BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1063961 przez karolinkanice16
Aga-Bin moja ważyła w 29tc i 4d 1246g więc nawet troszkę mniej powiedzieli że troszkę za mało ale nie ma się czym martwić.

Saszka892 bardzo fajny wózek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063965 przez Aga-Bin
Ja to chyba panikowac zaczynam juz ze wszystkim powoli... :) hormony robia swoje.
Ale musze wam powiedziec, ze bylam w szoku jakie ceny za podstawowe kosmetyki sa w Polsce. Dwupak chusteczek z hippa tutaj drozszy niz czteropak tych samych w Niemczech w rossmannie. Przebitka kosmiczna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064220 przez Agunia85
Hej dziewczyny ja mialam wizyte we wtorek z malym wszystko ok rozwija sie prawidlowo waga 1600 g ale niestety od srody bylam w szpitalu bo moja szyjka dalej sie skrocila do 2 cm w piatek zalozyli mi krazek pessar i mam nadzieje ze bedzie juz ok i wytrwamy te kilka tygodni.Cale szczescie wczoraj wyszlam ze szpitala bo tam to tylko depresji czlowiek moze dostac i nerwicy.. Dla mnie szpital to dramat ale juz mamza soba i mam nadzieje ze pojawie sie tam tylko do porodu.. Pozdrawiam Was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064235 przez Moniek
Agunia dobrze, że już po i jesteś w domku. To prawda szpital to już ostateczność.
Natalka, a jak tam u Ciebie i dziewczynek?

Ja porządnie wzięłam się za wyprawkę - w sumie wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy już mam. Łóżeczko będzie w ciągu 2 tygodni. Kosmetyki zamawiałam z Apteki Gemini, gdyby któraś Mama chciała podglądnąć listę chętnie udostępnię. Dużo kosmetyków mam z Dzidziusia - skład bardzo dobry, a cena przystępna. Porównywałam kosmetyki ze "Sroka o..."
Dzisiaj skręciłam leżaczek bujaczek Tiny Love bo kupowałam używany i jest fantastyczny!
Co bym mogła polecić (podpatrzone u koleżanek i ich dzieci) to www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70303720/ wózek świetnie służy koło łóżeczka na wszystkie przybory i przewijak www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20045205/ - też myślę, że taki zakupię i będzie on stał tylko w łazience - tak, aby Dzidzię ubrać po kąpieli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064252 przez PaulinaJ
Hejka :D Ale tu cisza...standardowo.

Moniek ja np. przewijaka nie używam :P Jestem wysoka i jest to dla mnie po prostu nie wygodne takie schylanie się zwłaszcza po cesarskim.

No 12 kg na plus :P

Załącznik 20046407_1565655223464978_4135681378701298710_n.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064328 przez karolinkanice16
Hej mamy my po wizycie mała waży 1910g, główka już lepiej niż ostatnio jest już w granicach normy a nie jak zawsze na ostatnich centylach :). Pani doktor pokazała nam na usg włoski jakie mała ma, normalnie było widać :D w szoku byliśmy bo nigdy wcześniej nie widziałam nic takiego ;)

Ja przewijak mam po synku też z Ikei tylko ten regał co się przewijak dokręca ale teraz raczej nie będziemy go używać, małą na łóżku będę przewijać :P
Teraz w niedzielę mieliśmy 4 urodziny synka i od tego tygodnia pomału zabieram się za wyprawkę

A to my :)


teraz może lekko większy brzuch bo to zdjęcie jakoś z przed dwóch tygodni ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1064359 przez Kalinka85
Karolina super że wszytsko w porządku z mała i ze te wymiary sie wyrównują, wszystko bedzie dobrze :)
Ja obie córki na łóżku przewiajałam na podkladzie i teraz tez tak bede robic.
Dziś miałam miec wizyte u gina ale polozna dzwonila ze lekarza nie bedzie i na nastepny czwartek mam przelozona

Dzis sie u nas zachmurzylo a wczoraj taka piekna pogoda i bylam z corkami i moimi rodzicami pol dnia na basenie, dziewczynki poszalaly, nawet ja poplywalam troche :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064363 przez Nat_alka
Cześć dziewczyny :)
Ja już po urlopie, wszystko co dobre szybko się kończy niestety. Jest mi ciężko, mój brzuch jest naprawdę duży! Cieszę się, że u Was wszystko ok :)
Natalia odezwij się jak tam u Ciebie! Często o Tobie myślę.
Wyobraźcie sobie, że zrobił mi się żylak na wardze sromowej większej i boli jak cholera... Dostałam jakieś leki ale najprawdopodobniej zniknie dopiero po porodzie, ehhhh zawsze coś! Ciężko mi się przez to chodzi, bo boli jak się ociera...
A tak poza tym to wszystko ok :) mamy już wózek w domku, a mąż zabiera się za remont sypialni (malowanie i zmiana mebli). Dzieje się :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064375 przez Saszka892
I ja się melduje po wizycie :) wszystko w jak najlepszym porządku, mała ma już 2,9kg. 10 sierpnia najprawdopodobniej będzie ostatnia wizyta i potem już cięcie :) czas leci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064380 przez Moniek
Hej Mamusie :) I my byłyśmy dziś na wizycie. Wszystko w porządku - jedynie lekarz uważa, że Dziecko jest troszkę za małe - w 31 tyg 1630 g. Jak było u Was?
Wybieracie się na 3 usg prenatalne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1064381 przez karolinkanice16
Moniek moja w tym tygodniu ważyła jeszcze mniej bo 1532g też mówią że mało ale ogólnie jest ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064406 przez PaulinaJ
Saszka Który to tydzień u Ciebie?? :P kawał bobasa już masz w sobie :D

Moniek U mnie wizyta w poniedziałek :P gin mój na urlopie. Zobaczymy jak wagowo u mnie, ale myślę że nie będzie wielkiej różnicy ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064408 przez Saszka892
Paulina u mnie 32+2 :) według USG 36tydzien. Pożyjemy,zobaczymy co że mnie wyjdzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064409 przez PaulinaJ
Może szybciej do zapłodnienia doszło :D jak nie to zdrowy bobas będzie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064416 przez Saszka892
Według om powinnam być tydzień dalej tj. 33+2 ale że na początku ta beta słabo rosła, według USG też ciąża była młodsza to lekarz ustalił że om miałam tydzień później żeby mieć pewność że jak będzie robił cięcia to dziecko będzie donoszone i 38tydzien będzie skończony :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl