BezpiecznaCiaza112023

NOCNIK :)

13 lata 2 miesiąc temu #68595 przez Martynka__89
Martela a od razu posadziłaś małą czy dałaś się jej "zapoznać" ?



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68652 przez natmur11
ja posadzilam klaudie obok nocnika na poczatku potem jak sie nim pobawila to dopiero ja posadzilam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68670 przez martela89
Od razu ją posadziłam ale najpierw w ubranku,ona odważna jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68673 przez Martynka__89
Natmur uważam że fajnie zrobiłaś ja na początku "przedstawię" nocnik Małemu :) a potem chopa i sius.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68741 przez sylwus136
Ja tez pokazałam małemu,pooglądał i sobie usiadł i od razu zaczął robić kupkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68778 przez Martynka__89
Jak prawdziwy mężczyzna ;)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68811 przez sylwus136
Dokładnie :) on w ogole jest agent.To ze chce mu sie kupkę sygnalizuje tym ze sobie pierdzi i to bardzo mocno i długo.Wtedy go biorę,sadzam i zawsze kupka jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68876 przez Martynka__89
Śmiesznie to musi wyglądać ;) Mateuszek też urządza koncert przed kupką ;)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68906 przez _aga86_
Moja Julcia nie chce robic kupki do nocnika :( Nie moge wyczuc momentu jak Jej sie chce kupke tylko widze jak juz ja robi :/ Ja tez na poczatku pokazalam Julci nocnik. Bawila sie nim ja sadzalam lale i mowilam, ze robi siusiu i wtedy sama usiadla- najpierw w ciuszkach.
Jak bym chciala, zeby kupke na nocnik robila- po dzisiejszym jeszcze bardziej. Taka kupke zrobila (chyba przez zabkowanie), ze przez pampersa przeszla i w nogawkach miala- masakra nie wiedzialam jak sie zabrac za przebiranie. Musialam ja wykapac, bo poprostu cale nozki miala umazne. C

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69053 przez Martynka__89
Mateuszek tez kilka razy taka kupkę zrobił ze musiałam go kąpać.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69104 przez Gosia_Krupa
aga,Ty byś chciała... a ja??!! Mój synek ma skończone 2 latka i wcale się za to nie bierze. Na prawdę rzadko się zdarza,że zawoła i zrobi do nocniczka. Zazwyczaj przyjdzie powiedzieć "Mamusiu chcę kupkę" jak już zaczął robić i wtedy połowa w pieluszce,a połowa w nocniku,albo do nocnika już nic nie wpadnie :( Nie przymuszam,liczę że w końcu się nauczy. Tylko będę miała dwa pieluchowce na głowie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224135 przez justynkathebest
moja mała ma 9 miesięcy i to już chyba czas na przygodę z nocnikiem.chociaż słyszałam gdzieś że najlepszy moment to 18 miesięcy...ale moja mama mnie nauczyła jak miałam 6 miesięcy więc 9 to chyba wcale nie za wcześnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224174 przez carolin1
Moja już od trzech miesięcy robi kupkę do nocnika. W tym czasie tylko z trzy razy zrobiła w pieluszkę. Zaczęłam sadzać jak tylko zaczęłam pewnie siedzieć. Jasne ze nie wola ze chce kupke ale podłapałam kiedy ją robi (zawsze rano) i trzymam się tej godziny i zawsze od razu ja posadzę robi kupkę . Także próbuj kochana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #224784 przez ariadnaa
Przygodę z nocnikiem zaczęłyśmy około 8 miesiąca gdy córeczka już stabilnie siedziała. Na początku to była jedynie zabawa- i przyzwyczajenie się do tego nowego "obiektu" ;) Za jakiś czas posadziłam ją bez pieluszki tuż przed kąpielą gdy zaczęliśmy nalewać wodę. Dźwięk spowodował, ze pojawiły się siuski :) Kolejne miesiace udawało się coś do nocnika narobić ale to tylko dlatego, że ja wyczułam moment. Od tego lata zaczęłam małą uczyć już tak na poważnie. Myślę, że już się udało. Córeczka woła za każdym razem. Zdarzy się co jakiś czas epizod, zę nie zdążymy ale to naprawdę rzadko. Teraz córka ma nie całe dwa latka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #224788 przez ariadnaa
Zapomniałam jeszcze napisać o samym nocniku. U nas sprawdził się taki stabilny i nie za lekki. Jedna poszedł do śmietnika bo córeczka jak wstawała to najbardziej obrazowo można powiedzieć, że razem z nim. Ten, który ma teraz jest ciut cięższy i lepszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl