BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

6 lata 8 miesiąc temu #1064762 przez karolinkanice16
Ja się wzięłam za pranie i prasowanie ciuszków, i chyba dobrze ze już bo dziś pierwsza tura za mną a plecy mi wysiadają, zmęczona jestem w ogóle brzuch mi ciąży nie jest duży ale bardziej mi wystaje niż z synkiem i nic nie mogę przez to zrobić, mąż musi zakładać mi skarpetki i pomagać ściągać spodnie :P, w sklepie przymierzałam sandały dobrze że były wolne pufy to nogę bokiem zarzuciłam żeby zapiąć :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064765 przez Moniek
Jak na ten czas to wszyscy mówią, że mam mały brzuszek choć przybrałam już 15 kg... co nie zmienia faktu, że czasami czuję się jak żuk - nie mogę się podnieść, przewrócić i często zdarza mi się gdzieś brzuszkiem otrzeć bo źle wymierzam odległość :laugh: Także Karolinka łącze się z Tobą :laugh:
Dziewczyny mam pytanie odnośnie łóżeczka. Z 10 modeli zmniejszyłam zakres do 2 :laugh: i teraz pytanie, czy lepiej kupić droższe łóżeczko myślałam tu i firmie Piętrus, czy takie z allegro łóżeczko też mi solidnie posłuży? Jakie są Wasze doświadczenia? Materacyk kupilam już osobno z fiki miki - fikuśny sen jest naprawdę porządny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1064766 przez Nat_alka
Hej :)
Ja to z tym swoim brzuchem to czuję się jak czołg, hehehe jest naprawdę duży! Przewrócić się z boku na bok w łóżku to dla mnie wyczyn...
Byłam w sobotę u lekarza, dzieciaki ważą po 2200 i 2300, czyli trochę już zwolnily z przybieraniem. 17 lub 18 sierpnia mój lekarz kładzie mnie do szpitala, a dzieci urodzą się przez cc 21! Także już wszytsko ustalone i trochę mnie to przeraża... zaczynam się bać, ehhhh.
Moniek my mieliśmy niedrogie łóżeczko z ikei i naszej córce służyło 2,5 roku, później kupiliśmy jej już większe łóżko ;) teraz mamy ten sam model tylko razy dwa :D jeżeli chodzi o materace to kupiliśmy lateksowo piankowe, ponieważ nie chciałam, żeby były z naturalnych włókien (kokos, gryka).
Karolinka wyobraź sobie w takim razie jak ja zakładam buty :laugh: to jakaś komedia jest hahaha ;)
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064793 przez Kalinka85
Witajcie :)

u nas upały ze nic sie nie chce. Ciuszki na 0-3 mam juz poprane i poprasowane, dzis wrzucilam na 3-6 bo i tak w szufladzie leza to beda pachnialy bo to troche od kolezanki, troche kupnych, ale na razie ich nie prasuje.

Z brzuchem tez mi ciezko, jeszcze przy dwoch lobuzujacych dziewczynkach :P

Na razie mam na plusie 7 kg, wszystko w brzuch idzie, twardnieje mi coziennie kiilka razy. W srode mam usg, mam nadzieje ze potwierdzi sie plec i jest glowka obrócony :)

Natalka 21 sierpnia mamy 7 rocznice slubu :D

Co do łóżeczka to my mamy takie wieksze 140 na 70 od znajomych, nie wiem gdzie kupili ale w nim spala Lila, potem Natalka i teraz tez bedzie dla maluszka, takze poazadne łóżko. Jak podrosnie to zdejmuje sie szczebelki i jet normalne do spania z barierkami bocznymi takze jeszcze nam posluzy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064794 przez Moniek
Kalinka właśnie też nad takim myślę, że można później z niego zrobić tapczanik allegro.pl/z-lozeczko-misza-szuflada-bia...x60-i6867006283.html Bardzo mi się podoba ale cena nie jest najniższa. Czasami zastanawiam się, czy po prostu nie wymyślam jako, że to pierwsze dziecko :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064796 przez Kalinka85
Moniek mysle ze jak kupisz takie rozkladane na tapczanik to dluzej tez posluzy łóżeczko, a potem moze byc dla kolejnego maluszka ;)

Wiadomo ze dla pierwszeg dziecka to sie chce wszystko co najlepsze :) dla kolejnych dzieci z reszta tez wszystko co najlepsze dla dobra dziecka ale potem juz sie wie co sie przydaje a co jest zbedne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064811 przez Aga-Bin
Hej. A co macie do lóżeczka? Chodzi mi o to czy kolderke czy kocyk? Zastanawiam sie nad tym, bo popularnosc kocykow minky jakos dala mi do myslenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064821 przez Moniek
Ja mam kołderkę - ale Dzidzia na początku i tak będzie spać w rożku, śpiworku, czy czymś podobnym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064824 przez Agunia85
Hej dziewczyny ja mam kołderkę i pościel do tego kupiłam bawełna + jedna strona Minky .Tez miałam dylemat co kupic ale zdecydowałam się na tradycyjna kolderkę ze względu na zimę , mieszkamy w starszym budownictwie i może być chłodniej czy coś dodatkowo kopiłam kocyk z Minky więc jak na początku będzie ciepło to będę nakrywać kocykiem :) W przyszłym tygodniu zaczynam akcję prania i prasowania .W czwartek mam wizytę wiec zdam Wam relację co i jak u naszego szkraba.Póki co trzymajcie się jakoś w te upały.. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064835 przez Kalinka85
hej ja ma zwykla kolderke i poduszke i normalna posciel. Na poczatku i tak bedzie lezal dzidzius na rozku przykryty kocykiem. Zalezy jaka bedzie pogoda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064867 przez karolinkanice16
My nie mamy na razie żadnej pościeli, rożka też nie będę używać nie sprawdził mi się przy synku, kocyk ww zupełności nam wystarczy w domu mamy dosyć ciepło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1064879 przez Kalinka85
witajcie jestem dzis po usg. wszystko w porzadku, Grzes zostaje Grzesiem :D ulozony glowka w dol takze dobrze i wazy 2724g, termin porodu wg usg wychodzi na 8 wrzesnia wg om na 9 takze dobrze i lozysko mam w 1 stopniu wiec tez dobrze. Zadowolona jestem ze hej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064965 przez Saszka892
Cześć dziewczyny :) jak tam Wasze samopoczucie? Ja powiem szczerze że powoli zaczynam marudzić... Chodzę już jak kaczka, boli mnie miednica i kręgosłup. A o spaniu w nocy czy przekręcaniu z boku na bok nie wspomnę... Do tego te upały, mąż już drugi weekend nie zjedzie z trasy... Czekam z niecierpliwością na wizytę w czwartek i ustalenie terminu cięcia :) pozdrawiamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065047 przez Moniek
Witam Mamusie :) Podsyłam link do kilku śmiesznych ilustracji - tak na dobre rozpoczęcie tygodnia :D
www.lifeadvancer.com/common-challenges-pregnant-women-face

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065169 przez Natalia^^
Hejo! Witam się ciągle w trojpaku :)

Jest mi już bardzo ciężko i bardzo źle. 5 tygodni w łóżku szpitalnym zupełnie odbiera siły fizyczne i psychiczne..

Dziś mam lepszy dzień poniewaz w końcu uslyszalam dobre wieści... za tydzien w środę o ile nic się nie zmieni przyjda na świat moje dziewczynki :laugh: to bedzie 36 tydzień... już jestem cala podekscytowana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl