BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 11 miesiąc temu #124006 przez gosiak
jak się okaże że masz fasolinkę to jeszcze będziesz dziękować za te relaxy w Egipcie :blink: a jak Twój kiciuś przetrwał rozłąkę bez Was? mój jak przepadnie na noc ostatnio mu się zdarza to potem całą noc śpi między nami jak dziecko i się tulu tulu do nas :side: taki stęskniony :kiss:

idę na kocyka chyba bo mi w domu zimno, ale pewnie długo nie poleżę bo jak wcześniej pisałam słonce też mnie wkurza :angry: nie dogodzi mi dzisiaj, widać że małpa zbliża się wrrrrrrrrrr

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #124020 przez Lacrijka
Z tego co mi tesciowa mowiła to niezbyt dobrze chyba..pierwszy tydzien siedział u nich pod drzwiami i miaukał, sikał gdzie popadnie i uciekał od nich.. Biedny cicioł..Teraz jak juz jest z nami w domu to krok w krok za mnie idzie..Nawet jak ide siku to on tez włazi do kuwety hahaha Spi mi na głowie, lazi pod nogami, śmiesznie tak :) :) :) :) :) Taka moja mała bida kochana.
Pokaże Wam nowe, ulubione miejsce do siedzenia mojego Maxia:
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #124048 przez Marta M
Nie wiedzialam ze koty tez tak sie potrafia przywiazac do ludzi...:)

Wiecie, tak czytam kilka stron i przyznam racje dziewczynom, Astra przestan myslec wkolo o sluzie, tutaj na staraczkach wiekszosc dziewczyn stara sie po kilka cykli, gdybys wyliczyla srednia staran to nie wiem czy by wyszlo mniej jak 6 miesiecy...Chocbys nam poslala zdjecie tego sluzu, pisala o wszystkich objawach, o samopoczuciu to my i tak nie jestesmy w stanie odpowiedziec na pytania typu: czy byla owu, czy jestes w ciazy...Ja tez myslalam ze jak zapragniemy dziecka to bedzie od razu, a to nie takie proste...kochajcie sie i jak nic z tego nie bedzie przez jakies pol roku to mozesz zaczac myslec o jakichs wstepnych badaniach, ale tez nie stresujac sie a tak dla wlasnej informacji...mnie gin powiedziala, ze jak po 2 latach nic nie bedzie, to wtedy sie mozna zaczac martwic!! A jak chcesz wiedziec czy masz owu idz do gina na monitoring cyklu..:):)

Spoznione zyczenia dla Klaudusi, naszej egipskiej Iwonki i dla najmlodszej tu mezatki ann..:)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124049 przez @nulka
hej diewuszki! witam też świeżyznę!!!trzeba nam tu takiej krwi :) rozgośćcie się i dużo pisać, baaardzo dużo!

goguś mnie też słońce wk... :angry: ja nie lubię takich prześwietleń bo chodzę wtedy jakbym obuchem w łeb dostała :dry:
dobrze że w domku mam chłodno...

lacrijjjo po test ale już!!!! bo mam głoda na II krechy :lol: popryskaj się czymś i leć. na chwilę to nie musisz się kąpać zaraz ;)

Mirella dobra kara dla Jagody! :lol: i się nie pozacinaj....

Astra sory ale bez histerii. Sie uspokój a potem poczytaj nasze odpowiedzi i luzzzzzz, luz, luzzzzzzz a będzie i śluz (k. ale ze mnie poetka wątpliwa) B)


sory dziewczynki ale mam dzisiaj kompletny zastój mózgu i nie ręczę za to co tu jeszcze dzisiaj napiszę.
Głupawa, chyba hormony mnie w dekiel rąbią.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #124082 przez Lacrijka
@nulka !!!!!!!!!!! zabiłas mnie !!! "nie musisz sie kąpac, popryskaj sie czyms" aaaaaaaaaaaahahaha


Pojde, pojde po test bo musze picku kupic i zelki..Tak mi sie chce żelków że szooooooook !!!!!Ale nie nastawiaj sie @nulku u mnie na II bo wiesz, ze ja jestem ciężki przypadek do kwadratu haha !
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124091 przez gosiak
ktoś tu jest mocno podejrzany ale nie powiem kto B)

luuzzzz luzzz będzie śluz hahahaha, anula mnie też dziś w dekielek odwala i to równo :silly: a co będzie latem jak słońce dopiero będzie walić :unsure:

No fajne miejsce kocurek sobie znalazł widać równowagę umie utrzymać :lol: mój też różne dziwne miejsca sobie do siedzenia wybiera ostatnio wchodze do kuchni a ten na chlebaku :S nosz kurna ale wtedy to klapsa dostał i już nie siada :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #124096 przez @nulka
Lacrijka dawaj te II krechy, ciśnienia mi nie rób...
Ty ciężki przypadek>???? B)
ja to dopiero jestem ciężka... ze 6 kilo dowaliłam od zeszłego roku. :lol: (nie wiem z czego cieszę)
A mój M zeby być delikatnym tekst do mnie: no przybyło Ci troszeczkę tu i ówdzie
gentaaaaaaaaalman!!! sie odezwał :P
kazałam się odwalić i do wieczora bidok dłubał coś w garażu. :) to było przed @ więc wybaczył szybko :)

wrócę tu dzisiaj ten test zobaczyć!!! Dała bym Ci swój bo mam skitrane pod gaciami 2 ale nawet mi sie franca nie spóźnia więc nie mogę się zabawić w siku - miku ;) nic a nic

Gosiak Ty teraz masz najfajniejszą fazę. Tempka piękna i czekasz i masz nadzieję... :blink: Często dziewczyny piszą że mają stresa po owulce i nie mierzą. A ja tę fazę bardzo lubię!! prawie tak samo mocno jak przytulankową!!
taka trochę Agatha Christie (czy jakoś) "jest fasolka, czy nie ma?" :lol:
a potem :( niiiiiiiiima

Mirella mam nadzieję, że już wyciągnełaś to dziecko z tej wody...długo Cię nie ma
i się denerwuję :silly:

idę trawę skosić może mi ta faza przejdzie i zacznę się normalnie zachowywać :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #124104 przez Lacrijka
gosiak napisał:

ktoś tu jest mocno podejrzany ale nie powiem kto B)


Byłam siku Gosku i wyczułam w moczu ze do mnie pijesz..Pudło kochana, mnie sie żelków zawsze chce, tylko dzis jakos wyjatkowo nie mam ich pod reka wiec musiałam nabyc.. Nabylam :P :P :P
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124107 przez MagdaM
Lacrijka mnie sie wydaje, ze Gosku o kim innym myslala - dla mnie tez grubo podejrzany ;) :silly:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124109 przez gabi28
Gosiu,Magdo M wy myślicie że historia się powtarza?? nie no nie wierzę :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124110 przez Lacrijka
ojojojjj..to przepraszam :P :P :P :P :P :P :P
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124111 przez gosiak
Magda wiem o kim myślisz też można by podejrzewać :blink: ale chodziło mi przyznam się o Lacrijke nosz po testa to nie bo tam ze 100 stopni jest :silly: ale po żelki to pewnie, nawet pewnie się wykąpała żeby iść, a może się spryskała? żeby szybciej :lol: :lol:

Mirella wyciągaj małą z wody bo już pewnie pomarszczona cała :side:

@nulka no ty już niebawem wejdziesz w fazę którą lubisz czyli przytulanko, a potem też lubiana faza wyczekiwania, a ja w tym czasie pewnie będę płakać nad swoim nieszczęsnym losem ehhh.... i tak tak w kółko ...

A mnie już cyce to całe bolą, zgagula mnie dopadła wczoraj też mnie paliła rura...i jeszcze na sutkach jakieś gulki :unsure:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #124113 przez gosiak
a do tej osoby o Której piszecie to po pierwszym niesfornym zdaniu się domyśliłam i miałam dejavu czy jak to się pisze :unsure:

Gabi historie lubią się powtarzać :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124116 przez Lacrijka
Zelki mi nie smakuja cos,stare chyba. kupiłam koka-kolowe bo takie rześkie zawsze były ale nieeee, ale nieee. Dzisiaj nie..Wysłałam malża po kruskawki bo zostało mi troche smietany z mizeryjki to se zdziałam kogla-mogla...
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124117 przez MagdaM
Aaaa Gosia i LAcrijka to sorki :blush: wybaczcie - umysl mi cos wyzarlo :lol:

No ale... Gabi ja podejrzewam. Chocby po tym, ze za cholere nie czyta co sie pisze i wkolko macieju o jednym i tym samym gada - nerwow mi brak :P :lol:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl