BezpiecznaCiaza112023

Mamusie GRUDNIOWE !!!!!!!

13 lata 11 miesiąc temu #17310 przez dzidzius
jest tam ktos? :unsure:

http:// %20

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17313 przez Mirella
Padać przestaje to wszystkie mamusie uciekły :)
Dzidziuś nie taki przedpotopowy ten komp, jak net działa. Czego Ci brakuje żeby zdjęcie wkleić? Może coś wymyślimy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17381 przez kivi
ano pewnie to przez pogodę znikamy...

Wróciłam do pracy, dlatego mam mniej czasu na klikanie :-) pracuję co prawda 4 godzinki dziennie, ale wczoraj byłam jeszcze na kursie norweskiego, jutro też mam, więc we wtorki i czwartki niemalże nie odpalam komputerka.
W pracy ok, czuję się chyba coraz lepiej, bolą mnie plecy ale nie narzekam, czuję, że ruch to to czego potrzebowałam...może nie będę tak szybko przybierała na wadze bo i posiłki jem teraz regularniej :-)

Jutro USG...o niczym innym nie myślę tylko o tym czy usłyszę "wszystko dobrze proszę się nie martwić" Marzę o tym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17385 przez Mirella
Kivi, ale Ty masz łatwe do realizacji marzenia, pozazdrościć tylko..... Ja jak coś wymyślę albo wymarzę to nie wiadomo śmiać się płakać czy za głowę łapać :)

I zdjęcie jutro pokaż, już powinno być widać rączki i nóżki, albo jak ja mówiłam w ciąży: rączki nóżki i paluszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17391 przez Madzia89862
czekamy z niecierpliwoscia na zdjatko kivi:0cieszymy sie razem z toba i musi byc wszytsko dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17440 przez kivi
jutro moje kolejne i chyba jedno z ważniejszych USG...więc proszę trzymajcie kciuki o 14! postaram się w ramach wdzięczności odrazu jutro wrzucić fotkę...albo pojutrze najpóźniej...

Tymczasem załączam fotkę mojego brzuchola

Wielki prawda?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17461 przez Natka
Hey dziewczyny :)

kivi ślicznie wyglądasz z tym brzuszkiem :D

Ja obecnie jesteś w 9 tygodniu ciąży.. i taki mały brzuszek tez mi się już robi :)

Fajnie dziewczyny ze w sumie czujecie się dobrze, ja tez czasami wymiotuje, ale nie regularnie a dziś się czuje dobrze wiec i tez mam polepszony humorek :)

Ja miesiąc temu dowiedziałam się ze jestem w ciąży i strasznie się bałam powiedzieć szefowi, bo umowa mi się skończyła 04.05 2010 i dopiero w firmie pracuje od stycznia. Ale koniec kwietnia mu powiedziałam ze jestem w ciąży, i strasznie się ucieszył. Powiedział, ze jestem pierwsza kobieta w ciąży w firmie i teraz co dzień się mnie pyta jak się czuje. Nawet dostałam już umowę na czas nie określony, powiem wam ze strasznie mi ulżyło.

Ja idę 11.06 znowu do ginekologa i później wkleję zdjęcie USG mojego maleństwa :)

A jeszcze wam coś muszę powiedzieć ... właśnie tydzień temu się dowiedziałam ze moja dobra koleżanka tez jest w ciąży i tez tak jak ja jest w 2 miesiącu ciąży. Wiec mamy następną grudniowa mamuśkę :D

Pozdrawiam :) Buziaki dla was B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17502 przez sunaja21
kivi - prześliczny masz ten brzuszek aż Ci zazdroszcze że tak go już widać ;) czekamy na usg kivi i reszty grudniowych mam:)


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17524 przez kivi
Hej dziewczyny...jestem...

i ...Nie mam dobrych wieści, na Usg okazało się że moja dzidzia BYĆ MOŻE ma za duży fałd karkowy (wiecie co toznaczy?) wynik wyszedł wyższy niż norma co może świadczyć o chorobie dzidzi.. :-( mam oczywiście zdjęcia i jak chcecie wkleję mojego gumisia, jest śliczny i poza tym wynikiem wszystko było ok, dokazywał, skakał i ustawiał się do zdjęć :-)

Smutno mi i jestem niemalże zrozpaczona, doktor wysłała mnie do najlepszej babki w szpitalu na powtórzenie badania, już jutro...ponoć jestem szczęściarą, że mi się udało tak szybko...

Trzymajcie kciuki :-) mój mąż jest dziś nad wymiar optymistycznie nastawiony, bo kolejne pomiary były już ok, ale...ten pierwszy już mnie nastawił rozpaczliwie do sytuacji... czy ja zawsze muszę mieć tak pod górkę :-((((((((((((((((((

Chce mi się wyć, płakać, krzyczeć, boli mnie głowa z nerwów, nie wiem co myśleć, dobrze, że już jutro będę wiedziała...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #17527 przez kivi
a oto nasz maluszek...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17536 przez madcat1981
Hej, kivi, głowa do góry, wszystko będzie dobrze. Jesteś pod dobrymi skrzydłami, skoro lekarz od razu dzieli się wszelkimi wątpliwościami i od razu załatwia konsultację. Wielu jest takich, którzy nie pozwalają sobie przyznać się do ewent. błędów :/ Nie napisałaś jak dużo ten wynik przekracza normę, i nam laikom pewnie nawet nie wiele by to mówiło, ale wydaje mi się,że te słowa "być może", "może świadczyć" - oznacza, że niewiele. Przecież tyle się mówi, że pomiar usg zależy od umiejętności lekarza (nie to żebym kwestionowała) i czasami po prostu od tego jaki punkt odniesienia weźmie się do pomiaru.

Podam Ci swój przykład. Na samym początku ciąży trafiłam do szpitala z lekkim plamieniem (już należało nazwać to krwawieniem prawdę mówiąc :( ). Lekarz na pogotowiu wynalazł u mnie cystę (torbiel) na jajniku. Zmierzył - 5x6 cm. Hmmm, średnia. Kwalifikuje się już do operacji...a jak tu 'ciachać" jak ciąża taka młodziutka... Następnego dnia wypuścili mnie do domu i poszłam jeszcze raz na badanie, tym razem do swojego ginekologa. On zmierzył swoim aparatem - 4x5 cm, czyli jeszcze niewielka, spokojnie można zostawić i tylko obserwować. Sama się zastanawiam kto miał rację, ale to nie jest najważniejsze. Popatrz, jaki może być rozstrzał w pomiarze. Tu chodziło o wytyczenie dwóch linii na obszarze o kształcie owalu. Twój bejbiuszek to przecież juz jest bardzo ładnie ukształtowany człowieczek, tu jeszcze łatwiej o błąd. Naprawdę, chciałabym Cię choć troszkę uspokoić, choć na pewno całkiem się nie uda.
Ja też mam ostatnio jakieś nieznośne fazy po ostatnim plamieniu. Z dnia na dzień przestały mnie męczyć mdłości i boleć cycki, normalnie miałam wrażenie, że "wracam do siebie". A dziś znów wszystko z dolegliwościami powróciło. Szkoda, ze nie przespałam całej nocy obawiając się najgoprszych scenariuszy :/

Trzymaj się!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17549 przez sunaja21
kivi - maluszek jest prześliczny :) napewno jutro okaze sie ze to nic złego zobaczysz ale rozumiem Cie i wiem jaki stres dzisiaj przezyłaś...jestem z Toba - czekam jutro na wieści po konsultacji!trzymaj sie Kochana :)


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17551 przez kivi
dziękuję Wam dziewczyny :-)

Wynik wyszedł 2,7-3...a norma jest do 2,5
Prawdopodobieństwo jest małe, zapytałam wprost czy np. pół na pół a Pani doktor powiedziała, że zdecydowanie mniej i bym była dobrej myśli, na szczęście nosek jest ok, to też ważny czynnik i ilość paluszków - wszystko w normie, tylko ten nieszczęsny NT w prawidłowym położeniu wyszedł za wysoki...

Mam dobrą doktor, bynajmniej ja ją tak odbieram, naprawdę dba o mnie i robi wszystko co może by mi pomóc, ona urposiła by USG jutro zrobiła własnie ta najlepsza ...

Zobaczymy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17555 przez Madzia89862
jest nie wielka roznica odbiegajaca od normy z tego co piszesz:(ale jutro bedziesz wiedziala i miala pewnosc:)bedzie dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #17561 przez kivi
a oto jeszcze załączam Gumisia cd.

właśnie na tym 2 zdjęciu widać poszerzony fałd karkowy....

strasznie się boję :-(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl