BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

6 lata 8 miesiąc temu #1064426 przez Natalia^^
Hej Wam
dawno mnie nie było ale humor beznadziejny. W szpitalu jestem juz 17 dni... można oszalec. A tyle jeszcze przede mną. We wtorek dziewczynki miały ponad 1800... dziś 32+1 każą czekać z cc do 37 tyg a to tak daleko

Czytam was mamusie ale naprawdę nastrój nie pozwala mi normalnie funkcjonować. Postaram się czasami napisać. Buziaczki i omijajcie szpitale :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064430 przez karolinkanice16
Saszka892 wow :) moja w tym tygodniu ledwo ponad 1200g :P

Natalia^^ współczuje tego pobytu w szpitalu i czekania, ja co prawda w szpitalu nie leże ale co 2 tygodnie tam jeżdżę

Ja się zapisałam na czwartek prywatnie na usg takie przed porodem mimo, że 2 sierpnia mam w szpitalu chcę zasięgnąć opinii polskiego ginekologa, potem mam 16 sierpnia kolejne usg i zobaczymy co dalej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064470 przez Agnieszka 87
Cześć dziewczyny, jestem i ja po wizycie z usg, mały (albo w sumie nie taki maly w porównaniu z pierwszym synkiem) waży 2020, no i doktorka mówi że powinien być większy niż moj Bartuś.
Dużo się wierci, że zastanawiam się kiedy śpi, bo ruchy czuję naprawdę często, z czego się cieszę :-)

Natalia współczuję leżenia w szpitalu, w pierwszej ciąży też miałam problemy z ciśnieniem i trzymali mnie do porodu, w sumie lezalam 21 dni i myślałam że oszaleje, ale wiem że są dziewczyny, które muszą leżeć naprawdę długo. Oby czas szybko Ci minął.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064471 przez Agnieszka 87
A to mój junior Dominik, który rzadko chce pokazać buzię, a dzisiaj udało się cyknac mu fotkę :-)

Załącznik _20170722_001803.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064513 przez Judysen
Witam mamuśki!
Dłuższy... W sumie bardzo długi czas mnie tu nie było, ale starałam się ciągle podczytywac co u Was także mniej więcej jestem na bieżąco.
U nas wszystko w porządku. Jestem już w 33 tygodniu więc powoli zbliżamy się do terminu :) przez te kilka miesięcy było kilka problemów, na szczęście wszystkie okazały się albo pomylkami albo mało ważne! Synek rośnie powoli, prawdopodobnie będzie drobny chłopak :) Moniek mój Bruno w 31 tyg ważył niecałe 1600g. Lekarze stwierdzili, że to trochę mało, ale widocznie taka jego natura i nie ma czym się martwić :) ciągle stresuja mnie, że mam za mały brzuch bo jak na 8 miesiąc jest malutki, ale po wykonaniu Usg okazuje się, że z synkiem wszystko ok :) coraz ciężej mi się śpi bo biodra bolą I gdyby nie to i siusiu to dziecko pozwala mi przespać cała noc bez kopniakow, w dzień nadrabia! Mam już prawdopodobnie +11kg. Ostatnio jak się ważyłam było plus 10 a teraz już nie wchodzę na wagę, żeby się nie denerwować :)
Wyprawka prawie skompletowana. Zostały tylko kosmetyki dla Malucha, wózek i staniki do karmienia. Reszta już czeka :) z ciuszkami poszalalam w tym tygodniu na promocjach, teraz muszę wszystko poprac, poprasowac I czekać :) a jak u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064514 przez Saszka892
Mojemu mężowi chyba włączył się syndrom wicią gniazda hahaha. Ostatnio kupił wózek, wczoraj pojechał do biedronki na zakupy a wrócił z łóżeczkiem i przewijakiem :D z tych większych rzeczy mamy wszystko, teraz te pierdoły typu ubranka do szpitala, pieluszki tetrowe j kosmetyki... Nie mogę uwierzyć że to już tak mało czasu zostało :) pozdrawiamy
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064535 przez PaulinaJ
Hejka :D
Natalia współczuje leżenia...ja najdłużej tydzień czasu byłam w szpitalu i deprecha totalna...wyłam z byle powodu.

My po wizycie :) wszystko okej. Władzio waży 1827 g:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064586 przez Moniek
Hej Mamusie :) Kończę kompletować wyprawkę - w sumie zostało nam z najważniejszych rzeczy tylko łóżeczko :)
Wczoraj byłyśmy na 3 usg prenatalnym i co się okazało, że moja ginekolog źle ostatnio pobrała pomiary Oleńki i co za tym idzie waży Ona nie 1600, a 1950 g :D Także Karolinka myślę, że dobra decyzja z tym usg - jak widać wszystko zależy od sprzętu i lekarza. Jedynie co to główka jest mniejsza o 10 dni ale dalej mieści się w normie - i termin z 20 wskoczył na 17 września. Karolinka z ciekawości masz może pomiar główki swojej córeczki z 32 tyg? U nas było 280,8 mm.
Zaczął dokuczać mi też kręgosłup w okolicy piersiowej - macie może jakieś sposoby? Ciągnie mnie jak cholera :(
Natalka życzę wytrwałości! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064648 przez karolinkanice16
Moniek moja w 31tc i 4 dniu dokładnie, miała 275,0 mm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1064673 przez PaulinaJ
U mnie 32+1 główka 283,90.

Judysen Ty po ślubie już nie? :D

16 sierpnia umówiłam się na sesję :P może się jeszcze w kadr zmieszczę. :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064688 przez Moniek
Wszystkie te wymiary główki zbliżone do siebie :)
Mamusie, czy któraś z Was ma albo miała coś takiego: Dzidzia musiała już się ułożyć główką w dół bo czuję ucisk w dole pomiędzy piersiami, czasami do tego stopnia, że jak dotykam tego miejsca to jest tak odrętwiałe, że nic nie czuję. Dziwne uczucie - trochę mija po zmianie pozycji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064689 przez Kalinka85
Ja nie wiem Moniek ja tak nie mam ani nie miałam.

Jestem dzis po wizycie u gina, poki co mam 6 kg na plusie, cisnienie w normie, mamy juz zakaz igraszek bo ostanio po dostalam bolesnych skurczy. Na szczescie wszystko pozamykane i nic sie nie dzije. Nastepna wizyta za miesiac i potem juz tylko ktg w szpitalu. No i 2 sierpnia mam w kinuc usg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064691 przez PaulinaJ
Władek już dawno głową do dołu, ale nic mi nie drętwieje ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1064696 przez karolinkanice16
Hej mamy, ja również po wizycie byłam prywatnie i jestem w pełni zadowolona, Pani ginekolog powiedziała że nie ma się czym martwić wymiary różnią się tylko o tydzień, że córeczka jest po prostu drobna, albo że mogę urodzić tydzień później :) szyjka długa i zamknięta, mała ułożona główką w dół ma ją bardzo nisko i powoli przygotowuje się do wyjścia :). Dostaliśmy mnóstwo zdjęć i dwa filmiki na pen drive czego się nie spodziewałam :) :) , a no i waży 2300g :) :) :) na zdjęciach usg wygląda normalnie identycznie jak braciszek :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Moniek ja również nie mam i nie miałam czegoś takiego :/ więc nie pomogę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1064702 przez Moniek
Karolinka śliczna Dzidzia! :D Właśnie czasami tak to jest z lekarzami, niepotrzebnie stresują. Świetnie, że wszystko jest w porządku! Ja jestem w szoku, że ten czas tak szybko uciekł, jeszcze 1,5 miesiąca! A miałam tyle książek przeczytać, tyle zrobić - nie wiem czy połowę mi się udało ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl