BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 11 miesiąc temu #16607 przez Mirella
Madzia to ty jednak zrób ten test, jak nawet mąż tak mówi.... Tylko kurde, coś mi się wydaje, że w piątym miesiącu to on i tak nie wyjdzie, bo tego hormonu z początku ciąży co go test wykrywa to potem nie ma. Nie wiem skąd we mnie takie przekonanie, więc może jest błędne, dziewczyny wiecie coś o tym?
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16619 przez Madzia89862
a wiesz ze ja tez slyszalam o tym.. wstawilbym zdjecie ale wstydze sie go pokazac bo jest poorany od rozsrepow.;/nie wazne a.testy od kiedy robilam to i tak wychodzily negatywne
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16624 przez Lenka
Madzia to może do gina się umów, co?
żeby wątpliwości rozwiać
Też słyszałam o tym o czym pisze mirella, że nie można w późnej fazie ciąży testem tego hormony wykryć, a może Dzidzia w drodze :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16630 przez Madzia89862
no ale to by byl chyba faktycznie rekord bo mam synka polrocznego:)hmm no musze isc musze ale naprawde nie mam z kim malego zostawic.jak pojde to chyba zostawie go z pielegniarka ale wtedy bedzie placz:(hmm.zobaczymy.
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16660 przez magga146
mirella
napewno nie jeste tak ze twoj maz wogole nie chce dziecka, moze akurat w tym momencie nie chce daj mu jeszcze troche czsu i wtedy znow z nim porozmawiaj.
wiesz co nie chce byc wspipska czy jak ale jak zawsze piszesz to wnioskuje ze to ty caly czas sie zajmujesz klaudia, nie moze twoj maz chwilke sie nia zajac a ty bys sie pozadnie wyspala??

dzisiaj jest 11dc. mam nadzieje ze proroczy :P choc juz miewalam takie sny ze w ciazy jestem. przez to ze tamten cykl przyszedl za wczesnie to teraz nawet nie wiem kiedy mam dni plodne.

Lenka wierze ze nam sie uda predzej czy pozniej :)

kivi
bo bedziesz miala zabraniane chodzenia na zakupy jak bedziesz tak dzwigala o!!
a co do zurku to wiem wiem tylko sobie tak zazartowalam ;)

Madzia89862
ty dziewczyno idz do lekarza. nie wiem dlaczego nie chcesz isc tam z malym?? przeciez to nie jest chyba u was zabronione? przebadaj sie szybko bo jesli to ciaza to nie pomagadz dzidziusiowi.

a co do testow w poznych miesiacach ciazy, to wiem ze ten hormon hcg spada faktycznie pod koniec ciazy ale chyba nie znika zupelnie. najlepiej sobie na necie znalesc

pozdrawiam :)
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16662 przez Madzia89862
no jakos nie wyobrazam sobie pojscia z malym i wejsc z nim do gabinetu jak on minuty nie usiedzi we wozku jak stoi w miejscu.ale cos wymysle.przeprowadzilismy sie i tu lekarz przyjmuje tylko raz w tyg.sprobuje w przyszlym tyg.a co do snow to juz mowilam ze tez mi sie snia testy ciazowe poytywne,brzuszek ciazowy itp.ale nie wierze w sny bo i tak podobno tlumaczy sie je odwrotnie.
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16684 przez Mirella
Manga, no ja się zajmuję, bo jego przeważnie w domu nie ma, wraca bardzo późno niestety.... Ale tak generalnie to ja nie narzekam, czasem mnie jakaś załamka trafi i tyle. Dziś się wyśpię, bo jest noc z soboty na niedzielę, czyli mąż dyżuruje bez względu na wszystko :) Ja mam tylko przed północą turniej w domino, a potem książka i do łóżka, reszta mnie nie obchodzi :)

Madzia, a ten Twój brzuszek to miękki czy twardy? Podobny do ciążowego? czy Ci się przytyło tylko? :P
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16685 przez grazia
czesc dziewczyny serdecznie pozdrawiam dawno nie pisalam ale mialam duzo pracy ale nie zapomialam o was czytalam codziennie wasze posty , ja za tydzien jade do Bialegostoku na wizyte porozmawiac na temat in vitro mam nadzieje ze te dni do zabiegu mina szybko i bede nosic w sobie dzidziusia trzymajcie za mnie kciuki , boje sie a zarazem jestem szczesliwa ze wkoncu zostaniemy rodzicami psychicznie jest w miare aby tylko wszystko bylo ok bez komplikacji nie wiem co po urlopie powiem w pracy bo od tego poniedzialku ide na urlop i moze po nim nie wróce bo moga mnie zatrzymac na pare w klinice ale niebede sie teraz za wczasu martwic piszcie co u was trzymajcie sie pozdrawiam

grazia
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16690 przez Madzia89862
grazia bedzie dobrze 3 mam kciuki z filipkiem:)
mirella hmm... jest moj brzuszek taki pol na pol.jak stoje twardy a jak siedze oponki mi zniknely i zlewa sie w calosc..ale nie nie..sluz zaobserwowalam inny taki gestrzy-przed okresem tak mialam zazwyczaj no i krostki sie pojawily wiec musi przyjsc okres-najwidoczniej przytyllo mi sie:)

EASh gdzie jestes?
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16691 przez _aga86_
madzia to, ktory to bylby miesiac, ze juz Ci brzuszek widac?? byla taka sytuacja, ze moglabys zajsc?? Moze faktycznie troche przytylas i weszlo Ci w brzuszek. No, ale zgadzam sie z dziewczynami powinnas uda sie do lekarza...

Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16695 przez Madzia89862
troche??to malo powiedziane:)ale co tam w przyszly piatek udam sie do lekarza i zobaczymy.a miesiac?hmm jezeli zaskoczylabym odrazu to 5 by wychodzil ale nie bylo sytuacji zagrozenia zawsze bylo zabezpieczenie.
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16697 przez _aga86_
Skoro nie bylo takiej sytuacji to nie ma co sie przejmowac, a do lekarza udaj sie tak dla swietego spokoju:)

Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16783 przez magda-w1980
Cześć dziewczyny,trochę milczałam, ale czytałąm na bieżąco posty.

Madzia zgadzam się z dziewczynami- skontroluj się u lekarza-zawsze wiesz na czym stoisz.

Grazia, trzymam za ciebie kciuki! a... i nie martwsię za wczasu co będzie potem z pracą-przyjdzie czas będzie rada!!!

Mirella ja wierzę że będzie drugie maleństwo u Ciebie- przecież umiesz czarować, więc spoko, męża ujażmisz :)

Ja płodny okres mam za sobą. powiem Wam dziewczyny że chyba odpuściłam trochę i staram się o tym nie myśleć, Zabrakło mi sił!-za dużo pracuje, wysiłek fizyczny i psychiczny, krótko mówiąc-jestem wykończona. Przytulanko było ale jak organizm zmęczony to pewnie i tak nic z tego :(

Dziewczyny przytulajcie sie bo to już maj a o ile pamiętam to jeszcze żadnej fasolki w tym miesiącu nie mamy...
pozdrawiam wszystkich!
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16785 przez angellika1
Część Dziewczyny...
Zaglądam dołownie na chwilkę bo czas mnie goni :(
Dni płodne mam za sobą io niestety męża przy mnie nie było w tych dniach, a takie mam jakieś przeczucie że w tym miesiącu by nam sioe udało jakos taki zupełnie inaczej odczuwałam dni płodne bardzo bolał mnie jajnik i w ogóle zupełnie inaczej było...
Pzreczytałam zaległe posty i w sumie nic sie nie zmieniło a szkoda, myślałam, że jak zajrze tu po tylu dniach to posypią sie pozytywne testy :) jakoś tak w ogóle nic o testach nie pisłalyście.
No ale w sumioe może się coś zmieni u madzi???

pozdrawiam
Was, zmykam :D
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16813 przez magga146
czesc

Mirella
fajnie mnie nazwalas :P
nie no w tygodniu to sie rozumie ze maz jakos za wiele nie pomaga, no ale jak w weekendy cie odciaza to spoko :) i nie wpadaj w zadne tam jakies doly bo dostaniesz po pupie. jak bedziesz czula ze cos cie bierze to od razu przychodz do nas to cie "potulimy" i nie pij tyle kawy, moze lepiej jakas herbatka :)

grazia
jestesmy z toba!

eash
jeszcze chwilka i pokazesz na usg mam nadzieje

ja przez to ze ostani @ przyszla duzo wczesniej niz powinna, wiec nie bardzo wiem kiedy mam dni plodne ale powiem wam szczerze ze jakos nie przejmuje sie tym co bedzoe to bedzie.
jak mam zajsc w ciaze to zajde, a jak mi nie jeste pisane miec dzidziusia to trudno. musze przestac sie katowac myslami bo oszaleje.

normalnie pogoda jak w jesien, pada pada pada...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl