BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #118119 przez Asik
Gosia dziekii :D fluidy ciążowe na Opole lecą :D :D a że wiaterek wieje to mam nadzieje że szybko dolecą i już fasolka w brzuszku szybciuteńko będzie :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118146 przez gosiak
heh dzięki Asiu :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #118165 przez Marta M
Asiu jaki piekny i jaki ogromny, ja myslalam ze ja juz duza jestem a tu widze ze za 4 tygodnie pewnie tez taka pilke bede nocic :) A za te kilka kolejnych tygodni czy my uniesiemy maluszki i te ich domki??? haha :) Wspaniale :)

Witaj Kunder :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118166 przez PM
Cześć dziewczynki nic nie pisze ale czytam was systematycznie i wklejam wam zdjęcie mojej córci Hani (26.04.2011) w ramach zarażania :)

Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118171 przez gosiak
ale śliczne maleństwo a jakie ma długie czarne włoski :woohoo: :woohoo:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118190 przez Mirella
oooo, kolejne staraczkowe dzieciątko :lol: Pięęęęęęęęęęęęęĸnaaaaaaa, ja też chcę takąąąąąąąąąąąąąąąą :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118194 przez Grudniowa Jagoda 79
hej widze ze troszke nerwowo sie zrobiło na forum , ale spokojnie
Magda Twoj przypadek jest taki sam jak moich znajomych -opisywałam kiedys , potykali sie o termometry w domu.Ale wazne ze sie udało tak jak Tobie.I bedzie dobrze.Zycze Ci tego.
Moze masz racje to pewnych rzeczy trzeba dojzec ale mysle zeby kazda robila co uwaza za słuszne, chce mierzyc niech to robi i tyle i zycze im zeby szybko ujzały te dwie krechy.
Ja chyba tez mierzyłam raz czy dwa ale dlatego ze wyczytałam na necie ze laski mierza.W sumie pomogły testy owulacyjne.

Asik brzuszek superancki, a uczucie buszyjacego w nim malucha boskie nie???

Majowka jak owulacja to do dziela!!!

Kunder skoro lekarz wyraził zgode to moze faktycznie juz czas.A za malenstwem mysle ze zawsze bedziesz teskniła, przeciez to czesc Ciebie... strasznie mi przykro.Tulę mocno

@nulka swieta racja, to forum jest po to by moc porozmawiac o wszystkim o temp i sluzie tez ;)Ja tez bym z mezem nie rozmawiala na temat sluzu.Faceci sa inni , pewnie by to inaczej skojazyl ;)

Asik mamy podobne charaktery ja tez skreciłabym to lozko w tym samym dniu.Mowisz klimat sie zmienil wraz z łozeczkiem.Ja pamietam jak prałam ubranka przed porodem , potem je prasowałam to płakala ze wzroszenia.Nie mogłam do konca uwierzy ze juz zaniedlugo bedzie maluszek w domu.

PM
miło Cię poznac
Ale sliczna Niunia,gratulacje !!! Zycze Ci zeby sie zdrowo chowała.

Mirella " strączkowe malenstwo" ehehehehhehehehehehhehe dobre!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118196 przez Majowka
Brzuszek z Szymkiem pzeogromnie cudny! :kiss:
A Hania sliczna!!!!!!! :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118201 przez gosiak
szykuję się laseczki na spotkanie z dwiema koleżankami i wiecie co boję się :dry: bo to są też młode mężatki i się boję że któraś wyskoczy z nowiną że jest w ciąży :ohmy: nie widziałam ich chyba z pół roku więc kto wie co tam u nich...na pewno się ucieszę ale do domu to pewnie ze łzami w oczach bym wracała...kurde ale mi na psyche już poszło jeszcze nie wiem co a już wymyślam :silly: ale te myśli dla tego bo poczytałam sobie dziś troszkę archiwum naszego wątku i angel chyba coś takiego pisała że się przykro jej zrobiło bo koleżanka jej powiedziała ze w ciąży jest :dry:

właśnie angel miałaś się odezwać wracaj do nas :kiss:
Dianka też :kiss:
Nati i Ty też :kiss:
magduśka i Ty też ostatnio zaglądałaś ale i tak za rzadko
i wszystkie pozostałe jak nas czytacie odezwijcie się :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118208 przez Majowka
Gosiu, nawet jak by byly to dobrze bo badziesz miala towarzystwo w ciazy i pozniej dzieciaczki sie beda razem bawily.
A to ktora pierwsza nic nie ma do rzeczy!
Juz niedlugo bedziesz miala swoje malenstwo, mowie Ci!
Dasz rade! patrz na to pozytwnie :)
Trzymam kciuki zeby Ci zadna lezka w oku nie stanela! Powodzonka! :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118224 przez Mirella
Jagoda nie strączkowe tylko staraczkowe, bo PM krótko ale zagościła na staraczkach, to w ogóle nasza rekordzistka jest, jednego dnia przyszła, drugiego pochwaliła się dwiema krechami :lol:

Kurcze ale ten czas leci.... już Hania :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118270 przez PM
Oj tak to było ekspresowe zafasolkowanie :)
Macie na tym forum dobry wpływ :) Pamiętam jak braliśmy się za robienie dziciaczka i jak się strasznie bałam bo pierwszej nieudanej próbie. Życzę każdej dziewczynie tak udanej i spokojnej ciąży, no i oczywiście takiego szkraba :)No może nie do końca takiego głodomora jakim jest Hania :)

Mirella bierz się do roboty a ja ci powiem co jeść żeby mieć zgagę i w efekcie końcowym takie kudłate dziewczę.

Mnie się też nie chce wierzyć że ten czas tak szybko zleciał.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118311 przez Mirella
PM to akurat wiem :lol: też miałam zgagę jak piorun i kudłaczkę już na starcie, no może ciut mniej miała kudełków ale też sporo jak na noworodka :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118333 przez bewipo
PM cudna Twoja Hania :) Ale ten czas leci, ja też pamiętam jak się pojawiłaś, a już takie kochane maleństwo jest przy tobie :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118344 przez ajłona
Uściski dla wszystkich Aniołków...mojego także
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl