzie :dry:



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057129 przez Mulian
Kejt jeśli się da to opisz jak prawidłowo pielęgnować maluszka.
Byłam u lekarza, prywatnie bo przecież dostać się na NFZ graniczy z cudem. Nikt jakoś nie panikuje poza mną, ale kurcze to ja widzę ciągle to czerwone dupsko i wymieniam pieluchy prawie co 5 min.... Rycze dziś cały dzień.
Kurcze dziewczyny ja to w ogóle nie myślę o jakichś tam przytulankach, z resztą ciągle trochę plamie i jakiegoś mam stracha po szyciu żeby mi tam się nic nie rozpadło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057131 przez Agutka
Mulian a jakich pieluch używasz może trzeba zmienić mój syn tak miał dupsko czerwone a zmiana pieluch wystarczyła.
Olcia gratulacje wreszcie masz malutka przy sobie . Kejt moja też ma asymetrie ułożeniowa i też muszę jakiegoś fizjoterapie rozpocząć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057134 przez Mulian
Agutka używam różnych pieluch, rotacja jest u mnie duża. Mala ma biegunkę, ale taka która jest podobno normalna przy karmieniu piersią, ciągle praktycznie zabrudza pieluchy, trudno tutaj żeby dupsko się nie odparzalo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057140 przez Inezka
Olcia, gratulacje!!! :)
Śliczna jest Majunia :cheer:

Dziewczyny, ja nie wiem czy moja Nati ma jakas asymetrie.Ja nic takiego rzucającego sie w oczy nie widze, ale co specjalista to specjalista... Oczywiscie pediatra nic nie mowila na co zwrocic uwage. My mamy wizyte u neurologa 31.03. z racji wczesniactwa, to wtedy okaże sie co i jak.
Kejt jak masz chwile to napisz jak nosić, trzymac dziecko a czego nie robic...
Tez juz jakis czas temu przestałam plamic, a do gina ide 21.03.A co do przytulancow to my z mezem się kładziemy o roznych porach, ja szybciutko, a on duzo pozniej wiec ja smacznie śpię :P

Kejt, mam pytanie, szczepisz Michalinke na rotawirusy?
A Mena, Ty szczepisz Kornelke?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057145 przez honka_18
Olcia gratuluję śliczna dziewuszka :laugh:

Mulian takie kupki są normalne :P Kuba też co chwila pampera ma brudnego . Ja smaruje gruba warstwę bapanthenu na pupę i jest w miarę Oki, ale już nie mogę się doczekać aż te kupy się unormuja :whistle:

Sander ja po cc z Artkiem chyba 7 tyg aż plamiłam, położna mówiła ze przez to ze za dużo mam ruchu :P teraz teże jeszcze plamie ale ciągle coś robię, nawet jak idę z chłopakami na plac zabaw to sobie ma rowerku treningowym jeżdżę albo za piłką biegam

U nas dzisiaj było 15 ° i słońce :woohoo: do domu wróciliśmy o 18.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl