BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

6 lata 8 miesiąc temu #1065458 przez Moniek
My dalej w szpitalu. Dziś po 2 dniach stwierdzono, ze trzeba zrobić mi usg jamy brzusznej (2 dni lezalam bezsensu) więc mam nadzieję, ze jutro mi to zrobią. Niestety lewa strona pod piersia dalej mi dretwieje i piecze promieniujac do łopatki. Kiepski ten mój nastrój dziś :(
Karolinie zrób sobie miksturę z imbiru i cytryny dopóki jeszcze Cię nie rozlozylo mi zawsze pomagała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065459 przez karolinkanice16
Jestem po wizycie, chcą wywołać poród także za 2 tygodnie mała być może już będzie z Nami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065466 przez Famii
Hej dziewczyny! Piszę do Was z pewnym pytaniem

Mam w ogóle siostrę cioteczną, która rodzi teraz wlaśnie we wrześniu i po prostu o nic innym nie rozmawia ze swoim mężem i ludźmi wokół jak o ciąży :) Chodzi do szkoły rodzenia i po prostu zawsze ma jakieś nowinki. Co sądzicie o szkołach? Strata czasu czy warto zainwestować czas i pieniądze?

Buziaki dla Was :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065470 przez Kalinka85
Karolina a czemu chcą ci wywoływać poród?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1065471 przez karolinkanice16
Kalinka85 bo stwierdzili że mała jest nadal za mała a to już 38tc więc mogę rodzić a wolą ją monitorować na zewnątrz

Famii ja w szkole rodzenia byłam w pierwszej ciąży na jednym spotkaniu i mi osobiście się nie spodobało ale może to tutaj tak w Irlandii dziwnie teraz zrezygnowałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065553 przez Famii

karolinkanice16 napisał: Kalinka85 bo stwierdzili że mała jest nadal za mała a to już 38tc więc mogę rodzić a wolą ją monitorować na zewnątrz

Famii ja w szkole rodzenia byłam w pierwszej ciąży na jednym spotkaniu i mi osobiście się nie spodobało ale może to tutaj tak w Irlandii dziwnie teraz zrezygnowałam


Kochana dzięki za informację! Właśnie są różne opinie wśród dziewczyn. Czy któraś w Polsce ma jakieś doświadczenia? Ciekawa jestem waszych opinii :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065684 przez PaulinaJ
Cześć laski :)
Co tu taka cisza?? Jak się czujecie?? Mnie bardzo boli cały dół...wszystkie kości jakie tam są. Dramat. Jutro po skierowanie ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065689 przez agnieszkazst
Hej Kochane :)

już ostatnia prosta ;) U mnie też już bóle w okoliy lędźwiowej odczuwalne znacznie :) już nic tylko teraz spokojnie czekać :)

Walizkę spakowałam wreszcie 4 dni temu :D plan porodu napisany :) i już nie mogę się doczekać, Dzieciaczki nasze też :)

Jeszcze kolejną chustę zamówiłam, tym razem krótszą, do kangurka (kocham chustonoszenie) i już cała wyprawka gotowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065690 przez Nat_alka
Cześć dziewczyny :) ja się pochwalę swoimi Skarbami ;) u nas wszytsko dobrze, dzieciaczki zdrowe, ja powoli dochodzę do siebie. Buziaki od Leona i Róży :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065694 przez Natalia^^
Natalka ogromne gratulacje! Życzymy zdrówka :kiss:

U nas nie jest różowo. Dziewczynki mają poważna infekcje. Ich pobyt przedłuży się min o dwa tygodnie . Ja jestem w domu. Ale niestety u mnie też nie jest kolorowo. Mam poważny problem z rana po CC, z pecherzem po cewniku, z bólami głowy po znieczuleniu.

Za wszystkie z Was trzymam kciuki. Obyscie dotrwaly do terminów i za wszystkie maluszki aby były zdrowe bo to najważniejsze! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065697 przez karolinkanice16
Nat_alka gratulacje cudne maluszki dużo zdrówka :)

Natalia^^ dla Ciebie również zdrówka dużo i dla dziewczynek

Mnie też wszystko boli toczę kulę :P jutro wizyta w szpitalu więc może już dowiem się co i jak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065723 przez Kalinka85
Nat_alka ogromne gratulacje i duzo zdrówka dla Was :) śliczne maluszki :)

Natalia^^ duzo zdrowia dla was, oby wszystko bylo dobrze i zeby dziewczynki szybko wyszly do domu

Ja to sie wczoraj zastanawialam czy juz sie cos nie zaczyna, brzuch mi twardnial caly dzien i to ze bólami i w krzyzu tez bolalo ale sie uspokoiło takze nadal czekamy. Jutro na 16 mam gina to zobaczymy czy cos mi sie tam zaczyna juz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065739 przez Moniek
Nat_alka ogromne gratulację, piękne Maleństwa! Dużo zdrówka dla Was!
Natalia^^ trzymam za Was kciuki! Jeszcze troszkę i będziesz miała Córeczki przy sobie.

My wyszłyśmy w piątek ze szpitala. Usg jamy brzusznej na szczęście nic nie wykazało. Niestety w pozycji pionowej, czy siedzącej wytrzymuję max 20 min i muszę się kłaść na bok żeby ból zelżał. Pali mnie dalej cała lewa strona nadbrzusza. Prawdopodobnie Malutka uciska jakiś nerw. Dobrze, że mam już wszystko porobione bo teraz nie jestem w stanie zrobić nic :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065769 przez karolinkanice16
Ja po wizycie i w niedzielę rano mam przyjść na wywołanie, szczerze jestem przerażona wolałabym żeby samo się zaczęło :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065770 przez PaulinaJ
Natalia Dochodź do siebie :) zdrówka dla dziewczynek. Oby szybko przeszło.

Natalka Gratuluję :D Cudowna parka :)

JA też po wizycie :) Władzio waży 3 kg. Skierowanie dostałam :) jutro idę się umówić na cc. Mam nadzieję,że długo nie każą czekać bo zaczyna mnie piec w środku blizna...gin mówi,że możliwe że coś się zaczyna z nią dziać. Jutro powiem ordynatorowi jak będę się umawiać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl