BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 11 miesiąc temu #15829 przez Katarzynka
Na mdłości imbir pomaga (herbatka, cisateczka)
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15834 przez magga146
eash
na mdłosci to ja nie wiem nie dane mi bylo jeszcze tych ciazowych miec( powiem Ci ze nawet troche zazdroszcze) napewno [pozmoze nie wychodzenie z lozka ale tak sie nie da

co do wozkow to ja bym polecila firme coneco dosc tanie maja z tego co sie orientuje to wozek 3w1 kosztuje w sklepei 1200 z kawalkiem

a co do forum to chyba nie ma ale mozesz zalozyc moze ktos sie zglosi
powodzenia
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15850 przez Madzia89862
nie chyba nie ma takiego watku:(a by sie przydal:(
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15860 przez Asieńka
Eash moja bratowa kupowała nowiusieńki wózek na allegro 3w1 i zapłaciła za niego ok 750 zł gdzie w hurtowni był droższy o 200zł a powinien być tańszy. Wózek bardzo ładny wizualnie... Trzeba tylko poszukać dobrze... Firma tego wózka to X-LANDER czy jakoś tak :)i naprawde sprawdził się nawet w górach na śniegu jak nas tej zimy tak zasypało nie mówiąc już o plaży bo ma duże pompowane koła i jest lekki...
Ja mam sklep z odzieżą niemowlęcą i dziecięcą także po wyprawki też zapraszam do mnie na allegro też są. Ceny mam konkurencyjne bo towar mam prosto od producentów, ciuszki są z wysokiej jakości bawełny i tylko polski towar żadna chińszczyzna...
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15863 przez Mirella
No jak uważacie że by się przydał to załóżcie i po problemie, też mi sie wydaje że nie ma, a już wcześniej słyszałam takie głosy że by się przydał :) No fakt, nowe wózki kosztują makabrycznie dużo, jedna dobra pensja jak się chce dobry wózek. Ja mam używany i nie narzekam :)

Kurczę, nie wiem co to są poranne mdłości... No nie miałam takich wynalazków, uwierzycie? Za to codziennie po południu nogi mnie cholernie bolały i jedyną metodą było zasnąć na godzinkę co najmniej. I to jeszcze nie mogłam nogami ruszyć przy zasypianiu bo się wybudzałam i całe zasypianie od nowa. No ja jak już sobie wymyśliłam dolegliwość to jedyną w swoim rodzaju nie? :)

Eash, tradycjonalistka z Ciebie jeśli chodzi o imiona :) Ja mam Klaudię, jak będzie druga dziewczynka to będzie Daria, a jak chłopiec to Rafał. Raczej mało popularne ale mnie się tak podoba.

Dziewczyny, mamy dwie mamusie grudniowe, jedną styczniową, czas na lutowe :) Dziewczyny do roboty!!! :D
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15865 przez magga146
Anieńska
a jaka masz nazwe sklepu na allegro jak mozna Cie znalesc?? daj cynk
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16079 przez grazia
witam co u was dziewczyny slychac , ja dzisiaj siedze w domu mam wolne , w piatek zarejestrowalam sie do profesora w Bialymstoku za 2 tygodnie wsobote 22 maja mam wizyte na 13.15 ale musze byc 2 godz. szybciej zrobic wynik z nasienia meza bo jest potrzebny ciekawe czy odrazu dadza mi leki i od razy zaczna przygotowania czy bede musiala porobic jeszcze inne wyniki i czy bede mi kazali zostac wogole wszystko co dotyczy, juz sie boje tego wszystkiego i stmulacji i zabiegu oprócz was i oczywiscie mojego kochanego meza nie mam nikogo kto mnie wspiera duchowo ,mamy mojej nie chce obarczac tym wszyskim bo ona i tak na glowie ma tyle problemów ze swoim zdrowie , rodzenstwo moje siostra najstarsza ma 3 dzieci to ja moja osoba nie obchodzi a po zatym ona jest straszna plotkara i wszyscy w miescie by wiedzieli jakim sposobem mam dziecko i by mi dokuczala a druga jest teraz w ciazy i ajk jej cos gadam to ona gada zebym dala sobie spokój przestala myslec i sie uda ale skoro lekarz nie moze mi nic pomóc ze cos moze mój organizm nie idzie na leki to szukam pomoc puki nie jest z pózno , a od meza szkoda gadac niebede sie wypowiadala nic ich nie obchodze tylko cicho zeby niebyl na mnie zly ok . a wiec tyle , niemam z kim pogadac o tym wszystkim kolezanki dobre ale na pogaduszki o dupie marynie a nie o tym modle sie zeby bylo dobrze zeby tylko zabieg sie udal i mogla sie wam pochwalic tescikiem no i fotkami dzidzi piszcie co porabiacie tesknie za waszymi postami dodajecie mi otuchy i trzymacie na duchu po powrocie napisze co i jak czekam na wasze wiadomosci ozdrawiam

grazia
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16085 przez Mirella
Grazia masz wizytę wyznaczoną na dzień kiedy przypadają pierwsze urodziny Klaudii :)
No jak to nie jest dobra wróżba to ja nie wiem co :D

Na forum jak zwykle ostatnio w weekend cisza..... Powoli zaczynam się do tego przyzwyczajać, to znaczy że wiosna przyszła i cieszymy się ciepełkiem i rodzinnymi spacerkami :)

Ja zaraz idę robić kaszkę z jabłkami :) No a do kaszki obowiązkowo ze dwa wierszyki Brzechwy, mąż się śmieje że zanim Klaudia się nauczy mówić to już będzie na pamięć znała :) I będziemy mieli szkraba co ma dwa lata i Brzechwę recytuje :)

Grazia, trzymaj się, jak masz doła to masz nas :)
to chyba nawet lepiej że daleko jesteśmy, na większą otwartość możemy sobie pozwalać, jakoś tak czasem jest że łatwiej z obcymi rozmawiać niż z rodziną.... W ogóle tego nie rozumiem

Reszta starających jakoś zamilkła, czyżby wszystkie się poddały??? oj, nieładnie!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16088 przez kivi
Hej dziewczyny!

ano tak to bywa w weekend, ja na dodatek miałam gości ale dziś rano wyjechali i mam w domku ciszę i spokój aż dziwnie jakoś tak :-)

Grazia, wciąż czytam forum, nawet jak nie odpisuję to jestem z Wami i TOBĄ myślami szczególnie. Wierzę, że Wam się uda i zostaniesz szczęśliwą mamą :-))))) już niebawem :-)

czekamy z niecierpliwością na Twoje teściki i Twoje fotki z pierwszuch USG a nawet na opowieści o dolegliwościach... :-)

Ja jestem jeszcze na zwolnieniu do 17 maja, później od 18-go wracam na pół etatu do pracy i mam nadzieję, że tym razem to się uda, a bywa różnie, dziś jestem do niczego, niedobrze mi i zastanawiam się kiedy zwymiotuję :-( no ale brzuszek już troszkę rośnie więc jest i czym się cieszyć :-)


Ściskam Was!

Sunaja21, dziękuję za kontakt na gg :-)
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16094 przez Lenka
Witam Was Dziewczynki!!!

Czytam wasze wpisy już od bardzo dawna , codziennie odwiedzam was i 3mam kciuki za każdą z osobna:)Muszę przyznać, że jesteście Wyjątkowe, i potraficie wspierać sie na duchu jak prawdziwe przyjaciółki a z waszych wypowiedzi płynie taki e ciepło i energia (coś innego niż na innych forach). Jesteście Wyjątkowe!

Jak bardzo cieszyłam się i wzruszałam za każdym razem jak pojawiał się wpis z wiadomością o dwóch krechach:D i kolejna kobietka czeka już na swoje maleństwo!!!
Coś Pięknego!!

No i oczywiście Całym Serduchem jestem z grazią, życzę ci Kochana aby wszystko ułożyło się po twojej myśli i tak jak to sobie wymarzyłaś!!(na bank tak będzie)!

A jeśli chodzi o mnie to też od niedawna z mężem myślimy o potomku;)
Bardzo chcielibyśmy już mieć maleństwo. Nie staramy się tak bardzo tzn, nie liczymy dni płodnych itd. Po prostu od 3/4 cykli kochamy się bez zabezpieczeń, powiem wam,że myślałam, że to hop siup i jest a tu nie jest tak prosto jak by mogło się wydawać zresztą Same wiecie, mam jednak nadz. że uda się nam wszystkim pragnącym Dzidziusia swego:)

Ściskam was z pewną dozą nieśmiałości i mam nadz. że przyjmiecie mnie do swego tak zżytego grona:)
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16095 przez grazia
witam cie Lenka , z przyjemnoscia przylacz sie do nas starajacych sie o dzidzie i tych które juz posiadaje lub oczekujna nie , super ze jest takie forum ze mozemy sie wspierac a mówie ci ze dziewczyny sa zajebiscie pomocne i kazda dziewczyne potrafia podtczymac na duchu , jak juz wiesz ja oczekuje na wizyte u specjalisty niestety naturalnie nie moge zajsc wiec bede wspomagana lekami i miala zabieg in vitro , dziekuje ze i ty bedziesz mnie wspierala i trzymala za mnie kciuki , pozdrawiam i WITAM

grazia
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16096 przez sunaja21
lenka masz racje to forum jest wyjątkowe ... ja codziennie wstając rano zastanawiam sie co nowego u dziewczyn, jakos u mnie to juz rutyna codzienny zwyczaj - nawet moj maz sie wkrecil i zaglada tutaj - i musze powiedziec ze nasz w 100% popiera i jak nie moze sprawdzic co u was słychac to sie normalnie wypytuje co nowego na forum :) i musze mu opowiadać hihi:)
kivi - teraz bedziemy na biezaco :)
grazia - mysle ze można spokojnie powiedzieć że bratnie dusze można znależć nawet tam gdzie byśmy sie tego w życiu nie spodziewali :)
wszystkie trzymamy kciuki za każda z osobna i myślimy kiedy kolejna "fasolkowa" wieść ... ale najważniejsze jest to że możemy wypowiedzieć wszystko co leży nam na sercu, popłakać jak kolejny test nie pokazuje 2 kresek i liczyć "zawsze" że ktoraś nas pocieszy i da siłe by sie nie poddawać :)
dzięki dziewczyny sciskam


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16113 przez Mirella
Lenka, ja co prawda się aktualnie nie staram, ale często tu bywam, więc też sobie pozwolę Cię przywitać.
Witaj i rozgość się :)

Ja zaglądam tu kilka razy dziennie, a codziennie rano mówię Klaudii, że trzeba włączyć komputer i zobaczyć co u ciotek na forum słychać :) No a jak Eash i Grazia robiły testy to prawie stąd nie wychodziłam....

Lenka w takiej atmosferze to każdej się uda, Tobie też :) staraj się pilnie bo jakoś mamuś lutowych nie ma póki co. Buziakuję Cię mocno na przywitanie :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Resztę starających ciotka Mirella grzecznie prosi o raporty :)

A mamusiom małych fasolek życzę dużo siły na te pierwsze tygodnie, i jak najmniej jakichkolwiek dolegliwości :)
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #16114 przez Lenka
Dziękuję Dziewuszki za miłe przyjęcie mnie :blink:

Mirella Obiecuję zdawać raport :laugh:
A córcia twa jest Boooska :laugh: :laugh: :laugh: Mał śmieszek do schrupania :lol:
Idę jutro do Gina porozmawiać i powiedzieć o moich planach, i ogólnie zbadać się,
zobaczymy co powie mam nadz. że wszystko będzie ok, jak wrócę to się odezwę,
Dobrej nocki wam życzę oby dla co niektórych była owocna :blink:
Buzia :kiss:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl