BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1053972 przez Judysen
Dzień dobry! Dziewczyny gratulacje! Cieszę sie, że u wszystkich wizyty udały się! Nat_alka to nas zaskoczylas informacja:) podwójne gratulacje:) Zaskoczona?
Moniek miałam ostatnio kilka dni, że Piersi mnie nie bolały, ale szybko ten stan się skończył i od przedwczoraj jest jeszcze gorzej niż było na początku. Nawet delikatne dotknięcie, przewrócenie się na drugi bok powoduje ból. Jestem jednak pewna, że brak bólu w ogóle nie jest powodem do zmartwien:)

A jak było dziewczyny z rozmiarem Piersi w pierwszych, drugich ciazach? U mnie z małego B zrobiło się E, żeby pozniej zejść znowu do B. .. Tyle, że skóra nie wytrzymała tego tempa:) i zostało mi sporo rozstępów plus Lekki zwis :laugh: zdążyłam pogodzić się z tym:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053976 przez Kalinka85
Hej
Judysen u mnie w ob ciążach z B urosły do D no i mam lekkie zwisy bez rozstępów ale sie przyzwyczaiłam, taki urok. Zwłaszcza że młodszą karmiłam 24 miesiące :P

Teraz piersi troche mnie bolą ale da rade życ. Nadal mam mdłości ale nie muli cały dzień tylko nagle pociagnie mnie nad kibelek. Zachcianek nie mam jakis specjalnie. Na sniadanie czesto jem kanapki z ogorkiem kiszonym zeby jakos takie mdle nie byly

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053978 przez Judysen
Kalinka85 :laugh: ja też codziennie zajadam ogórka kiszonego do smaku! Zachcianek żadnych nie mam, ale nie mogę patrzeć na mięso. Więc nie jadam obiadów od kilku dni. Jedyne co mi wchodzi i co żołądek przyjmuje to Bułka z ogórkiem:) odpycha mnie też od słodyczy. Jak potrafiłam wciągnąć mnóstwo krowek tak teraz żadna nie przejdzie mi przez gardło.
Zupełnie inaczej czuje się teraz jak w pierwszej ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053982 przez Moniek
Judysen u mnie dokładnie to samo mięsa już nie jem od tygodnia, słodycze tak uwielbiane leżą w szufladzie ale bułka z masłem !! Mmm najlepsza !! :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053983 przez Agnieszka 87
Mnie np piersi w ogóle nie bolą, z objawów to tylko pobolewanie brzucha i te okropne mdłości, za to okropna mam zachcianke na słodycze :-) W pierwszej było zupełnie inaczej, mogłam nic nie jeść, brak apetytu, jedynie miałam smaka na zupę pomidorowa :-) co do piersi to wtedy aż tak dużych nie miałam, każdy się dziwił skąd tyle pokarmu mam :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053991 przez karolinkanice16
mnie piersi też jakoś przestały boleć :/, za to sutki trochę mnie bolą
ja mam faze na jabłka, jak za bardzo za nimi nie przepadałam to od dwóch dni jem je kilka razy dziennie :P
Mi biust w poprzedniej ciąży do sporego D z B, a po ciąży został lekki zwis z mały rozstępami rozmiaru C

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053993 przez Emilaa
Gratuluje dziewczyny udanych wizyt !!!! :kiss: a jeśli chodzi o brak bólu piersi to zupełnie normalne ...ja mam tak że raz nie mogę w nocy spać bo każdy przewrót z boku na bok oznacza ogromny ból a czasami mam takie dni że ból jest ale minimalny :) karolinkanice16 widze że masz tak jak ja ..ja też za jabłkami nigdy nie przepadałam a teraz one najlepiej mi wchodzą i bardzo mi smakują :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053996 przez Kasisko89
Hej,

Dziewczyny, ja to mam pecha... Ogólnie bardzo rzadko choruje i ostatni raz na L4 byłam może 2 lata temu z powodu zapalenia ucha, które nabyłam z własnej głupoty. Poza tym nie pamiętam kiedy. Wczoraj wieczorem dopadł mnie straszny katar, a dziś rano doszły bóle mięśni i temperatura 38 stopni . Udało mi się już odbyć wizytę u lekarza, bo bałam się coś brać bez konsulacji z lekarzem i ta temperatura też niepokojąca :( W sumie ciężko było lekarzowi stwierdzić, czy to takie mocne przeziębienie czy grypa. Przepisałam mi różne środki Prenalen (syrop i spray na katar), przy temperaturze powyżej 38 stopni apap, ponadto wszelkie skarby natury: miód, sok z malin, cytryna, czosnek itp. Oczywiście L4 na tydzień.

:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053998 przez Emilaa
Kasisko89 uuuu to nie dobrze wspólczuje :) no niestety w ciąży organizm jest osłabiony dlatego łapią się go różne choroby :blush:
mnie narazie na szczeście nic nie dopadło ale kto wie co bedzie pozniej jeszcze w taką pogodę :) dzisiaj miałam wyjść sobie na spacer ale mogę zapomnieć bo na dworze lodowisko ludzie jeżdza jak na łyżwach dlatego wole nie wychodzić zeby sie nie połamać :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054002 przez Kasisko89
Emilaa no niestety czai się na nas trochę tych niebezpieczeństw. Mam nadzieję, że wraz z wiosną będzie ich coraz mniej. Minie sezon grypowy, lód stopnieje a i my zaczniemy II trymestr, który mam nadzieję, że będzie lepszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054005 przez Kalinka85
Dziewczyny pospalam i wstałam z bólem głowy. Co mogę wziąć? Apap?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054006 przez Kasisko89
Tak, Kalinka Apap jest bezpieczny. Tylko nie bierz Extra a zwykły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054007 przez PaulinaJ
Mnie w poprzednich ciążach piersi nie bolały :P teraz za to masakra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054008 przez Judysen
Piękny dziś dzień mamy w Dublinie a ja czuję się okropnie... Mdli mnie, nie mam na nic ochoty. Przemieszczam się tylko z łóżka w sypialni na kanapę do salonu i tak w kółko. I zaspokajam głód kwaśnymi jabłkami. Chyba sobie wykrakalam te mdlosci:) :/ a Wy jak spędzacie dzień?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054019 przez karolinkanice16
JudySen o tak dzień dziś piękny :), ale ja też przemieszczam się tylko z sypialni do salonu, zamówiłam pierogi na obiad a ja zadowolę się jabłkami :P
Wzięłam prysznic, umyłam głowę a z moimi włosami z pośladki to nie lada wyczyn zmęczyłam się strasznie i odpoczywam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl