BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

6 lata 8 miesiąc temu #1065377 przez Natalia^^
Ja na sekundę poniewaz dochodzę do siebie po CC.
Dziewczynki nie chciały czekac do środy.
Ada I Zuzia już ż nami :cheer: potrzebuja wsparcia odsechu. Jeszcze dobrze ich nie widzialam. Pewnie dopiero jutro pozwolą mi wstac.


Załącznik 20170814_132210.jpg nie został znaleziony



Załącznik 20170814_132159.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1065378 przez karolinkanice16
Mnie właśnie zaczęło boleć krocze chyba za dużo dziś się nasprzątałam ...
Ja już gotowe wszystko wsio poprałam i poprasowałam, spakowałam się do szpitala, pozostało tylko kupić wózek ale to pewnie koniec sierpnia początek września.

Natalia^^ Gratulacje :) dużo zdrówka teraz dla Was dziewczyny :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065380 przez Nat_alka
Natalia gratuluję serdecznie! Jakie cudne czarnulki :) ja czekam jaką decyzję podejmie mój lekarz. Dużo zdrówka dla Was :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065381 przez Saszka892
Natalia ogromne gratulacje! Dużo zdrówka i siły!

Ja już mam poprawne i wyprasowane, torbę po części też mam spakowana do szpitala tylko zostało mi dokupić higieniczne rzeczy :)

Mąż w tym tygodniu kupi kosmetyki w DE i będzie wszystko gotowe :) od paru dni boli mnie krocze jak chodzę i kręgosłup tak na dole, ale już te 2,5tyg dam radę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065383 przez Moniek
Natalka gratulacje!! Jakie słodkie Skarby ! Niech rosną zdrowo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065384 przez Judysen
Natalia gratulacje najserdeczniejsze!!! Cudne córeczki :) teraz dochodzcie powoli do siebie. Ach aż zazdroszczę, że lada moment będziesz je tulic!

Ja też powoli nie mam na nic siły... Lewe biodro boli jak cholera, aż promieniuje na nogę, kość lonowa to już w ogóle! Mały coraz mniej się rusza, ale jak już zacznie to cały brzuch mi tańczy a ja tylko sycze z bolu :) jeszcze z trzy tygodnie i mogę rodzic :) nadal jednak synek jest mniejszy na usg. W środę mam następna wizytę i kontrolę jak rośnie. Trochę się martwię...

Co do wyprawki to jeszcze sporo przede mną... Z jednej strony chciałabym już mieć wszystko zrobione, ale z drugiej co będę robić przez ostatnie tygodnie :) jeszcze jedna pralka, prasowanie, pakowanie torby, wózek i wsio gotowe. Myślę, że do przyszłego tygodnia się wyrobię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065385 przez Judysen
Moniek a co u Ciebie? Jak się czujesz teraz? Mam nadzieję to nic poważnego i jeszcze wrócisz do domku dotrzymać terminu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065386 przez karolinkanice16
Judyta teraz w środę masz wizytę ? bo ja też :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065387 przez Judysen
KarolinkaTak, tylko taki termin mieli. a na którą masz? :) bo ja 12.30. Może w końcu? :) trochę wymoglam na nich ta wizytę bo nie chciała już mnie skierować... Powiedziała, że synek jest dwa tygodnie młodszy z wymiarów, ale to nic, wszystko w normie.. Na co ja zapytałam a co jak okaże się nie tak a oni tego nie sprawdza?! I od razu wpisała mi usg. Jestem już bardzo zmęczona ta ciąża, ciężko mi. Dodatkowo tłusta dupa że mnie się zrobiła :angry: :blink:
A propo wozka, mąż stwierdził, że możemy jeszcze poczekać... Nie wiem na co, ale czekamy. A przy moich nastrojach teraz chodzę i krzyczę na niego, że jak nie będę miała wózka a urodze to nie wiem co mu zrobię :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065388 przez karolinkanice16
ja mam na 9,30 usg a potem na 10,45 konsultacje więc przy dobrych wiatrach jeśli posiedzę na poczekalni to może się zobaczymy :D ostatnio siedziałam 3 godziny :(, no mój też mówi że jeszcze możemy poczekać ale nie wiem na co :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065389 przez Judysen
Jednego dnia nawet rozplakalam się, że jeśli urodze i będę musiała siedziec z Brunem w domu bo nie będzie wózka to zwariuje i to będzie jego wina :laugh: to go trochę przekonało, ale widocznie nie za bardzo skoro wózka nadal brak! Ja dzisiaj miałam wizytę i czekałam ponad dwie h... Myślałam, że wariacji dostanę tam :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065401 przez Kalinka85
Witajcie :)

Natalia wielkie gratulacje i duzo zdrowka dla was :) Śliczne gwiazdeczki :)

Dziewczny juz nam nie duzo zostalo, damy rade i rowniez wam zdrowia zycze.

Mnie tylko boli brzuch jak sie maly wypina bo niestety brzuch nie jest z gum :P ciuszki mam juz poprane, poprasowane, wczoraj lozeczko znieslimy ze strychu i stoi skrecone ale jeszcze nie dawalam materaca ani poscieli bo szkoda kurzyc. 24 sierpnia mam ostatnia wizyte i potem juz tylko ktg w szpitalu. Juz mam tez wszystkiego dosc, gorąco, ciezko, brzuch co chwila twardnieje, hormony fisiuja. ehh jeszcze troche

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065407 przez PaulinaJ
Natalia gratuluję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065409 przez Emilaa
Cześć dziewczyny dawno mnie nie było ale jestem na bieżąco :) Natalka gratuluję i dużo zdrówka życze!! :kiss: :)
Dziewczyny jeszcze trochę trzeba wytrzymać szybko zleci i każda bedzie miała swojego szkraba przy sobie ....mi to najbardziej dokuczają te upały a ja jeszcze mam takie mieszkanie słoneczne że nawet rolety nie pomagaja i w domu mam saunee :ohmy: o moich stopach to już nie wspomne w żadne buty sie nie mieszcze tak mi puchną okropnie..dużo by tu można pisać bo wszystko boli przeszkadza i ogólnie jest ciężko no ale jeszcze kilka tygodni .... 31.08 mam wizyte jestem ciekawa ile mój Marcel już waży ostatnio jak byłam 3.08 ważył 2.5kg :woohoo: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065424 przez karolinkanice16
Hej dziewczyny ja za to obudziłam się dzisiaj z bólem gardła głowy i lekkim katarem ... :/ zawsze choroba rozpoczyna się u mnie bólem gardła także super :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl