BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1057531 przez zubi
Hej mamuśki przepraszam że tak długo się nie odzywałam ale Kinga zachorowała na zapalenie płuc i wylądowałyśmy w szpitalu, zapalenie było wirusowe więc obyło się bez antybiotyku i wyleczyli nas samymi inhalacjami. Dziś wyszłyśmy po 10 dniach.

Olia gratulacje :) szukałam postu z info od ciebie

Postaram się was nadrobić ale od 3.03. namachałyście 108 postów:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057532 przez Joanna90
Mena ale dzieciątko ślicznie rośnie :-)
Honka ale ładnie Kubuś je, u nas czasem co 3 godz a czasem co pół... Mogloby sie to już unormować:-)
My coraz ładniej trzymamy główkę na brzuchu, jak Hubert ma dobry humor to nawet kilka minut trzyma wysoko, a dzisiaj, nie wiem czy go głowa przeważyła bo kilka razy pod rząd obrócił się na plecy z brzucha a to przecież za wcześnie :woohoo: dobrze że siedziałam na podłodze obok kanapy bo by spadł z kanapy jakbym siedziała od strony głowy...
Przez dzień nawet spoko spał zobaczymy jak w nocy, noce mnie przerażają...
Zubi ale już wszystko dobrze? Zdrówka dla małej!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057556 przez honka_18
Zubi dużo zdrówka życzę.

Joanna nie chwal bo przechwalisz a to dopiero 4 dni i 3 noce Mały tak je .
W sumie to sam się nie przestawił tylko ja go przestawiłam. Pierwszego dnia karmiłam go co 2 h , kolejnego co 3 h. Ale to strasznie brzmi :woohoo: jakbym była wyrodną matką :evil: ale tak Artura przestawiali w szpitalu. W ten sposób dziecko je rzadziej a więcej . :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057562 przez Mulian
Zubi super,Że juz lepiej i jesteście w domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057568 przez Joanna90
Honka to super, oby tak zostało :-) mam nadzieję że mojemu niedługo mu się to wszystko unormuje:-) muszę podobnie jak Ty częściej narzekać na syna, dziś wzorową noc, co prawda spał z nami bo baliśmy się go ruszać i przenosić, ale przespał całą noc jak zasnął o 23 obudził sie o 3.30 na jedzenie i od razu zasnął przy cycu i potem o 6:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057572 przez Agutka
Zubi zdrówka dla Kini . U mnie w domu angina młody ma antybiotyk mnie trochę gardło boli ale plikami tantum ver de i pije prenalen na razie daje rade ale dzień przed tym jak młody gorączki dostał wycałował więc modlę się aby nic nie złapała.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057585 przez Mena
zubi zdrówka dla Kini, dobrzr ze już w domu
Agutka ja nawet jeszcze na wizytę się nie zapisałam :laugh: jakoś się zebrać nie mogłam. A dzisiaj jak na złość jak wkoncu stwierdziłam ze sie zapiszę to do lekarza dodzwonić się nie mogę :blush:

U mnie nie zapeszajac Kornela chyba przestawila sie na jedno karmienie w nocy bo już od kilku dni budzi się w granicach godz 2 a później dopiero kolo 7, mam nadzieję że już tak zostanie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057586 przez Megi
ZubiAle mialyscie historie, chodz teraz dobre wieści, to musisz zdjęcie córy aktualne wrzucić :)

Agutka miałaś na to siłę ;)

Dziewczyny, ale super macie te nocki!Zazdroszczę!
Mój całkowicie pomieszany dzień z noca-padam juz :( Pobudki,co godzinę-a w dzień śpi super :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057602 przez Agutka
Mena na wizytę poszłam bo akurat mój miał wolne i wykorzystałem chwilę bo później ciężko by było. Megi nie wiem skąd siłę wzięłam ale było warto .
A to moja Mała Lady Punk


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057607 przez Kejt
Mena a u was kąpiel i jedzenie w dzień zawsze mniej wiecej o tej samej porze ??

Kurcze bo u nas to jakoś o różnych porach wychodzi. Nie budzę jej do jedzenia jak jest pora i dlatego to nam się wszystko przyciąga. Raz kąpiel wycgodzi o 19.30 raz o 20 raz o 21.30 :whistle:

Joanna jak sobie radzisz bez męża? :)

Agutka jakie długie włoski :woohoo: moja łysa całkowicie :blink: prędko kucyków nie będę robić :( :P



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057613 przez Justyna_1709
Wow Agutka jakie malutka ma długie włoski! Śliczna panna ;) musimy kiedyś zapoznać dzieciaki ze sobą ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057622 przez Agutka
Justyna koniecznie !
Kejt u nas na upartego można mała kitke zrobić! I nawet spinka się trzyma . Ale niedługo zaczną się wycierac włoski i będzie śmiesznie wyglądać . Na zdjęciu jakas ruda wyszła ale jest brunetka a w ostateczności chyba będzie ciemna blondynka .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057623 przez Agutka
Mamuśki chwalić się dziećmi uwielbiam patrzeć na takie kruszyny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057624 przez Joanna90
Kejt dziś nie było źle, nawet dziś ma lepszy dzień w porównaniu z tym co nieraz jest, zobaczymy jak noc... Ale wykończona już jestem. I zaliczyliśmy dziś pierwszy spacer :-)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A to nasz brzdąc


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Olcia a co u Ciebie?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057626 przez Kejt
Ochhh Joanna tak ja dobrze cie rozumiem... jak do nas tesciowa w odwiedziny przychodziła to było takie patrzenie na ręce że szok :angry: i tylko a dlaczego tak trzymasz, a weź wyżej niżej. A zrób tak i tak. A przykryj odkryj. I to nie było w stylu porady tylko jak rozkaz. Doszło do tego że boi się do nas przychodzić i już nas nie odwiedza :whistle:
Hubercik fajniutki a oczka cudne :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl