BezpiecznaCiaza112023

Mamusie GRUDNIOWE !!!!!!!

13 lata 10 miesiąc temu #20771 przez martela89
Dziewczyny ja do tej pory nie wiem co będzie,a idzie mi 32 tydzień :) Na początku bardzo chciałam wiedzieć ale za każdym razem tak się ułożyło,że nie było nic widać :) Teraz doszłam do wniosku,że już nie chce wiedzieć tyle czekam to te parę tygodni wytrzymam i zobaczę moją "niespodziankę"jak się urodzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20776 przez Katarzynka
Kivi jak jest 16 i 3 dni to już zaczął sie 17 tydzień :)

Masz skończone 16 tygodni i zaczęte 3 dni 17-ego więc jest 17 :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20820 przez kkwiatuszeekk
witajcie dawno tu nie zaglądałam pisałam już kiedyś rodzę na początku grudnia to już 15 tydzień i zaczynam coraz bardziej sie bać że sobie nie poradze że nie zaakceptuje swojego ciała po porodzie boje się tego wszystkiego może dlatego że mam dopiero 20 lat... Jak czytam wasze wypowiedzi jesteście pełne entuzjazmu a ja tak się obawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20821 przez kivi
kkwiatuszek

Witaj ponownie, rzeczywiście długo tu Ciebie nie było...Piszesz, że to 15 tydzień, a nie 17? od ostatniej miesiączki? ja i Sunaja mamy także terminy zbliżone zapewne do Twojego, ja jestem w 17 tygodniu ciąży...Jak widzisz rozjaśnialiśmy temat liczenia wyżej :-)

Nie zamartwiaj się, pomyśl jakie czeka Ciebie szczęście...Nie będziesz miała czasu myśleć o tym jak wygląda Twoje ciało, które szybko wróci do normy!!!! uśmiechnij się, czeka nas nie lada poświęcenie (min. wygląd) ale czeka nas za to także WIELKA NAGRODA....

Napisz jak się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20822 przez kkwiatuszeekk
15 tydzien byłam u ginekologa w pon tydzien temu pow ze jestem 14,5 tyg. takze dzisiaj juz w sumie 15 tydzien w dodatku zmieniając ginekologa dowiedziałam się że będe rodzić 14-16 grudnia a nie 10 jak to mi mówiła pani ginekolog.
Czuje się bardzo dobrze nie miałam żadnych mdłości i wymiotów i mam nadzieje że już nie będe mieć lekarz mówi że mam szczęście:) 15 lipca mamy wiedzieć płeć dzidziusia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20823 przez kkwiatuszeekk
a długo mnie nie było bo 10 lipca bierzemy ślub także planowanie + przeprowadzka do innego miasta w dodatku mam na uczelni sesje zupełny brak czasu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20841 przez sunaja21
no wreszcie jakiś odgłos na tym poście :)
ciesze sie ze u Was dziewczyny wszystko ok:) u mnie tez bez zmian czas sobie pomału płynie my już nie możemy sie doczekać maleństwa :) i tez czasami mam obawy i boje sie co to bedzie ale to naturalne wkońcu maleństwo narobi hałasu jak tylko przyjdzie na świat i przecież nikt nie mowił że bedzie lekko :) ale damy rade kobietki :)
pozdrawiam


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20845 przez kivi
też martwię się tym co będzie po porodzie...czy dam sobie radę, czy dziś naprawdę jestem w stanie wyobrazić sobie choć namiastkę tego co nas czeka i jak zmieni się nasze życie...chyba nikt nie wie jeśli czeka go to po raz pierwszy...ale wierzę, że będzie dobrze :-))))))

Musi być!

Śłuchajcie mam za wysokie żelazo, wiecie co to oznacza? Położna powiedziała mi że lepsze takie niż za niskie ale mam sprawdzić witaminy ciążowe i może je zmienić a ja w moich wogóle nie widzę żelaza w składzie...upss

Ściskam Was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20887 przez dzidzius
Mnie najbardziej przeraza to ze swoje malenstwo bede wychowywala sama :( Coraz czesciej zastanawiam sie czy dam rade . Ostatnio nie zagladalam tu bo brakowalo mi czasu a poza tym bardzo zle sie czulam. Ale moj super lekarz zademonstrowal mi kilka cwiczen na moje szargane nerwy i juz jest duzo lepuej . Ale zle humorki i placz do poduszki jeszcze zostaly . Mysle ze niedlugo i to sie zmieni . Pozdrawiam

http:// %20

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20949 przez kkwiatuszeekk
ja na szczęście nie mam żadnych objawów ja mam cudownego chłopaka niedługo już męża bardzo zależy mu na maleństwie ale on będzie szedł do pracy a ja będę sama w domu ale myślę że takie nasze obawy są normalne przecież to bynajmniej moje pierwsze dziecko :)
powiedzcie jak ze słońcem? ginekolog pozwolił wam się opalać??? bo mój tak tylko mówi żebym uważała na przebarwienia bo moga mi powychodzić ja jade nad morze więc jak będzie ładna pogoda ciężko będzie się pilnować:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20959 przez Gosia
kivi a jakie bierzesz witaminy? Myślę, że nie powinnaś się martwić zbyt wysokim żelazem, bo to oznacza że masz zdrową krew. Większość kobiet w ciąży ma niedobory żelaza i muszą dodatkowo łykać tabletki. Niedobór żelaza jest groźny dlatego trzeba o to dbać a to nie jest wcale takie łatwe, bo żelazo jest słabo przyswajalne!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20971 przez kivi
Biorę Feminatal 400 Metafolin + DHA

Też się cieszę, że nie mam za niskiego żelaza ale podwyższone może mieć zły wpływ między innymi na powstawanie żylaków do których mam predyspozycje i na które muszę się przygotować...i mam nadzieję, że na nic innego źle to nie wpłynie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21741 przez sunaja21
witam!
jestem po wizycie u ginka- wszystko ok :) zapisał mi nospe i urosept na te bole brzucha i pecherza mam brac liki az do następnej wizyty czyli 23 lipca!nie robił mi usg dlatego nie pochwale sie zdjęciem /jak wczesniej pisalam gin nie jest zwolennkiem czestych usg/ kolejne usg dopiero w 20tyg.
sciskam


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #21783 przez _aga86_
kivi napisał:

Biorę Feminatal 400 Metafolin + DHA

Też się cieszę, że nie mam za niskiego żelaza ale podwyższone może mieć zły wpływ między innymi na powstawanie żylaków do których mam predyspozycje i na które muszę się przygotować...i mam nadzieję, że na nic innego źle to nie wpłynie...


Co do zylakow staraj sie jak najczesciej lezec z nogami delikanie wyzej od reszty tulowia. Ja w ciazy mialam tyle energi, ze rzadko sie zdazalo, zebym polezala, a na noc nie lubie spac na wznak, wiec i nog wyzej nie kladlam... I teraz mam za swoje- straszne zylaki na nogach:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23408 przez kivi
Dawno się nie odzywałam...porównując do czasu mojej aktywności tu na forum w trakcie starań i na początku ciąży... no ale JESTEM

Żelazo spadło,natomiast miałam w międzyczasie zły wynik TSH, zostałam wezwana na powtórkę i kolejne badanie wykazało już 4.5 z wcześniejszych 7.3

Mimo wszystko będę prosiła lekarza o jeszcze jedno badanie i o skierowanie do endokrynologa, Sunaja21 mnie mocno o to goni a ona wie jak to jest ... :-)

Jeśli chodzi o moje samopoczucie...czuję się dobrze, ale bardzo mocno zastanawiam się nad wolnym na 100%, jakoś tylko głupio mi bo wydaje mi się, że to wcześnie ale tak sobie myślę, że inne kobiety decydują się na wolne odrazu np. Sunaja21 :-)

w środę muszę dać lekarzowi znać, co robimy dalej, jednak zadecydowałam chyba już, nogi dają mi o sobie znać szczególnie po pracy, wracam i się kładę pospać bo jestem nie do zycia...a nie chcę by tak wyglądał mój dzień :-)

Pozatym mega zgaga.....ehhh mleko to mój ulubiony napój ostatnio :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl