BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #118345 przez ajłona
pozdrawiam serdecznie. weny do pisania nie mam jakoś... :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118347 przez madziaska
Witam dziewczynki :)
Kunder dobrze, ze wrocilas, zycze wszystkiego najlepszego :*
Asik piekny brzucholek :)
Pm hania przecudna.... :)
A ja dzisiaj w koncu po dlugo wyczekiwanej wizycie... Widzialam mojego babelka, cale 5,8 cm, to niesamowite, bo 4 tyg temu bylo zaledwie 16mm... Mirella przepowiedziala diewuszke, ale ja tam chyba chlopaka widzialam... Taki lobuz, ze hohoho... Lekarz sie strasznie nameczyl zeby przeziernosc karkowa sprawdzic, i tak calkiem dokladnie tego nie zrobil, mowi ze jakis 1mm... wiec ok... z uchwycieniem do zdjecia tez byl problem ;) Moje malenstwo tak sie ruszalo, caly czas fikolki, koziolki jakby na zlosc ;) Ruszalo raczkami i nozkami :)Lekarz mwoil, ze cos widzi miedzy nozkami, ale nie ma co sie sugerowac, bo to moze byc pepowina... nastepne usg w 20 tyg, wiec wtedy napewno juz sie ujawni ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #118352 przez @nulka
PM Hanka jest cudna :kiss:

Mirella no zapisz się do nas w końcu!!!! :lol: :lol:

Asik Szymek ma już niezły lokalik :)

ajłona wywal co masz na wątrobie, tu można wszystko :kiss: :kiss:

madziaska super wieści, oby tak do końca, no szkoda że maluszek nie dał się obejrzeć bo jestem bardzo ciekawa czy dziewuszka czy chłopczyk :)


a ja dzisiaj grillowałam i zmarzłam jak diabli brrrr :dry: oby mi się tylko coś nie przyplątało. teraz się poję gorącą herbatką z malinami a lewy jajnik mnie niepokojąco naparza... :( mam nadzieję że to nie od zimna...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118353 przez Mirella
@nulka mowy nie ma, ja tylko czaruję i opierniczam :P i przytulam jak trzeba :D

ktoś wie gdzie jest Nati?
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118372 przez ann-sunshine
Cześć Dziewczynki,

ale się rozpisałyście (albo to mnie tak czas przez palce przecieka). Podczytuję Was jak tylko mam chwilę, ale pisać nie mam kiedy, niestety :(

Śliczne zdjęcia fasolek w mieszkankach i śliczne dzieciaczki urodzone :)

W skrócie: 16 dc, mąż mnie co drugi dzień dopada, biedak przejął się trochę. Zabawne, ja zupełnie przestałam się nakręcać i przyjęłam postawę co będzie to będzie, a teraz to M wprowadza nerwową atmosferę. Czy to jest etap nr 2?

Pozdrawiam wszystkie staraczki i przyszłe mamusie
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118399 przez gabi28
dzień dobry kobietki :)

ann mój też sobie wziął do siebie "robienie"maluszka.ciągle pyta czy to już te dni,za ile będę wiedzieć czy się udało... normalnie idzie zwariować :) a wczoraj jak już po wszystkim leżeliśmy w łóżku to mówił że chciałby już mieć takie duże dziecko,żeby do szkoły posłać.... śmiałam się trochę z tego. gdyby nam się udało w najbliższym czasie zafasolkować to mój M miałby 35 lat jakby został tatusiem..i pewnie byłby najstarszym tatusiem na wywiadówkach :) :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118405 przez Dorciaition
Cześć Dziewczynki! :)

Asik brzuszek cuuudowny! :)

PM, Hania śliczna.

Madziaska bardzo się cieszę, super, że z dzidzią wszystko ok.
Ale już oczywiście się zestresowałam, bo moje maleństwo ma 5 cm, a moja ciąża jest 6 dni starsza od Twojej :/ Mam nadzieje, że tak może być.

A kto teraz w najbliższym czasie testuje? Dawno nie było II kresek. Piękny maj- musza się pojawić. Trzymam kciuki bardzo, bardzo mocno!


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118423 przez gosiak
Witajcie kochane:)
Madziaska to masz rozrabiaka w brzuszku super :lol:
Gabi no nieźle już takie duże chce? mój to mówi żeby było takie co już gada i chodzi brał by go do garażu i by tam siedzieli i w samochodzie by grzebali :lol: faceci to mają pomysły :lol: ciekawe co zrobi jak dziołcha się trafi :dry:
U mnie dziś pozytywnie śluz się pojawił ten odpowiedni i tempka skoczyła dosyć pokaźnie:) działania w toku :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118442 przez bewipo
gosiak mój od początku gada, że będzie dzidziusia na żużel zabierał i pomimo, że dziewuszka zdania nie zmienił ;) A teraz jak oglądam z nim żużel i zasłonie brzuszek nogami, to mnie wyzywa, że dzidzi zasłaniam ;) Faceci z córami też się dogadają :D
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118462 przez gosiak
Bewipo prawda, czy dziewczynka czy chłopiec i tak będzie oczkiem w głowie tatusia :)

obliczyłam sobie w kalkulatorze dzień porodu jakby się teraz udało...ale piękna data wypada 07.02 dzień przed urodzinami mojego M :lol: lepszego prezentu by sobie nie wymarzył:)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #118463 przez gabi28
Gosiu,my też już działamy,ja mam krótsze cykle niż Ty.śluz tez sie pojawił... ale jeszcze nie taki jak powinien być,tak więc będziemy pracować nad fasolką kilka dni :)

już posprzątałam chatę,szwagierka gotuje obiad..a ja mam chwilkę przerwy. popołudniu upiekę placek,tylko czekam na produkty,M ma kupić jak będzie wracał z pracy.

chyba zrobimy dziś grilla bo ładna pogoda..a jutro znowu ma być zimno i deszczowo. :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118492 przez ann-sunshine
Gabi - "starsi" rodzice są fajni, a 35 to nie tak dużo, za dziadka go jeszcze nie wezmą :silly:

Mój dzisiaj pół dnia za nianię robił, pilnował córeczkę znajomych. Dziecko zapytane dlaczego lubi wujka, odpowiedziało, że wujek fajnie się bawi w takie głupotki.

Dorcia, tylko spokojnie, każda fasolka jest inna, nie sugeruj się rozmiarami fasolki madziaski

gosiak i gabi, trzymam kciuki za staranka
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118514 przez gabi28
jaka cisza dzisiaj tutaj..ale co sie dziwić wkoncu mamy weekend. :)

placek już gotowy,więc idę poleżeć w wannie :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118525 przez gosiak
a no cisza jak makiem zasiał :ohmy: weekend jest ale pogoda jakaś nie teges jakby na deszcz cały czas się zbiera ani to grilla zrobić :dry:
Macie laseczki pozdro od Lacrijki :laugh: pisze że chce już wracać że tydzień wystarczy :lol: niech siedzi i korzysta bo to pewnie ostatnie wakacje w dwójkę :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #118546 przez Grudniowa Jagoda 79
hej
Mirella to ja nie dosc ze sie stazeje to jeszcze slepne.Straczkowe od fasolki ;) tak przeczytałam sorry
A co do Pm to faktycznie rekordzik BRAWO!

PM wlasnie miałam pytac czy zgaga Ci dokuczała ahh te włoski sliczniusia!!

Ajłona pozdrawiam

Madziarska to super ze z maluszkiem wszystko okej niezły łobuziak z niej/ niego he he he, wazne ze zdrowe:)

ann-sunshine trzymam kciuki baaaaaaaardzo mocno!!!

gabi ee tam najstarszy ale jaki szczesliwy POWODZENIA!

Dorciaition spokojnie, gdyby bylo cos nie tak to Twoj lekarz napewno powiedział by Ci o tym.Ciesz sie ciąza i nie zamartwiaj- mysle ze niepotrzebnie

gosiak tzymam kciuki ;)Moj z corka dogaduja sie od poczatku, ma fioła na jej i Kubusia punkcie.Razem na rower, jak Paula była mała , miała jakos 3 lata kupil jej narzedzia i razem naprawiali odkurzacz.
Teraz Paula ma 7 lat razem chodza na basen, rower itp.Kubus tez nie poszedł w odstawkę.Bawi sie razem z nimi.
Twoj mąż jest z 8 lutego???? Moja Paula tez:D

gabi ale mi smaka zrobiłas na placka.Az mi pachnie

gosiak pozdrow ja serdecznie i powiedz zeby troche slonca przysłala

A ja padam na twarz, dzis okna mylam niby nie tak duzo bo mam trzy pokoje i kuchnie ale jednak jakas słaba jestem, w ogole to nie znosze wieszac firan.Rece mnie tak bolą ze nie wiem.W ogole to przytyłam na tych wakacjach jakies 3 kg i czuje sie taka gruBBa.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl