BezpiecznaCiaza112023

Mamusie GRUDNIOWE !!!!!!!

13 lata 9 miesiąc temu #26577 przez Asiersa
sunaja21 gratuluję dziewczynki :) hehe, masz rację, dopiero jak się zobaczy to się uwierzy :P
Znajomi mieli mieć Juliana- przez całą ciążę lekarz utrzymywał, że będzie chłopak... przyszło do porodu i urodziła się Julka :D hehe :laugh:

Natka, Gosia jeśli chodzi o farbowanie włosów to słyszałam, że można, ale żeby farba nie dotykała bezpośrednio skóry głowy..najlepiej zrobić sobie pasemka :) chociaż są fryzjerki, które twierdzą, że głównie chodzi o amoniak, który jest zawarty w farbie i niestety ciężarna kobieta podczas farbowania, chcąc-nie chcąc, musi go wdychać...

Zdania na ten temat są podzielone. Dlatego moim zdaniem dobrze by było zapytać o to lekarza lub położną :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #27904 przez perelka1987
Witam przyszle grudniowe mamusie:)
chcialabym sie do was zapisac jezeli mozna :)
termin mam na ok 7-9 grudnia moze dzidzia zrobi niespodzianke i na mikolaja :)
Napisze troche o sobie a wiec:
Mam na imie Edyta mam 23 lata
jestem zona od 3 lat o dzidzie staralismy sie przez prawie 5 lat:(

planujemy porod za granica i chcemy tam zostac na stale.:)

Pozdrawiam was wszystkie cieplutko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #27917 przez kivi
Hej Perelka1987 witamy Ciebie serdecznie!!!!

Ja mam termin na 1 grudnia...wciąż to się zmieniało, zaczynałam od 6 grudnia w/g wyliczeń, dziś już wiem,że według USG połówkowego powinien mój synuś przyjść na Świat wcześniej :-) Zobaczymy :-)

Gdzie mieszkasz? Ja w Norwegii, może Ty także?

Pozdrawiam ciepło!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #27935 przez sunaja21
witamy Cie Perelka 1987 :)
no mi również termin z 6 grudnia po usg połówkowym zmienił sie na 3 grudnia:)
u mnie ok- wczoraj na weselu sie bawiliśmy już w Trójeczke i dzisiaj lecze zakwasy -wszystko mnie boli :P


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #28012 przez kivi
Hej laski!!

Założyłam nowy wątek "rozejście spojenia łonowego" na ciążowych rozterkach itp.

Tsm opisałam to co dzieje się u mnie przez ostatnie tygodnie i dzisiejszą wizytę na pogotowiu :-) spokojnie nie jest zemną aż tak źle...poprostu tu tak jest, jak nie ma lekarza a coś Ci dolega...idziesz na pogotowie...więc poszłam...

Efekt opłakany! Nie wiedziałam nic i nadal nic nie wiem!!!!

Czy którąś z Was bolą okolice kości łonowej? jesli tak czy te bóle są mocne? opiszcie.

Ściskam ciepło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28342 przez sunaja21
witajcie mamusie :) wiedze kivi ze obie mamy jakies problemy ciagle - ja własnie spędziłam 5 dni w szpitalu- z moim lekarze tez tak jest ze kaze jechac do szpiatal jak cos sie dzieje wiec w poniedziałek pojechałam- dostałam silnych boleści po prawej str ala na wyrostek /ktorego juz nie mam/ ze ani nie mogłam chodzic ani leżec bol straszny ... dzisiaj juz wrocilam do domku dostawałam leki i jest lepiej choc napina mi sie brzuszek od czasu do czasu ale to niby norma tymbardziej ze nie mam rozwarcia i macica jest wysoko wiec raczej nic sie złego nie dzieje!okazało sie ze wiezadła sie rozciagaja i powoduje takie bole teraz mam dużo odpoczywac i sie oszczedzac... maluszek czuje sie ok i już czasami tak mocno kopie ze cały brzuchol mi lata :)pozdrawiam


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28642 przez kama
Dołączam, ja bo mój termin to 25 grudzień. Prezent pod gwiazdkę i mam nadzieję na niespodziankę dla mamusi ,, chłopczyka "

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28643 przez kama
Dołączam, ja bo mój termin to 25 grudzień. Prezent pod gwiazdkę i mam nadzieję na niespodziankę dla mamusi ,, chłopczyka "

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28732 przez kivi
Witaj Kama!!!

W takim razie życzę Ci chłopczyka :-) i najlepiej przed gwiazdką byś w Święta cieszyła się już pełną rodzinką :-)

Sunaja21 jak się czujesz?
Pisałam drobną wzmiankę na brzuszkach...byłąm u lekarza wczoraj, niestety nie dał mi żadnego skierowania do ginekologa czy do ortopedy, ponoć wizyta u fizjoterapeuty będzie mi pomocna i ćwiczenia w wodzie na które sama się zapisałam...
Tymczasem mam cukier w moczu...
Krew ok
Jutro mam na rano badanie tolerancji glukozy, lekarz powiedział, że myśli że mam cukrzycę ciążową, ale z tego co wyczytałam dotyczy to kobiet, które mają cukier w krwi a moja krew jest czyściutka :-)
no cóż zobaczymy jutro, jutro też poproszę o umówienie mnie do fizjoterapeuty...
Zaczęła mi się szkółka znów, ale zaledwie 6 zajęć ( 3 tygodnie) bo kończymy semestr...więc i ruchu troszkę więcej, dziś byłam na 1 zajęciach i wróciłam obolała...smutne jest to,że nie mogę być bardziej aktywna z radością...ale cóż!

W Polsce we wrześniu oczywiście skoczę do kilku lekarzy by upewnić się, że to naprawdę normalne...


Ściskam Was laseczki wszystkie cieplusio!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28736 przez Mirella
Kurczę Kivi, nie zauważyłam Cię jakoś ostanio, no coś jak błędna owca chodzę, i jak ostatnia świnia przegapiłam Twoją rocznicę :(
No to z dwudniowym opóźnieniem przyjmij życzenia dużo radości dużo miłości dużo szczęścia dużo pogody dużo spełnionych marzeń i dużo wszystkiego co Ci do głowy przyjdzie :kiss: :kiss: :kiss:

Ps, specjalnie bez przecinków, bo to tak niby na jednym oddechu :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28738 przez kivi
Dziękuję!!!!!!!!!!! wspaniałe życzenia i naet wyobraziłam sobie jak to z siebie wyrzucacsz...jednym tchem :-) uśmiecham się wesoło i dziękuję...JAKOŚ TAK WYSZŁO, ŻE NIEWIELE OSÓB PAMIĘTAŁO...było mi troszkę smutno bo kilka dla mnie ważnych osób...nie odezwało się :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28744 przez _aga86_
dolaczam sie do zyczen kivi:) wszystkiego naj.....................lepszego!!!!!:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28773 przez sunaja21
Kivi również WSZYSTKIEGO NAJ !!!!!!!
ja juz mialam to badanie na tolerancje glukozy idzie przezyc tylko mdli troszke u mnie wyszlo ok!teraz jak bylam w szpitalu to wszystkie badania mi porobili i tez byly ok łącznie z usg!ale i tak sie martwie bo wszystko mnie boli czuje sie jakby mnie tir przejechal a gdzie tu do 9 miesiaca ...


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28780 przez kivi
Hej!!! DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZONKA :-)

Byłam dziś w laboratorium, umówiona na 8.30 i...zrobiono mi wstępne badanie krwi, które nie miało żadnych odchyleń, zero cukru itd.
następnie poproszono o mocz do badania, ten także okazał się CZYSTY....
i...wyobraźcie sobie, że nie zrobili mi testu na tolerancje glukozy... i powiedział mi lekarz, że nie ma takiej potrzeby do czasu gdy krew i mocz są w normie...
W poniedziałek mam przyjść na kolejną kontrolę krwi i moczu...

Dałam lekarzowi to co wyczytałam na temat spojenia łonowego, ma przeczytać jak tylko znajdzie kilka chwil...mam nadzieję, że to da mu coś do myślenia bo boli mnie bardzo :-(

ehhh skrzydełka mi opadają co tu w Norwegii wyprawiają doktorki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28782 przez Madzia89862
eee a tak apropo ja krew i mocz zawsze mialam super a mimo to mialam robiony test

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl